[MAP] Modern House Interior

Započeo Jack1337, Oktobar 12, 2022, 20:51:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav svim članovima Balkan Samp Foruma.
Ovih dana sam imao malo viška vremena pa sam izmapao iz dosade jedan interijer moderne kuće.
Ispod je video koji će vam najbolje prikazati o kakvoj se mapi radi, a vi ako hoćete puknite neki komentar.



Map Gallery
-House Interior- (click) - For Sale-


Iskreno, top, samo ogradu na stepenicama staviti onu staklenu i texturisati  top. Ovako izgleda baš siromašno naspram ostalih objekata


isto kao i ostale mappe na forumu
materijali kao iz robloxa, vertex ocaj, hocete li se jednom unaprediti?

Citat: sleek poslato Oktobar 13, 2022, 15:21:09 POSLE PODNE
isto kao i ostale mappe na forumu
materijali kao iz robloxa, vertex ocaj, hocete li se jednom unaprediti?
Ne znam kako ti nisi dobio ban do sada na ovom forumu iskreno.
Map Gallery
-House Interior- (click) - For Sale-

Citat: Jack1337 poslato Oktobar 13, 2022, 18:10:53 POSLE PODNE
Ne znam kako ti nisi dobio ban do sada na ovom forumu iskreno.

Zbog konstruktivne kritike ?
I'm everything what I dream about.

Offline Forever

Citat: neshallon poslato Oktobar 13, 2022, 18:33:19 POSLE PODNE
Zbog konstruktivne kritike ?
Ne, nego je gospodinu Sleeku glavna razonoda u životu ući na Balkan Samp i pokušati startovati svadju.

Ovo je konstruktivna kritika: [pawn]Iskreno, top, samo ogradu na stepenicama staviti onu staklenu i texturisati  top. Ovako izgleda baš siromašno naspram ostalih objekata[/pawn]
A Sleek dobro zna šta pokušava sa tim izražavanjem.
Na kraju krajeva, ja što uradim jedno mapu u 4-5 mjeseci uradim je da bih ubio neku dosadu i to je za mene win.
Plus još jedna stvar, moja mapa ovdje nije bitna i možemo je zanemariti u potpunosti, neka to bude najgora mapa na svijetu što se mene tiče, ali ovaj lik na koji god podforum ode pokušava startovati svadju i donosi neku "negativnu auru".
U ovoj temi se neću više osvrćati na njega, ako bude htio da popričamo - shockz1337#0974 je diskord, pa da baš vidim šta prolazi kroz glavu tom liku.
Map Gallery
-House Interior- (click) - For Sale-

Citat: Jack1337 poslato Oktobar 13, 2022, 18:45:00 POSLE PODNE
Ne, nego je gospodinu Sleeku glavna razonoda u životu ući na Balkan Samp i pokušati startovati svadju.

Ovo je konstruktivna kritika: [pawn]Iskreno, top, samo ogradu na stepenicama staviti onu staklenu i texturisati  top. Ovako izgleda baš siromašno naspram ostalih objekata[/pawn]
A Sleek dobro zna šta pokušava sa tim izražavanjem.
Na kraju krajeva, ja što uradim jedno mapu u 4-5 mjeseci uradim je da bih ubio neku dosadu i to je za mene win.
Plus još jedna stvar, moja mapa ovdje nije bitna i možemo je zanemariti u potpunosti, neka to bude najgora mapa na svijetu što se mene tiče, ali ovaj lik na koji god podforum ode pokušava startovati svadju i donosi neku "negativnu auru".
U ovoj temi se neću više osvrćati na njega, ako bude htio da popričamo - shockz1337#0974 je diskord, pa da baš vidim šta prolazi kroz glavu tom liku.

Lik govori realno stanje, ne razumem sta je tu problem ?

Ja kada odem i kazem nekome za code da je smece i ispisem zasto, kazem da je vidjeno 100x i iste greske se rade, zelim poceti svadju ? Svako se ponasa kako zeli, ovo je internet i koga boli kurac, nije merodavno uopste po tome proceniti nekoga...

