Tražim GameMode

Započeo Maxwellâ„¢, Februar 10, 2017, 11:36:28 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.




Na proslu verziju u mod imas backup i tamo imas prosle verzije
CroHerze RolePlay v3.9.9

http://www.megafileupload.com/95pE/chRP_399_mysql.pwn





Citat: EmilHD poslato Decembar 03, 2017, 12:46:58 POSLE PODNE
Ime GameModa: Zara Gaming v6


Vrsta GameModa: RP


Nesto da dodate (nije obavezno): Mod je objavljen ali nema pwn, znam da par ljudi ima pwn pa ko ima i ko je voljan dat xd .


https://www.sendspace.com/file/1gpatk ovo je samo amx
Poslednja Izmena: Decembar 03, 2017, 21:12:04 POSLE PODNE od Luka Smith
Perfect Life <3

Ime GameModa: Zara Gaming  Winter Editor


Vrsta GameModa: RPG


Nesto da dodate (nije obavezno): Da nije edit athlone-a nego neka druga verzija a da ima WE
Perfect Life <3

Citat: Luka Smith poslato Decembar 03, 2017, 21:34:51 POSLE PODNE
Ime GameModa: Zara Gaming  Winter Editor


Vrsta GameModa: RPG


Nesto da dodate (nije obavezno): Da nije edit athlone-a nego neka druga verzija a da ima WE

Nema to bracala..

Ime GameModa: Trazim Gamemode Koji je StatePlay ili Hardplay koji ce da radi na Ultra-h.com hostingu.


Vrsta GameModa: HardPlay,StatePlay


Nesto da dodate (nije obavezno): Molim vas dajte mi neki gamemode moze da je bilo koji samo da radi na Ultra-H.com hostingu ja sam probao Balkan Elite StatePlay Nece Jer Ima svega i svacega nisam dobar oko modova ali ima nesto sto pise MySQL i nece da mi se otvori srw bez toga.Moze bilo koji Mod samo da nije RP ili RPG,pozeljan je najvise neki HARDPLAY ili Stateplay...Unapred Hvala

Citat: Milancha poslato Decembar 04, 2017, 01:02:22 PRE PODNE
Ime GameModa: Trazim Gamemode Koji je StatePlay ili Hardplay koji ce da radi na Ultra-h.com hostingu.


Vrsta GameModa: HardPlay,StatePlay


Nesto da dodate (nije obavezno): Molim vas dajte mi neki gamemode moze da je bilo koji samo da radi na Ultra-H.com hostingu ja sam probao Balkan Elite StatePlay Nece Jer Ima svega i svacega nisam dobar oko modova ali ima nesto sto pise MySQL i nece da mi se otvori srw bez toga.Moze bilo koji Mod samo da nije RP ili RPG,pozeljan je najvise neki HARDPLAY ili Stateplay...Unapred Hvala
Nije vazan hosting proveri plugine u Balkan Elite moda. Na sve i jednom hostingu radi svaki mod koji je ispravan :D

Citat: Milancha poslato Decembar 04, 2017, 01:02:22 PRE PODNE
Ime GameModa: Trazim Gamemode Koji je StatePlay ili Hardplay koji ce da radi na Ultra-h.com hostingu.


Vrsta GameModa: HardPlay,StatePlay


Nesto da dodate (nije obavezno): Molim vas dajte mi neki gamemode moze da je bilo koji samo da radi na Ultra-H.com hostingu ja sam probao Balkan Elite StatePlay Nece Jer Ima svega i svacega nisam dobar oko modova ali ima nesto sto pise MySQL i nece da mi se otvori srw bez toga.Moze bilo koji Mod samo da nije RP ili RPG,pozeljan je najvise neki HARDPLAY ili Stateplay...Unapred Hvala

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=109474.0
Evo @Milancha

Ime GameModa: Samo da je izvorni UP


Vrsta GameModa: UP


Nesto da dodate (nije obavezno): Treba mi neki UP mod koji ima unikatne poslove..

Ime GameModa: Luda Kuca
Vrsta GameModa: RP/RPG
Nesto da dodate (nije obavezno): Neka verzija Lude kuce ali da je dobro odradjena bez kresa molim vas.. HITNO