Car Cracking & XP system

Započeo Slade, Januar 10, 2022, 21:23:04 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: realshoota_ poslato Januar 10, 2022, 21:49:08 POSLE PODNE
Vidi se i čuje da ima 15 godina.

Ja prvi sa svoje 22. Godine kada pričam na ts3/discord zvuči kao da imam 10 čak ne ni 15.. a dovoljno poznajem momka i poznajem cime se bavi da ovo što pišete samo sebe ukopavate..

Forum je postao takvo smeće zbog ljudi koji samo cekaju da pametuju i vrijedjaju druge

Citatigrao sam i ja nekad na CoA.
pa sad si samo dokazao da si jos gori roleplayer...

Znaci Roleplay je tip roleplay moda? HAHAHAHHAHAHA

a to sto mislis da ako je neko od juce na forumu da si nesto bolji od njega i da znas vise, sjebao si se :D
https://discord.io/westmont
Westmont Roleplay — A continuation of the San Andreas singleplayer storymode.
SA-MP 0.3.DL gamemode with custom models.

"Igrao na CoA" usao na server i ostao tu 15 minuta jer nije vidio smislu roleplaya..
Zamisli koliko retardiran moras biti da mislis da si od svakog pametniji.. "misliš da znaš, a ja ću ti hiljadu puta dokazati da ne znaš"
Roleplay kao rijec nije izmisljena da predstavlja SAMP gamemode, zamisli da to ne mozes shvatiti.
Grdno se varaš ako mislis da sam tek mjesec dana na forumu. Igrao sam ja samp i prije nego sto sam dosao ovdje.
"Previše si nahajpan oko gluposti, primjera organizacije Families što si forsirao," takve stvari se i trebaju forsirati, cisto da bi roleplay bio ugodan i zanimljiv, da bude tačan i sa nekim značenjem.



Aj izbaci nešto svoje što napraviš da nije već urađeno (kako vi kažete da nije kopirano) i da vidimo to znanje i iskustvo kodiranja..
Momak nas sve (pod nas smatram i sebe i vas 2) može pokopat, a od pametovanja nema ništa

Citat: realplaya poslato Januar 10, 2022, 21:52:26 POSLE PODNE
pa sad si samo dokazao da si jos gori roleplayer...

Znaci Roleplay je tip roleplay moda? HAHAHAHHAHAHA

a to sto mislis da ako je neko od juce na forumu da si nesto bolji od njega i da znas vise, sjebao si se :D

Jeste, odnosno tip skripte jeste Roleplay.
Role-playing je pojam za sebe u svijetu odvojenom od San Andreasa i igrica, i može se odnositi na mnogo toga (glumu između ostalog).
Roleplay server je server koji ima RolePlay mod, šta je tu teško za tebe da shvatiš ?

Uzeli smo Southland ime jer ima značenje.. Ajde prosvjetli nas, očigledno vas dvojica znate nešto što mi za 10 godina igranja do sada nismo saznali, kako mi to trebamo davati imena serverima. Nemoj zaboraviti da si neki dan objavio mod koji je Skill Arena based mod sa bruku OOC-based sistema i ima sve samo ne develop lika.
Poštujem kreaciju moda koji zahtjeva develop lika (Los Santos RP type gamemode), ali ne znači da je to jedina vrsta roleplay skripte.
Eto čak i da si upravu, koja je onda vrsta moje skripte?

Neću komentirati vaše pljuvanje po communityu poput Skill Arene, koji je ipak primjer servera koji godinama radi na prvom mjestu, zbog čega: zbog player baze.
I na Skill Areni imaš character development u bandama (makar je bio prije 3-4 godine kada sam ja igrao) gdje si morao izgraditi lik crnca od 14-15 godina da bi ušao u bandu, što se radilo kroz 10-15 dana aktivnog prisustva na Roleplay setovima.

Za druga sam rekao da više neću odgovarati, ti iole imaš neki princip razmišljanja (valjda si logiku prihvatio čitajući programski kod), za razliku od tebe on je fakat glup.
Poslednja Izmena: Januar 10, 2022, 21:58:11 POSLE PODNE od Slade

Citat: Slade poslato Januar 10, 2022, 21:56:41 POSLE PODNE
Jeste, odnosno tip skripte jeste Roleplay.
Role-playing je pojam za sebe u svijetu odvojenom od San Andreasa i igrica, i može se odnositi na mnogo toga (glumu između ostalog).
Roleplay server je server koji ima RolePlay mod, šta je tu teško za tebe da shvatiš ?

Uzeli smo Southland ime jer ima značenje.. Ajde prosvjetli nas, očigledno vas dvojica znate nešto što mi za 10 godina igranja do sada nismo saznali, kako mi to trebamo davati imena serverima. Nemoj zaboraviti da si neki dan objavio mod koji je Skill Arena based mod sa bruku OOC-based sistema i ima sve samo ne develop lika.
Poštujem kreaciju moda koji zahtjeva develop lika (Los Santos RP type gamemode), ali ne znači da je to jedina vrsta roleplay skripte.
Eto čak i da si upravu, koja je onda vrsta moje skripte?

Za druga sam rekao da više neću odgovarati, ti iole imaš neki princip razmišljanja (valjda si logiku prihvatio čitajući programski kod), za razliku od tebe on je fakat glup.
Southland i ima znacenje, to je drugi naziv za Los Angeles, koji je se trebao roleplayati na nasem serveru. A, ima smisla?

Citat: Slade poslato Januar 10, 2022, 21:56:41 POSLE PODNE
Jeste, odnosno tip skripte jeste Roleplay.
Role-playing je pojam za sebe u svijetu odvojenom od San Andreasa i igrica, i može se odnositi na mnogo toga (glumu između ostalog).
Roleplay server je server koji ima RolePlay mod, šta je tu teško za tebe da shvatiš ?

