[MAP] Modern House Interior

Započeo Jack1337, Oktobar 12, 2022, 20:51:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: aleks4k poslato Oktobar 14, 2022, 11:48:58 PRE PODNE
Aj ne prosipaj pamet pls.

Nemoj me dirate dok sam miran
Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: neshallon poslato Oktobar 14, 2022, 08:10:33 PRE PODNE
Ocigledno jos uvek nisi naucio razliku izmedju ljubaznosti i postovanja.
Ljubaznost i poštovanje skoro uvijek idu jedno uz drugo. Jedna od definicija u Kembridžovom rječniku kaže da poštovanje uključuje ljubaznost i brigu prema nekome ili nečemu:
https://dictionary.cambridge.org/dictionary/english/respect
Riječi u većini slučajeva imaju više definicija i shvatanja, i nema svaka riječ jednu univerzalnu definiciju.
Međutim, bez obzira kako definisao "ljubaznost" i "poštovanje", ti i tvoji istomišljenici ne pokazujete ni jedno, ni drugo.

Ovim stavljam tačku na ovu raspravu, jer je već odavno otišla predaleko. Lp!


Poslednja Izmena: Oktobar 14, 2022, 20:27:10 POSLE PODNE od Solid

Nema rasprave uopste. Ti mene ne znas, vidis samo lika koji pise, ne znas nista o meni, mom zivotu. Svrstavas me medju neke "istomisljenike" bez imalo znanja o meni. Da ti objasnim nesto, postovanje se zasluzuje, jer bolje da ga zasluzis i posle cenis sto te postujem nego da ti je svejedno i prokockaa to. Ljubaznost je nesto drugo, prema svakome mogu biti ljubazan, ali ne i postovati ga. Da bih te postovao, to moras zasluziti, sve ostalo je ljubaznost. Btw ljubaznost i postovanje ne idu jedno uz drugo, to su dve razlicite stvari. Mozes ti citati recnik do sutra, sve je to kako ko razume.

Jedva cekam da cujem sledece kako imam 14godina i ne znam nista o zivotu, jer obicno to tako ide. Predlozio bih ti da procitas sve poruke sto si napisao prema meni, te da vidis koliko si pricao(pravio vidjenja) o meni, bez da me znas. Sve je ovo jedna velika iluzija, gde se i sala moze protumaciti pogresno, a ne nesto vise. Koga boli kurac  ;)
Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: neshallon poslato Oktobar 14, 2022, 20:41:23 POSLE PODNE
Nema rasprave uopste. Ti mene ne znas, vidis samo lika koji pise, ne znas nista o meni, mom zivotu. Svrstavas me medju neke "istomisljenike" bez imalo znanja o meni. Da ti objasnim nesto, postovanje se zasluzuje, jer bolje da ga zasluzis i posle cenis sto te postujem nego da ti je svejedno i prokockaa to. Ljubaznost je nesto drugo, prema svakome mogu biti ljubazan, ali ne i postovati ga. Da bih te postovao, to moras zasluziti, sve ostalo je ljubaznost. Btw ljubaznost i postovanje ne idu jedno uz drugo, to su dve razlicite stvari. Mozes ti citati recnik do sutra, sve je to kako ko razume.

Jedva cekam da cujem sledece kako imam 14godina i ne znam nista o zivotu, jer obicno to tako ide. Predlozio bih ti da procitas sve poruke sto si napisao prema meni, te da vidis koliko si pricao(pravio vidjenja) o meni, bez da me znas. Sve je ovo jedna velika iluzija, gde se i sala moze protumaciti pogresno, a ne nesto vise. Koga boli kurac  ;)
Smorio si iskreno.
Map Gallery
-House Interior- (click) - For Sale-

idalje samo slusam rep, jedem samo KFC
BIGDOG ENTERTAINMENT