Meanwhile InGame Unofficial ( Textdraw je na prodaji )

Započeo kristal, Jul 10, 2022, 16:03:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.




Ne svidja mi se sto je previse dece po BS-u. Ovde treba da se iznosi svoje misljenje za rad, a ne prepiranje. Ne navodim konkretno nikog.
Sto se tice samog TextDraw-a fino odradjen, svidja mi se realizacija i sama zamisao za isti.

Citat: Leivyz poslato Jul 10, 2022, 18:44:41 POSLE PODNE
Ne svidja mi se sto je previse dece po BS-u. Ovde treba da se iznosi svoje misljenje za rad, a ne prepiranje. Ne navodim konkretno nikog.
Sto se tice samog TextDraw-a fino odradjen, svidja mi se realizacija i sama zamisao za isti.
hvala  ;)

da ti brat bude iskren, kurcu ne valja. Ovo mora da mi platis da koristim na serveru
big dog

@kristal molim bez duplog posta, quote sve u jednom, ne u 15 postova...

Takodjer molim bez vrijedjanja i svadje, jer ne toleriram to.

Svi postovi vezani za prepirke i vrijedjanja obrisani.

@tema Solidno
Poslednja Izmena: Jul 10, 2022, 20:35:54 POSLE PODNE od Purdinho

Druze, previse je ovo, ali bas previse. Zasto imas potrebu da natrpas toliko stvari? Boxova, teksta, logoa?
Mi znamo na kojem serveru igramo, ne treba nam reklama. Znamo koji skin koristimo. Znamo kako se zovemo i koliko para imamo.

Slazem se sa komentarom @NYChustla. Uprosti ovo, nije poenta da se prekrije citav ekran.

Druze, previse je ovo, ali bas previse. Zasto imas potrebu da natrpas toliko stvari? Boxova, teksta, logoa?
Mi znamo na kojem serveru igramo, ne treba nam reklama. Znamo koji skin koristimo. Znamo kako se zovemo i koliko para imamo.

10/10 braski  ;)


fino uradjeno, svidja mi se.. 10/10
slucaj obradit sud ce druze ne budi glup

Ocisceni postovi vezani za prepirku, ovo je zadnja opomena inace brisem ili lockam temu.
Poslednja Izmena: Jul 11, 2022, 15:56:18 POSLE PODNE od Purdinho