Zarada online (citaj detaljno) by Stifer

Započeo Stifler ツ, Oktobar 02, 2022, 01:34:38 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav svima, na pocetku samo da napomenem da nije u pitanju nikakva prevara ili malverzacija, sve ide preko mene i clear je...

Bavim se prodajom IPTV kanala po dijaspori i ponekad na balkanu, danas cu vam objasniti kako vi mozete zaraditi pomocu ovoga bez da mnogo tupim.

Dakle dosta dijasporaca koristi IPTV za gledanje programa.
Imate neku rodbinu,prijatelja,rodjaka, koga god u dijaspori, kontaktirate ga i pitate da li mu treba iptv, dogovorite se sa njim i uspijete prodati i od toga imate procenat zarade.

Primjer ja godinu dana odnosno 12 mjeseci prodajem za 70/75 eura, vi uspijete prodati za 100eura svom rodjaku, moje je 70eur vase 30eura, vrlo je jednostavno.
Takodjer ne postavljajte sebi pitanja ko je budala dati 100eura za kanale, zato sto je to skoro jedini nacin za gledanje u dijaspori i vecina to koristi, primjer ja sam u posljednih 15-ak dana profitiro izmedju 400/450 eura, s tim da mi ovo nije full time posao nego radim u firmi i nisam 100% posvecen ovome. (ko zeli dokaze uplatnica na western union slobodno neka me kontaktira u pm)

Drugi nacin je reklamiranje, da li placena reklama na fb, inta, objavljivanje po grupama ama sta god, samo se treba snaci. Moguca je prodaja na 3, 6 i 12 mjeseci.
Vi ste tu samo kao posrednik, i sto skuplje prodate uslugu vas je profit veci, moje je uvijek 70/75e ako je u pitanju godina dana.

Ne znam sta bih rekao vise, ako imate neka pitanja sloboooodnoooo postavljajte dole odgovarat cu i na ona skakljiva i objasnjavati sta god treba.
Poslednja Izmena: Oktobar 02, 2022, 01:38:59 PRE PODNE od Stifler ツ

Nije da me zanima, ali nisi naveo listu kanala i koji je jezik/jezici u pitanju. Ljudi ne znaju ni sta kupuju/prodaju, ono IPTV ali niti kanali, niti kvalitet slike, niti recimo neka ogranicenja tipa da li treba neka specialna aplikacija/plugin zbog encodinga ili slicno. Savetujem ti da navedes takve informacije, sta vise najbolje bi bilo da dignes web stranicu cisto da istaknes takve informacije, ionako vec imas hardver na koji da host 24/7
Discord: fros7y
Resavam sve HITNE probleme za samp i generalno u vezi administracije i odrzavanja servera za $$$.

Ne skriptam generalno osim ako nije neka sitnica da se napravi ili popravi.

DM na Discord pa po dogovoru. Uplate samo preko paypal ili na banku direktno. Nista western, kripto i ostala sranja.

pošten čovjek, ko god uđe u posao neće se pokajat = https://prnt.sc/M9aGmXYxiaz8
Poslednja Izmena: Oktobar 02, 2022, 14:26:01 POSLE PODNE od mumy ⚡

Citat: Deleted User poslato Oktobar 02, 2022, 10:39:32 PRE PODNE
Nije da me zanima, ali nisi naveo listu kanala i koji je jezik/jezici u pitanju. Ljudi ne znaju ni sta kupuju/prodaju, ono IPTV ali niti kanali, niti kvalitet slike, niti recimo neka ogranicenja tipa da li treba neka specialna aplikacija/plugin zbog encodinga ili slicno. Savetujem ti da navedes takve informacije, sta vise najbolje bi bilo da dignes web stranicu cisto da istaknes takve informacije, ionako vec imas hardver na koji da host 24/7


sta da ti kazem, preko 2000 kanala, sto domacih sto stranih, plus videoteka sa preko 10 hiljada sadrzaja filmova i serija, treba naravno aplikacija za pokretanje ali vecina to sve zna jer su koristili


btw prije kupivne daje se test 24 ili 48 sati, za pregled kanala, kvalitete slike i svega sto si naveo da kupac moze probati i vidjeti jel mu odgovara sadrzaj i sve to


test je obavezan prije kupovine to sam zaboravio navesti

Sve u svemu, znam sta je IPTV i zvuci zanimljivo, paah probao bih
BIGDOG ENTERTAINMENT

BUMP

zarada od jucer cini mi se da je poslano



Poslednja Izmena: Oktobar 03, 2022, 19:35:43 POSLE PODNE od Stifler ツ

bump

cca 250€ za pola sata posla bukvalno, ko zeli dokaz neka pise u pp


ajd navalite i zaradite

Hoces da kazes da je 30% od prodate vrednosti moja zarada?

Citat: whoME poslato Oktobar 22, 2022, 19:45:01 POSLE PODNE
Hoces da kazes da je 30% od prodate vrednosti moja zarada?


primjer prodas godinu dana tj 12 mjeseci (75e ja prodajem), ti prodas nekome za bubam 120e, moje je 75e sve preko je tvoje, sto skuplje prodas tvoja veca zarada