Retardi postoje, al sleek nije jedan od njih, sto pre shvatite da je lik troller i da pokusava da pokaze koliko stojimo na balkanu na mestu oko svega u samp-u, kako bi neko vec jednom poceo da prati stranu scenu i iole nesto kvalitetno. Dok se jos uvek editiju UP/ATH modovi, ja sam napravio vise brutalnih osnova za rad, samo treba nastaviti i stvoriti nesto novo, nesto prve klase, ali ipak je lakse tapkati sa krsh editima... Mislim da sam sve objasnio...

Ko zeli taj ce razumeti, ko ne zeli, nadje nacin da ne razume.
Poslednja Izmena: Oktobar 13, 2022, 19:17:07 POSLE PODNE od neshallon
I'm everything what I dream about.

Offline Forever

ja svom prijatelju kazem da mu model nije za kriv ku*ac, ako je zaista to moje misljenje
ja sam samo surovo iskren, a to sto se vama ne svidja moj stav o tome, nije moj problem i ne zelim se pravdati

cisti beli materijal na zidu? meni se to ne svidja, ja cu ti reci kroz neku zaje*anciju da to ne valja, vama se to nece svideti jer ne razumete poentu
znam ja kako vama izgledaju moji komentari, ali ja ne zelim da lazem ljude i govorim "okej je." "super!" "samo tako nastavi!". Ja cu ti reci "s ovim sranjem dupe ne mozes obrisati", tvoje je kako ces to razumeti.
shvatite da ja protiv vas nemam nista i da imam da radim i bitnije stvari od tzv. rasprava na ovom forumu

CitatNe znam kako ti nisi dobio ban do sada na ovom forumu iskreno.
jer ja nikoga nisam uvredio, povredio i podcenio, samo sam surovo iskren kada je misljenje u pitanju

Citat: sleek poslato Oktobar 13, 2022, 19:49:34 POSLE PODNE
ja svom prijatelju kazem da mu model nije za kriv ku*ac, ako je zaista to moje misljenje
ja sam samo surovo iskren, a to sto se vama ne svidja moj stav o tome, nije moj problem i ne zelim se pravdati

cisti beli materijal na zidu? meni se to ne svidja, ja cu ti reci kroz neku zaje*anciju da to ne valja, vama se to nece svideti jer ne razumete poentu
znam ja kako vama izgledaju moji komentari, ali ja ne zelim da lazem ljude i govorim "okej je." "super!" "samo tako nastavi!". Ja cu ti reci "s ovim sranjem dupe ne mozes obrisati", tvoje je kako ces to razumeti.
shvatite da ja protiv vas nemam nista i da imam da radim i bitnije stvari od tzv. rasprava na ovom forumu
jer ja nikoga nisam uvredio, povredio i podcenio, samo sam surovo iskren kada je misljenje u pitanju
U buduće bih te ljudski zamolio da zaobilaziš komentarisanje mojih postova (koji su ionako rijetki) sa takvim ponašanjem.
Problem nije mapa niti sam se uvrijedio na tvoje "kritike" jer napominjem - ovo što mapam, mapam iz čiste dosade, ako sam uspio 'ubiti' dosadu to je za mene win. Ni iz dzepa ni u dzep što se kaže, tako da nemoj misliti da sam se triggerovao zato što se tebi nije svidjela mapa, jer sa sampom nemam dodira već sigurno dobrih 6 godina osim ovako s vremena na vrijeme kada izmapam nešto iz čiste dosade.
Sada ti ako si intelegentan kao što se predstavljaš možeš da shvatiš da mene ne interesuje da danas odvojim 5-6 sati i da biram teksture, pa objekte itd itd da bi to bilo sad nesto woooow i kako bih uspio impresionirati 100-200 ljudi na ovom forumu. To neka ti bude odgovor na: [pawn]isto kao i ostale mappe na forumu
materijali kao iz robloxa, vertex ocaj, hocete li se jednom unaprediti?[/pawn]
Moraš da shvatis da postoji razlika izmedju "hobija" i raditi nešto "profesionalno".

