Future of Balkan Community

Započeo 3agle, Januar 14, 2018, 23:09:49 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Future Of Balkan
RolePlay GameMode in progress - 50%


Uvod

Prije svega, zelim vam predstaviti novonastalu zajednicu, od strane Nicchija(mene).
Na modu radim trenutno SAM, i sam sam trenutno u svemu, dok mod privedem kraju, namjeravam prikupiti ljude koji ce dobrovoljno raditi...
Mod se sve vise bazira na simulaciju stvarnog zivota (RP), da pruza bolje mogucnosti provodenja RPa, uz to i dobru zabavu.
Da ne duljim, podjelit cu s vama par slika s moda, ali vam necu otkrivati sve dalje.
Redovno cu update-at ovu temu, kad na server dodje nesto novo :)


Registracija
Registracija se sastoji od par koraka, koje trebate popuniti, pa poslje toga slijedi kratak tutorijal o bitnijim lokacijama na serveru.



Nakon tutoriala, spawnate se te dobijete 1000$, i zapocinjete igru na serveru.


Poslovi

Na serveru se nalazi sveukupno 8 poslova.
Jedni od tih su: Mehanicar, Prijevoznik, Instruktor, Kosac trave, Komunalac, Grobar, Dostavljac pizze i Taxista.
(Bit ce dodan jos neki)

Da samo tako lako nebi dosli do posla, morate imati odredenu kvalifikaciju za posao.
Npr. za Instruktora morate zavrsiti fakultet da biste se mogli zaposlit.


Organizacije/Bande/Mafije
Los Santos Police Department
Los Santos Medical Department
Cable News Network
Federal Bureau of Investigation
Underground Racers
Grove Street Family
Yakuza
Terror Squad Crew
La Cosa Nostra
S.W.A.T
Hitman Agency
Electric Company

Uskoro vise slika sa servera
Poslednja Izmena: Januar 14, 2018, 23:17:28 POSLE PODNE od 3agle

Tako i kod mene nena otvarala Future Of Balkan i umrla kroz 2 dana :)
@team sretno

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

srecno


credits: Xunder, Ino420, Muma

Citat: Pottus;3903994SetPlayerPos("dreni1998", 666.666, 666.666, 666.666, 666.666);    ///// GO IN HELL MOTHERFUCKER

https://i.imgur.com/XHLx9oj.gif
https://i.ibb.co/ZJqQKWT/NXRX.gif





Sretno. :)
• Sve sam u stanju da pustim da ide
Nisam od onih što svima se svide. •



** UPDATE **

Posto sam u zadnjih mjesec dana bio neaktivan, te sam zapostavio mod, htio sam odradit malo "osvjezenje".
Dodani su novi register Textdrawovi, te se sad punom parom zapoceo raditi mod. Isto tako odradjena je mala optimizacija moda.
Evo par slika sa register systema:


Uskoro ostale prezentacije sa servera.



Srecno
''Otkrit ću ti tajnu. NeÅ¡to Å¡to te ne uče u hramu. Bogovi zavide nama. Zavide nam jer smo smrtni, jer bi nam svaki trenutak mogao biti posljednji. Sve je ljepÅ¡e jer smo osuÄ'eni na propast. Nikad nećeÅ¡ biti ljupkija nego Å¡to si sada.Nikad viÅ¡e nećemo biti ovdje.''