Bulls LOGO

Započeo Galardo, Avgust 08, 2019, 18:30:03 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav,zelio bih vam predstaviti svoj prvi rad u Photoshopu,znam da nije nesto,ali eto  :)


Template,samo text editovan,uradi nesto od nule,tako se uci.

Citat: Elusive poslato Avgust 08, 2019, 18:39:27 POSLE PODNE
Odlicno,pohvale
Hvala <3
Citat: #ek2k18 poslato Avgust 08, 2019, 18:43:04 POSLE PODNE
Template,samo text editovan,uradi nesto od nule,tako se uci.
Nije template,background slika je uzeta sa neta i bull,ovo ostalo sam ja pravio,tako da molim te da ne proserajes puno.
+ bull je bio crven,editovano je i to....

Citat: Galardo poslato Avgust 08, 2019, 18:49:38 POSLE PODNE
Hvala <3Nije template,background slika je uzeta sa neta i bull,ovo ostalo sam ja pravio,tako da molim te da ne proserajes puno.
+ bull je bio crven,editovano je i to....
Vau bas je tesko promjenit boju
Image>Adjustments>Black&White
+ Porpavi dimenzije "logoa"
Jos dosta vjezbe da bi ovo licilo na nesto

Citat: #ek2k18 poslato Avgust 08, 2019, 19:04:55 POSLE PODNE
Vau bas je tesko promjenit boju
Image>Adjustments>Black&White
+ Porpavi dimenzije "logoa"
Jos dosta vjezbe da bi ovo licilo na nesto
Wau vidim malo si se napalio,krivo ti je sto sam ti onako odgovorio pa mi govoris jos vjezbe da bi ovo licilo na nesto,ne jedi mi govna puno,rekao sam da je prvi rad i ne cini se lose za prvi rad,a odma se fatas za kurac i pravis se pametan.Odjebi!  8)
Prvo kazes template,nakon sto se ispostavi da si u krivu odma pocinjes da jedes govna
Poslednja Izmena: Avgust 08, 2019, 19:23:21 POSLE PODNE od Galardo

Citat: Galardo poslato Avgust 08, 2019, 19:19:00 POSLE PODNE
Wau vidim malo si se napalio,krivo ti je sto sam ti onako odgovorio pa mi govoris jos vjezbe da bi ovo licilo na nesto,ne jedi mi govna puno,rekao sam da je prvi rad i ne cini se lose za prvi rad,a odma se fatas za kurac i pravis se pametan.Odjebi!  8)
Nauci da primas kritike

Citat: Itz.Yansi42O poslato Avgust 08, 2019, 19:23:10 POSLE PODNE
Nauci da primas kritike
Uredu bi bilo da mi je odma rekao popravi ono popravi ovo,ali kad sam mu odgovorio na to da nije template,odma je poceo vau jest tesko promijenit boje,hej?
Ne bi bio problem da mi je odma napisao sta bi trebao uradit ili jednostavno da je napisao lose prihvatio bi,ali gospodin oce da ispadne pametan pa mi kaze templte...

Puno jednobojnosti tj. nijansi ljubicaste boje. Moj ti je savjet da tekst uvijek bude neka druga boja, primjerice bijela ili komplementarna boja dominantne boje - ako je ljubicasta dominantna da boja teksta bude zuta. Uglavnom dobro samo kad bi uklopio tako boje ti bi bila viša razina. Sve u svemu odlicno al' ima prostora za napredak.

Citat: Aaron poslato Avgust 08, 2019, 20:27:52 POSLE PODNE
Puno jednobojnosti tj. nijansi ljubicaste boje. Moj ti je savjet da tekst uvijek bude neka druga boja, primjerice bijela ili komplementarna boja dominantne boje - ako je ljubicasta dominantna da boja teksta bude zuta. Uglavnom dobro samo kad bi uklopio tako boje ti bi bila viša razina. Sve u svemu odlicno al' ima prostora za napredak.
Hvala na iskrenosti,cijenim to <3

Trebaš još Vježbat vježbat vježbat vježbat dok ne nauciš
3/10

Bolje se uci od klipova po ytu imas multimilione videa o tutorijalima za PS tako da oznoji stolicu i pakšu malo ne treba puno samo volja :)

Citat: Eldorado Eldoradovic poslato Avgust 08, 2019, 23:10:12 POSLE PODNE
Bolje se uci od klipova po ytu imas multimilione videa o tutorijalima za PS tako da oznoji stolicu i pakšu malo ne treba puno samo volja :)
Hvala pogledat cu!  ;)
Citat: Tigar poslato Avgust 08, 2019, 22:54:02 POSLE PODNE
Trebaš još Vježbat vježbat vježbat vježbat dok ne nauciš
3/10
Hvala,ovo mi je prvi rad tako da nisam nesto ni vjezbao gledao po yt kako sta malo i sklopio  ;)

Super :D
Centriraj malo Text ulevo. ;D
Poslednja Izmena: Avgust 09, 2019, 08:27:23 PRE PODNE od [][] Foxy 2k19 [][]
Balkan Moon v1.0 by Foxy

Owner // Scripter Balkan Moon

u Potpisu Foxy.

Ne pipaj lava Foxy, radi na BM-u :D :D :D
[4.7.2019] Respect For: Purda | Basovski | Mister Naithan | BICEL KO MI BUNTA | 7.9: Vasic[/b]

* Server [5.1.2019 Created]
* Scripter on Power Gaming
* Scripter on Night Life
* Scripter on Arena Gaming
* Scripter on duty (Balkan Moon)

[23.5.2k19] Messi u skriptanju hehe ;)
[7.8.2k19]OLD Minecraft Developer & Player (2016-2018)

#FOXYSCRIPT[/b]
MAPPER U POKUŠAJU :/[/b]