"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: EXG Staff Team poslato April 10, 2013, 16:12:59 POSLE PODNE
Treba mi komanda /get drugs hitno...
to moras sam da uradis, niko ne zna kako tebi idu varijabli

Citat: Blaeks poslato April 10, 2013, 19:01:48 POSLE PODNE
Citat: EXG Staff Team poslato April 10, 2013, 16:12:59 POSLE PODNE
Treba mi komanda /get drugs hitno...
to moras sam da uradis, niko ne zna kako tebi idu varijabli

Ma sredit cu vatbijale samo mi ona treba....


Trebam FS ako postoji za kilometrazu automobila.Znaci da broji koliko je auto kilometara preslo..I Jos da broji koji je vlasnik po redu ako je kupio polovno auto.Pa ako moze nek mi neko kaze

Citat: [BS]Levu poslato April 12, 2013, 19:19:20 POSLE PODNE
Treba mi pawno sa includovima od HW:RP(Hollywood) imam mod i edit sam ga kad ono pawno nije taj pa ono kao prekine compilovanje!
pa ako vec imas mod, moras imati i includove ako se ne varam, ili ti mozda nepravilno pokreces mod, je l ga otvaras direktnim ulaskom u .pwn fajl ?

treba mi da stavim na pawno neke komande hocu da stavim komandu /dtc-da unistim auto skrojz
i treba mi da mi napravis da imam evente na serveru ako mozete hvala vam unaprijed :D

Treba mi tutorial kako na primer u 2 nocu po nasem vremenu ne vremenu u igrici da se banka zatvori ili firma pa tek ujutru da se otvori ??

Treba mi /refresh komanda, npr kad se portam, nako nevidim nesto, da se refresha, ako moze u YCMD :DDD

Citat: David (Sabljak) A.k.A SABO(T) poslato April 15, 2013, 10:31:37 PRE PODNE
GetTime funckija, tutoriala nema jos :D
Mozes mi napisati kako od 2 uvece na primer do 10 ujutru da ne radi port za banku da ne mogu uci u banku


Citat: Ralph Exon poslato April 15, 2013, 20:00:51 POSLE PODNE
Citat: Sladjan96 poslato April 15, 2013, 19:59:04 POSLE PODNE
Citat: David (Sabljak) A.k.A SABO(T) poslato April 15, 2013, 10:31:37 PRE PODNE
GetTime funckija, tutoriala nema jos :D
Mozes mi napisati kako od 2 uvece na primer do 10 ujutru da ne radi port za banku da ne mogu uci u banku

http://wiki.sa-mp.com/wiki/Gettime

Sve je tu objasnjeno.

Da ali opet ne razumem kako da od dva uvece port bude kao zakljucan i tek u osam da opet mogu uci zato ako mozes neku komandu da mi das

gettime, pa onda uzmes iz te funkcije vreme koje hoces, i uradis proveru sa tim, uz globalnu varijablu, i onda uradis proveru za drugo vreme koje hoces gde ces unistiti varijablu, ako sam te razumeo sta hoces ?

Citat: Blaeks poslato April 15, 2013, 20:19:40 POSLE PODNE
gettime, pa onda uzmes iz te funkcije vreme koje hoces, i uradis proveru sa tim, uz globalnu varijablu, i onda uradis proveru za drugo vreme koje hoces gde ces unistiti varijablu, ako sam te razumeo sta hoces ?

Da ali ne znam kako to da uradim

Citat: Capo poslato April 15, 2013, 19:41:56 POSLE PODNE
Treba mi /refresh komanda, npr kad se portam, nako nevidim nesto, da se refresha, ako moze u YCMD :DDD
YCMD:refresh(playerid, params[], help)
{
#pragma unused help
#pragma unused params
SetPlayerVirtualWorld(playerid, 0);
SendClientMessage(playerid, -1, "SERVER: Uspjesno ste osvjezeni - ukoliko imate jos problema obratite se adminima");
return 1;
}
Poslednja Izmena: April 19, 2013, 12:33:57 POSLE PODNE od .ılllı. Wlseco .ılllı.

MARIO WLSECO • KUCNI SERVER • SMECAR

Citat: .ılllı. Wlseco .ılllı. poslato April 18, 2013, 14:25:07 POSLE PODNE
Citat: Capo poslato April 15, 2013, 19:41:56 POSLE PODNE
Treba mi /refresh komanda, npr kad se portam, nako nevidim nesto, da se refresha, ako moze u YCMD :DDD
YCMD:refresh(playerid, params[], help)
{
#pragma unused help
#pragma unused params
SetPlayerVirtualWorld(playerid, 0);
SendClientMessage(playerid, -1, "SERVER: Uspjesno ste osvjezeni - ukoliko imate jos problema obratite se adminima);
return 1;
}


Proveri scm jos jednom :D

Mozes li da objasnis gdje kada se portas? Ako se portas u int onda ti ova cmd nece pomoci...

Citat: Ralph Exon poslato April 18, 2013, 19:37:59 POSLE PODNE
Citat: .ılllı. Wlseco .ılllı. poslato April 18, 2013, 14:25:07 POSLE PODNE
Citat: Capo poslato April 15, 2013, 19:41:56 POSLE PODNE
Treba mi /refresh komanda, npr kad se portam, nako nevidim nesto, da se refresha, ako moze u YCMD :DDD
YCMD:refresh(playerid, params[], help)
{
#pragma unused help
#pragma unused params
SetPlayerVirtualWorld(playerid, 0);
SendClientMessage(playerid, -1, "SERVER: Uspjesno ste osvjezeni - ukoliko imate jos problema obratite se adminima);
return 1;
}


Proveri scm jos jednom :D

Mozes li da objasnis gdje kada se portas? Ako se portas u int onda ti ova cmd nece pomoci...

dobio je primjer, sad nek ubaci sta oce da se podesi, pa tako moze stavit i za int..
Poslednja Izmena: April 18, 2013, 23:06:56 POSLE PODNE od Crazyn3ss
Other Dimension RolePlay | Uskoro
Ukoliko zelite pomoci u razvoju servera, mozete se meni javit na PP/PM!