Tražim GameMode

Započeo Maxwellâ„¢, Februar 10, 2017, 11:36:28 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jesu sistemi cuvanja stariji ili je y_ini?
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!

Voli sve ne pravi razliku by LoOdaK




Citat: LoOdaK poslato Februar 23, 2017, 10:19:17 PRE PODNE
Jesu sistemi cuvanja stariji ili je y_ini?

mislim da su starji al nisam siguran posto je sve pre editovano ali je ipak ostala ona sustina UP-a pa provjeri...
Respect: Harexe,Muma,Depay,Hrustanovic,Tosic,#Rakic,Maxwell,Medo,anDro,Dedic,SlavicBeast,gReeDy.amx,berroni.amx,LoOdak,Kasperzi

GAME OVER

Ime GameModa: San City Roleplay


Vrsta GameModa: RPG/RP


Nesto da dodate(nije obavezno): Bio je na ovom forumu ali nemogu da ga nadjem!

@King2 Ma skinuo sam mod ali ne svidja mi se za edit, ja bi neki mod ali na stariji fazon, ovaj mi se nekako ne svidja


Ako neko ima neki mod da predlozi dobar za edit nek napise
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!

Voli sve ne pravi razliku by LoOdaK




Citat: LoOdaK poslato Februar 23, 2017, 20:50:36 POSLE PODNE
@King2 Ma skinuo sam mod ali ne svidja mi se za edit, ja bi neki mod ali na stariji fazon, ovaj mi se nekako ne svidja


Ako neko ima neki mod da predlozi dobar za edit nek napise
GTARP

Ime GameModa: Ne znam ime game moda


Vrsta GameModa: RolePlay


Nesto da dodate(nije obavezno): ima unikatni admin sistem SAS tipa kao sto je OSC bio na BE tako je na tom gmu SAS admin team, bicu zahvalan ako neko zna kako se zove gamemod

Ime GameModa: Balkan Extazy 3.3.0


Vrsta GameModa: RP


Nesto da dodate(nije obavezno): Video sam da neko ima 3.3.0 moze li mi neko dati link posto na ovom forumu link ne radi
GAD SAM JA

Citat: Kriso poslato Februar 24, 2017, 18:11:56 POSLE PODNE
Ime GameModa: Balkan Extazy 3.3.0


Vrsta GameModa: RP


Nesto da dodate(nije obavezno): Video sam da neko ima 3.3.0 moze li mi neko dati link posto na ovom forumu link ne radi

MOD
Uzivaj :)
Al bolji ti je ovaj Mod
Poslednja Izmena: Februar 24, 2017, 18:22:01 POSLE PODNE od King2
Respect: Harexe,Muma,Depay,Hrustanovic,Tosic,#Rakic,Maxwell,Medo,anDro,Dedic,SlavicBeast,gReeDy.amx,berroni.amx,LoOdak,Kasperzi

GAME OVER


MOD

Sad sam primetio da je dl istekao evo ti ovaj Edit od v3.3.0 mada ima i v.3.5.5 i ostalog al je ok..
Respect: Harexe,Muma,Depay,Hrustanovic,Tosic,#Rakic,Maxwell,Medo,anDro,Dedic,SlavicBeast,gReeDy.amx,berroni.amx,LoOdak,Kasperzi

GAME OVER

Moze li link ne radi ni taj Balkan Extra ili kako god
GAD SAM JA

Citat: Kriso poslato Februar 24, 2017, 18:25:46 POSLE PODNE
Moze li link ne radi ni taj Balkan Extra ili kako god

E jbg nez vise pregledaj malo GM-ove pa ako nadjes nadjes...
To je sve sto sam nasao vezano za v3.3.0
Respect: Harexe,Muma,Depay,Hrustanovic,Tosic,#Rakic,Maxwell,Medo,anDro,Dedic,SlavicBeast,gReeDy.amx,berroni.amx,LoOdak,Kasperzi

GAME OVER

Ime GameModa: Xeptim ROlePlay 2.0
Vrsta GameModa: RP
Nesto da dodate(nije obavezno): Ne radi link opet mrtvo
GAD SAM JA

Ime GameModa: Last Step 2.0


Vrsta GameModa: RP


Nesto da dodate(nije obavezno): Link?
GAD SAM JA

Ime GameModa: Puerto Rico


Vrsta GameModa: RP


Nesto da dodate(nije obavezno): http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=103383.0 ne radi dl ako neko ima nek me reply ili u pm neka posalje
don`t worry be happy