Uzeli smo Southland ime jer ima značenje.. Ajde prosvjetli nas, očigledno vas dvojica znate nešto što mi za 10 godina igranja do sada nismo saznali, kako mi to trebamo davati imena serverima. Nemoj zaboraviti da si neki dan objavio mod koji je Skill Arena based mod sa bruku OOC-based sistema i ima sve samo ne develop lika.
Poštujem kreaciju moda koji zahtjeva develop lika (Los Santos RP type gamemode), ali ne znači da je to jedina vrsta roleplay skripte.
Eto čak i da si upravu, koja je onda vrsta moje skripte?


Neću komentirati vaše pljuvanje po communityu poput Skill Arene, koji je ipak primjer servera koji godinama radi na prvom mjestu, zbog čega: zbog player baze.
I na Skill Areni imaš character development u bandama (makar je bio prije 3-4 godine kada sam ja igrao) gdje si morao izgraditi lik crnca od 14-15 godina da bi ušao u bandu, što se radilo kroz 10-15 dana aktivnog prisustva na Roleplay setovima.

Za druga sam rekao da više neću odgovarati, ti iole imaš neki princip razmišljanja (valjda si logiku prihvatio čitajući programski kod), za razliku od tebe on je fakat glup.
Ako ti je Skill Arena dobar roleplay server, ovaj razgovor je besmislen. Pametuje lik koji ima 14 godina, a od 10-te godine igra na Skill Areni.

Citat: realshoota_ poslato Januar 10, 2022, 21:49:08 POSLE PODNE
Vidi se i čuje da ima 15 godina.
Ne tebe pitam el cujes?
Sunce greje lagano šetam se po Voždovcu
Moja kučka i ja, furam je na povodcu
Zove se Lola i nije nešto lepa
Ali meni daće lapo kada dokopa se repa
Rođena na ulici, dolazi iz geta
I zato je gangsta kučka, a ne starleta
Zahvaljujući njoj meni dignuta je đoka
Krov je spušten, vožnjica od bloka do bloka
I ako glumiš mangupa jebaće ti mamicu
U tašni nema lak za nokte, ali ima palicu
Odrasla na Medaku, iz huda je sestra
Nijedna Snoopova kučka nije tol'ko gangsta
Za nju sam 'Pac, ona moja je Madonna
Ako znaš još neku takvu javi mi preko fona
I kada njesra izbije ona ne vata pištolja
Već nabada na prvu jer je gangsta drolja

CitatNemoj zaboraviti da si neki dan objavio mod koji je Skill Arena based mod sa bruku OOC-based sistema i ima sve samo ne develop lika.
sta si uzeo? kakav skill arena based mod HAHAHAHAHHAHAH

Roleplay rec znaci IGRANJE ULOGA, ne znaci TIP GAMEMODA, shvati to.. I to sto igras 10 godina ne daje ti pravo da preterano, KHM seres i umisljas da si neki profesionalac, jer vidim da nemas pojma vecinu stvari.. Znaci poceo si da igras SAMP od kad si imao 5 godina?
https://discord.io/westmont
Westmont Roleplay — A continuation of the San Andreas singleplayer storymode.
SA-MP 0.3.DL gamemode with custom models.

Toliko glup da radiš DP i da furaš gdje te se poziva da dokažeš šta znaš ne možeš bit nikako.. Toliko isfrustriran biti da ne znas sta ces napisati u jednoj poruci pa povlačit i srat po temi momku nevjerovatno, tačno treba ponovo zabrane komentarisanja davati


A i ti playa, sa koliko stranih modova sklapas svoj?

Kaze brat kojem je server bukvalno Welcome to Los Santos, samo promjenjeno ime.

Kodirao sam sebi nista nije preuzeo kao neki ovdje

Tako svi kazu, hahahahhah.
Bas dobre argumente imate.

Citat: MirsoN poslato Januar 10, 2022, 22:03:16 POSLE PODNE
Toliko glup da radiš DP i da furaš gdje te se poziva da dokažeš šta znaš ne možeš bit nikako.. Toliko isfrustriran biti da ne znas sta ces napisati u jednoj poruci pa povlačit i srat po temi momku nevjerovatno, tačno treba ponovo zabrane komentarisanja davati


A i ti playa, sa koliko stranih modova sklapas svoj?
vidim da si dvolican, to mi se bas svidja. Odakle ti to?

A kada se vec ovde vredjamo. Ovaj sistem objavljen u temi je sa Welcome to Los Santosa, kao i XP textdraw, ne znam o kakvom mumi govorimo ovde. Svako moze uci na server i uraditi ovo na zakljucanom autu i videti.
https://discord.io/westmont
Westmont Roleplay — A continuation of the San Andreas singleplayer storymode.
SA-MP 0.3.DL gamemode with custom models.

Ja nemam nista, ni sa momkom ni sa serverom samo ga poznajem  tjt..

Ti da ima se odakle preuzeti davno bi preuzeo sebi da predstavis ovdje pošto nema nailazim samo na ono sa ruskih i engleskih objavljenih modova


Citat: realplaya poslato Januar 10, 2022, 22:07:42 POSLE PODNE
vidim da si dvolican, to mi se bas svidja. Odakle ti to?

A kada se vec ovde vredjamo. Ovaj sistem objavljen u temi je sa Welcome to Los Santosa, kao i XP textdraw, ne znam o kakvom mumi govorimo ovde. Svako moze uci na server i uraditi ovo na zakljucanom autu i videti.

To nije td to je gametext botino