Aqua Race

Započeo [CroElite]Hrck0, Avgust 06, 2009, 23:43:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako pomazem jednom serveru oko skriptanja i tako i dosla mi zamisao da napravim Aqua Race tj
race koje se vozi na dnu mora znaci ograde i auti u vodi al imam problem neznam kako da slozim da mi auti
ne lete na povrsinu moze li mi neko pomoc??

 :Dpa to onda nece da bude RPG server nego stunt.....
a ako bas to zelis nadji si neki stunt mod pa povadi odatle posto stunt serveri imaju to

Citat: [CroElite]Hrck0 poslato Avgust 06, 2009, 23:43:52 POSLE PODNE
Ovako pomazem jednom serveru oko skriptanja i tako i dosla mi zamisao da napravim Aqua Race tj
race koje se vozi na dnu mora znaci ograde i auti u vodi al imam problem neznam kako da slozim da mi auti
ne lete na povrsinu moze li mi neko pomoc??
E brate jesi rijesio, imam isti problem...

Citat: toncikica poslato April 10, 2024, 22:41:26 POSLE PODNE
E brate jesi rijesio, imam isti problem...
Nice bump
Discord: fros7y
Resavam sve HITNE probleme za samp i generalno u vezi administracije i odrzavanja servera za $$$.

Ne skriptam generalno osim ako nije neka sitnica da se napravi ili popravi.

DM na Discord pa po dogovoru. Uplate samo preko paypal ili na banku direktno. Nista western, kripto i ostala sranja.

Citat: Bit Frosty poslato April 13, 2024, 15:15:37 POSLE PODNE
Nice bump

Ne znas ti, to tako treba, ozivljavamo teme, mozda neko od ovih pokojnih accova odgovori kad ovi novi su neaktivni. Give it a shoot <3

Citat: naithan poslato April 13, 2024, 17:52:05 POSLE PODNE
Ne znas ti, to tako treba, ozivljavamo teme, mozda neko od ovih pokojnih accova odgovori kad ovi novi su neaktivni. Give it a shoot <3
Pokojni mozda i nisu.Vjerovatno ljudi rade negdje i nemaju vremena da se bakcu sa forumom i igricom starom 20 godina, zreli ljudi mozda i djecu dozivili, ostvarili svoje snove neke a taj isti covjek koji mozda ima godina kao i oni vjesi na ovom forumu i pise svakakve nebuloze i gluposti.



" Početna tačka svakog uspeha je želja "

Citat: surreal poslato April 13, 2024, 19:40:49 POSLE PODNE
Pokojni mozda i nisu.Vjerovatno ljudi rade negdje i nemaju vremena da se bakcu sa forumom i igricom starom 20 godina, zreli ljudi mozda i djecu dozivili, ostvarili svoje snove neke a taj isti covjek koji mozda ima godina kao i oni vjesi na ovom forumu i pise svakakve nebuloze i gluposti.

Mislim da sam odgovorio vec :
Citat: naithan poslato April 10, 2024, 19:40:42 POSLE PODNE
Niti sam samper, niti blejim 24/7 na forumu, ovo je vise zezanje neko interno izmedju nas na discordu bilo pa sam bump par tema iz praistorije...
To sto se pola moje generacije ozenilo, neka je sto se mene tice, moji ciljevi su drugaciji u zivotu, ali da nasao se neko pametovati drugima kako da zive zivot.

Pricate o nekome o kome ne znate skoro nista, pravite se pametni konstantno, nicim izazvani. Manite me se.

Btw @yeet zasto si jos na samp, zeni se !
Poslednja Izmena: April 13, 2024, 23:47:25 POSLE PODNE od naithan

Citat: naithan poslato April 13, 2024, 23:44:51 POSLE PODNE
Mislim da sam odgovorio vec :
Btw @yeet zasto si jos na samp, zeni se !
Ne znam zasto si se ti pronasao u ovoj recenici ali dobro, svako dobro ti zelim ;)



" Početna tačka svakog uspeha je želja "

Citat: surreal poslato April 14, 2024, 00:02:11 PRE PODNE
Ne znam zasto si se ti pronasao u ovoj recenici ali dobro, svako dobro ti zelim ;)

Odgovorio sam na tvoj odgovor na moju poruku, nisam se pronasao ;)

Nego je glupo kako generaliziras a postoji hrpa momaka koji su stariji od mene i na forumu su aktivni.

Zbog takvih samp i umire..
CitatNe idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je bio prvi ovdje.

Citat: yeet poslato April 14, 2024, 11:02:52 PRE PODNE
Zbog takvih samp i umire..

Lepo kazem da predjete na fivem kao i ja xD

Citat: naithan poslato April 14, 2024, 11:05:07 PRE PODNE
Lepo kazem da predjete na fivem kao i ja xD
daj mi gta V i odma predjem bez razmisljana  :)