MIÅ LJENJA O 0.3.DL VERZIJI

Započeo sjsjansjd8878, Septembar 10, 2019, 18:03:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: The Dark Knight poslato Septembar 13, 2019, 00:10:27 PRE PODNE
Kao što je Bleach rekao, nije to nešto što anticrasher ne bi mogao da sredi. Sve više i više isčekujem Open MP.

O:MP je zaista nesto cemu bi se trebalo nadati jer Y-less, a boga mi i southclaws.

ukoliko zelis da se detaljnije informises o projektu postoji njihov forum burgershot.gg
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton




Verzija jos nije gotova jos nije 100% kompatibilna nije ni blizu finala, svakako jos treba da se poradi na njoj. Dosta plugina pravi problem i moras odraditi svoj build za tu verziju. Svakako miÅ¡ljenje je moje da je prioritet bio zavrsiti i popuniti odredjene rupe, ustupiti odreÄ'enim ljudima slice, pottus, alex itd, odredjene trazene funkcije a tek onda dodavati suppot za modele i ostalo. Ovo je gomilavanje posla, mada Kyea ne zanima to toliko svejedno, samp ce trajati samo da se puni njegov dzep, sitni apdejti da zamaze oci vlasnicima i to vam je to..

Hvala svima na komentarima!
Poslednja Izmena: Septembar 17, 2019, 02:20:03 PRE PODNE od The Dark Knight

Open.mp je koliko sam makar uspio pročitati u fazi razvijanja i apsolutno je nepoznat datum 'otvaranja' verzije al apsolutno obećava i nadam se da će pojačati ovu legendarnu igricu, odnosno ne pojačati, nego je vratiti u stare dane slave.


Izvinjavam se ako sam omasio pdf, ali cisto informativno

Da li jos nesto 0.3DL pruza osim custom modela, sinova, spriteova i sl.
https://github.com/DinoWETT

Kolko drama ima u 7 grama

Citat: ɴᴏᴅɪ poslato Jul 13, 2022, 19:49:04 POSLE PODNE
Izvinjavam se ako sam omasio pdf, ali cisto informativno

Da li jos nesto 0.3DL pruza osim custom modela, sinova, spriteova i sl.
Ne, pruza samo net modele.