[POMOC]Naslov

Započeo Nadroj, Maj 30, 2013, 16:36:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

e ovako uso sam na 00webhost i skinuo smf i ubacio i ubacio sam boxy temu ali kako da promenim ovo gore desno sto pise Blue Boxy

http://prntscr.com/17ennw
BIG RESPECT JOEY_
BIG RESPECT [BD] Mr.Gagi

BIG RESPECT David A.k.A Sabljak

Mislim da je to logo, nisam siguran, i zamjenis ga, ali ako oces da ti sigurno kazem, daj mi link pa cu ti reci.

http://warat.freeiz.com/

e a jel ima neki tut za to kako mogu da napravim sopstvenu temu
BIG RESPECT JOEY_
BIG RESPECT [BD] Mr.Gagi

BIG RESPECT David A.k.A Sabljak

Kao sto sam i pretpostavio, u pitanju je logo. Idi u svoju temu, i onda images --> custom --> logo.png
umjesto tog file-a stavis svoj logo, ili sto zelis, ali pazi da ti bude u formatu .png, inace ti nece prikazati (osim ako ne izmjenis u indexu, ali nevazno).

a to radim u filemenageru?

edit: meni su njihovi LOGO svi u .png
Poslednja Izmena: Maj 30, 2013, 17:33:35 POSLE PODNE od gviab
BIG RESPECT JOEY_
BIG RESPECT [BD] Mr.Gagi

BIG RESPECT David A.k.A Sabljak

Da, ides u filemen. u svoj forum direktoriji, u SMFu ides u themes, i gore sam ti napisao ostale podatke kako doci do logoa

edit sam post
BIG RESPECT JOEY_
BIG RESPECT [BD] Mr.Gagi

BIG RESPECT David A.k.A Sabljak

Jedan je logo, tj. pod nazivom "logo.png". .png format, kao sto imas .jpg, .gif i slicno.
Onu sliku sto ti zelis staviti umjesto "Blue Boxy", mora ti biti u tom formatu, tj. naziva "logo.png"

e probao sam ovo gore levo da promenim i stavim sliku evo gledaj...

http://prntscr.com/17f1dd

znaci login_block sto je bio zamenio sam ovim ali nece da se promeni
BIG RESPECT JOEY_
BIG RESPECT [BD] Mr.Gagi

BIG RESPECT David A.k.A Sabljak

Nisam upoznat s takvim SMF temama, ali ti si znaci imao tu sliku, login_block, i zamjenio si ju, i ona se nije promjenila?

tako je..... ako hoces mogu da ti dam e-mail i sifru na p.m. pa da mi pomognes oko osnovnih stvari :)
Poslednja Izmena: Maj 30, 2013, 17:56:58 POSLE PODNE od gviab
BIG RESPECT JOEY_
BIG RESPECT [BD] Mr.Gagi

BIG RESPECT David A.k.A Sabljak

ugasio sam panel pa upalio i radi :)

nego da pitam jos nesto.... ja sad ako hocu da napravim sopstvenu temu ja mogu da stavljam koje god foldere hocu i imena ali samo moram u index da stavljam po tim imenima... jel tako?
BIG RESPECT JOEY_
BIG RESPECT [BD] Mr.Gagi

BIG RESPECT David A.k.A Sabljak

Citat: gviab poslato Maj 30, 2013, 18:38:56 POSLE PODNE
ugasio sam panel pa upalio i radi :)

nego da pitam jos nesto.... ja sad ako hocu da napravim sopstvenu temu ja mogu da stavljam koje god foldere hocu i imena ali samo moram u index da stavljam po tim imenima... jel tako?
Da, ali jos se uci na editima, pa onda kreni na teme od 0

Citat: Coldplay poslato Maj 30, 2013, 19:23:05 POSLE PODNE
Citat: gviab poslato Maj 30, 2013, 18:38:56 POSLE PODNE
ugasio sam panel pa upalio i radi :)

nego da pitam jos nesto.... ja sad ako hocu da napravim sopstvenu temu ja mogu da stavljam koje god foldere hocu i imena ali samo moram u index da stavljam po tim imenima... jel tako?
Da, ali jos se uci na editima, pa onda kreni na teme od 0
Da ja ne bi otvaro novu temu,kako mogu da edit na svoj jezik temu? Da ne moram da uzimam vec prevod,nego ja direktno da prevodim?


ulazis u svaki fajl i gde ima text prevodis :)
BIG RESPECT JOEY_
BIG RESPECT [BD] Mr.Gagi

BIG RESPECT David A.k.A Sabljak