[BE] Balkan Express video snimci [OFFICIAL]

Započeo [BE] Markoni, Avgust 15, 2010, 01:53:10 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Dobre zajebancije imate :) ali uopste nema RP-a na tom serveru  ::) ja jednom dosao na srv [posle duzeg wremena,tamo sam pre igrao], i smao sto sam usao na srv lik me uhapsi,ja pitam sto a on kaze: ne znam, rekli mi.. ??? lol  :D
http://www.erepublik.com/en/referrer/Godra+Madafaka  eRepublic, dodjite i registrujte se, dobra igra ;)

Tu si u pravu,non rp vlada tamo  :D cesce se desava da ispadnes kriv i ako nista nisi uradio,onaj ko je veci od tebe moze svasta da radi sa tobom,ja sam 12000$ potrosio da polazem za vozacku,ima ono ukucas /buydriving i izadje ti dialog onaj sa pitanjima i bas tad dodje payday i propadne mi polaganje :'( al sta ces...na BE je 70% non-rpera i svako se mangupira,pljacka svakog kog stigne,lude voznje...i da ne nabrajam jos,ja na BE igram jos od prvog moda njihovog RP moda,tad nas je bilo desetak...a sad je prosecan broj igraca sto!Video klipova imaju bas dosta i svi su zanimljivi...server je mnogo dobar i igracu na njemu dok se ne markoni ne ozeni :D msm tad valjda nece imati vremena za samp imace pametnija posla....



markoni nemoj da se zenis  :-* lol

onaj ko je veci od tebe moze svasta da radi sa tobom to si u prawu xD xD
Ja sam igrao tamo kad sam poceo da igram samp, imali smu malo igraca ali dolazilo je stalno swe wise, bilo je dosta citera, jednog se bas secam, jole rakic :@ , i tamo su me banowali za neki teleport hack koji nisam ni imao, iskreno tad nisam ni znao sta je cit :D :D al ako su me banowali, bolje nego posle da mi bude zao sto sam se maltretirao za level :D koji je tebi nick tamo, mozda se znamo odande? :)
http://www.erepublik.com/en/referrer/Godra+Madafaka  eRepublic, dodjite i registrujte se, dobra igra ;)

Mene sad uhvatila policija i ja im pokazao dozvole i on meni kaze da imam oruzije a nemam dozvolu,a ja u stvari nemam oruzije a imam dozvolu,smestio mi,i ubacio me u zatvor,i ja ga zovem da mu kazem da imam dozvole a on me banuje FOR EVER zamisli to,nisam znao da je to toliko nobski server i da su svi nobovi sem Markonia,Sampica...ne znam ko je jos pametan...svaki drugi put kad udjem na server dobijem arenu zbog nista.Il pocnem da trcim za autobus i policija me strpa u zatvor Reason: Trci ....smorio sam se,hteo sam da bacim monitor kroz zatvoren prozor,i pitao sam se dali je ovo normalno.Mogo puta sam psovao ali JunkBuster me spreci (to je dobro inace bi dobio sad ban).Na ulici ne smes nikome da se javis,ako se javis odma kucaju /steal money....markoni ja da sam na tvom mestu ja bi napravio da ima kamera na svakom cosku i gledas i banujes prevarante.

EDIT: lol
Poslednja Izmena: Januar 05, 2011, 01:30:28 PRE PODNE od [BF]Monk

hahahahahahahahahhahahahahhahahaha :D :D :D :D :D :D
da je kod nas takwih redom bi ih banowao :D ;D
hahahahha Reason: Trci .., Na ulici ne smes nikome da se javis,ako se javis odma kucaju /steal money...lol :D :D :D
http://www.erepublik.com/en/referrer/Godra+Madafaka  eRepublic, dodjite i registrujte se, dobra igra ;)

Citat: Godra_Montana poslato Januar 05, 2011, 01:47:19 PRE PODNE
hahahahahahahahahhahahahahhahahaha :D :D :D :D :D :D
da je kod nas takwih redom bi ih banowao :D ;D
hahahahha Reason: Trci .., Na ulici ne smes nikome da se javis,ako se javis odma kucaju /steal money...lol :D :D :D
To ti govorim kroz sta sam sve prosao...nikad vise tu necu da igram,uvek kad igram izgubim zivce zbog gluposti.Mnogo je prestrozoeno,ne smes da prdnes odma ban ili arena 3500 sekundi
NO RULES NO BALKAN EXPRESS

Ja ne igram jer tu i ne vidim toliki RolePlay. Mislim kakva bandera sreće,kakav most radosti? Kakvo plaćanje GameMastera? Kakva blokada puta kod PD-a? Markoni stvarno respect ali ove gluposti ga čine...ne znam kako da ga definiÅ¡em. I joÅ¡ kad neko na /newse napiÅ¡e ROLF,OMG,WTF,xD...da ti se smuči život. Stvarno bi trebao da se poveća stepen RolePlaya malo,da se uozbilji ekipa i onda bi to bilo vrhunski. TakoÄ'e da se ubaci /b chat jer kad sam poslednji put bio nije ga bilo. Ali server ima igrača i to je jedino Å¡to se gleda.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: Djea Djea poslato Januar 05, 2011, 12:57:48 POSLE PODNE
Ja ne igram jer tu i ne vidim toliki RolePlay. Mislim kakva bandera sreće,kakav most radosti? Kakvo plaćanje GameMastera? Kakva blokada puta kod PD-a? Markoni stvarno respect ali ove [cenzura]osti ga čine...ne znam kako da ga definiÅ¡em. I joÅ¡ kad neko na /newse napiÅ¡e ROLF,OMG,WTF,xD...da ti se smuči život. Stvarno bi trebao da se poveća stepen RolePlaya malo,da se uozbilji ekipa i onda bi to bilo vrhunski. TakoÄ'e da se ubaci /b chat jer kad sam poslednji put bio nije ga bilo. Ali server ima igrača i to je jedino Å¡to se gleda.

Slazem se..
http://www.erepublik.com/en/referrer/Godra+Madafaka  eRepublic, dodjite i registrujte se, dobra igra ;)

Citat: Djea Djea poslato Januar 05, 2011, 12:57:48 POSLE PODNE
Ja ne igram jer tu i ne vidim toliki RolePlay. Mislim kakva bandera sreće,kakav most radosti? Kakvo plaćanje GameMastera? Kakva blokada puta kod PD-a? Markoni stvarno respect ali ove [cenzura]osti ga čine...ne znam kako da ga definiÅ¡em. I joÅ¡ kad neko na /newse napiÅ¡e ROLF,OMG,WTF,xD...da ti se smuči život. Stvarno bi trebao da se poveća stepen RolePlaya malo,da se uozbilji ekipa i onda bi to bilo vrhunski. TakoÄ'e da se ubaci /b chat jer kad sam poslednji put bio nije ga bilo. Ali server ima igrača i to je jedino Å¡to se gleda.
Najgore je sto ima ''/ic'' komanda (chat) ali nitko ne koristi osim policajaca kad zaustavljaju IC chat... Mislim stvarno, da toliko MG-as na recimo GeForce-u dobio bi 3 bana i barem 2 warna ::) ako ne i vise... Ja sam igrao ali nema tu RP-a, mene vise vuce da nekakvu mjesavinu Freeroam/RP servera skupa... Ali sto je tu je, imaju igraca i to se gleda. Makar ako usporedjujemo ''GF'' i ''BE'' vidi se da je ''GF'' neusporedivo bolji makar ''BE'' u vecini slucajeva ima VISE igraca nego ''GF'' (GF ima vise jedino kad je racing liga)