Još jednom napominjem - tvoje mišljenje o mapi nije problem, kao što rekoh iznad neka to bude najgora mapa ne bih se uvrijedio, i evo reći ću ti iskreno, gadiš mi se kao osoba sa takvim kočijaškim ponašanjem i to je glavna suština zašto se ne želim upuštati u bilo kakav razgovor sa tobom osim što sam te pozvao da popričamo na diskordu da vidim samo koji je tvoj problem i zašto si toliko toksičan.
Map Gallery
-House Interior- (click) - For Sale-

Citat: Jack1337 poslato Oktobar 13, 2022, 20:51:46 POSLE PODNE
U buduće bih te ljudski zamolio da zaobilaziš komentarisanje mojih postova (koji su ionako rijetki) sa takvim ponašanjem.
Problem nije mapa niti sam se uvrijedio na tvoje "kritike" jer napominjem - ovo što mapam, mapam iz čiste dosade, ako sam uspio 'ubiti' dosadu to je za mene win. Ni iz dzepa ni u dzep što se kaže, tako da nemoj misliti da sam se triggerovao zato što se tebi nije svidjela mapa, jer sa sampom nemam dodira već sigurno dobrih 6 godina osim ovako s vremena na vrijeme kada izmapam nešto iz čiste dosade.
Sada ti ako si intelegentan kao što se predstavljaš možeš da shvatiš da mene ne interesuje da danas odvojim 5-6 sati i da biram teksture, pa objekte itd itd da bi to bilo sad nesto woooow i kako bih uspio impresionirati 100-200 ljudi na ovom forumu. To neka ti bude odgovor na: [pawn]isto kao i ostale mappe na forumu
materijali kao iz robloxa, vertex ocaj, hocete li se jednom unaprediti?[/pawn]
Moraš da shvatis da postoji razlika izmedju "hobija" i raditi nešto "profesionalno".

Još jednom napominjem - tvoje mišljenje o mapi nije problem, kao što rekoh iznad neka to bude najgora mapa ne bih se uvrijedio, i evo reći ću ti iskreno, gadiš mi se kao osoba sa takvim kočijaškim ponašanjem i to je glavna suština zašto se ne želim upuštati u bilo kakav razgovor sa tobom osim što sam te pozvao da popričamo na diskordu da vidim samo koji je tvoj problem i zašto si toliko toksičan.
Ja sam toksican i "ponasam se kao kocijas" jer sam ti rekao sta ne valja na tvojoj mapi?
Nauci prihvatiti kritiku, legendo.

Mene ne zanima da li si ti radio to iz dosade ili ne, ja sam ti rekao da je lose i to je to, boli me kobas za tvoje daljnje odgovore.
I zasto ocekujete normalno ponasanje od ostalih ljudi sa foruma ako se ni vi ne znate ponasati, prihvatiti kritiku i sl?

Postavljaš pitanje "kad ćete se unaprijediti" i kad ti dam odgovor kažeš mi da te "boli Kobaš" i da te ne interesuju daljnji odgovori?
Druga stvar - kažeš da nisi dobio ban jer nikog nisi uvrijedio ja sam prije 5 minuta u glavnom chatu objavio sliku kako čovjeka nazivaš majmunčinom i maloumnikom? Pa evo pitam te opet kako nisi dobio ban do sada?
Map Gallery
-House Interior- (click) - For Sale-

Citat: Jack1337 poslato Oktobar 13, 2022, 21:49:58 POSLE PODNE
Postavljaš pitanje "kad ćete se unaprijediti" i kad ti dam odgovor kažeš mi da te "boli Kobaš" i da te ne interesuju daljnji odgovori?
Druga stvar - kažeš da nisi dobio ban jer nikog nisi uvrijedio ja sam prije 5 minuta u glavnom chatu objavio sliku kako čovjeka nazivaš majmunčinom i maloumnikom? Pa evo pitam te opet kako nisi dobio ban do sada?
Nije kobaš, nego kobas. Ti meni nisi odgovorio na pitanje "kad ćete se unaprijediti", samo si poceo plakati o mom ponasanju..
Na to "nisam uvredio nikoga", misli se da nisam prvi nikoga uvredio, ja dam odgovor na vase lose mape, onda vi placete i pocnete vredjati, a ja kada odgovorim zasluzujem ban :D

prosjecna mapa balkanskog "mappera" koji pokusava prodati mapu balkan schoolu ili postati "mapper" za takve "velike" servere :)
BIGDOG ENTERTAINMENT