[HTML/CSS] Transport auta

Započeo --Lood--, Februar 26, 2019, 10:11:42 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ime rada: Maksimovic transport, dizajn stranice
Vrijeme izrade: Ukupno nekih 2 sata
Slike rada: https://imgur.com/a/HIGsEJZ
Opis rada: a hover na o nama
Kontam da pravim stranicu koja ce biti prilagodjena za ljude koji nemaju veze o tome sta je web stranica nego iskljucivo da su u mogucnosti shvatit cilj stranice i naruciti to auto, na nacin na koji oni to mogu uradit a to je da sve bude sto jednostavnije, ali opet da lici na nesto i  zato zelim na svest sto manje opcija, ali nesto sto ce ih zanimati
Slobodno psiat kriterijume, prijedloge i slicno
EDIT i ocjeniti uskladjenost boja volio bi i to hvala :D

Za kompaniju ili firmu kako vec je dobra i pregledna ocjena 10 i nema potrebe da dodajes nista novo ostavi tak kako jest velika desetka :D

Odlicno, jedino sto me bode u oci bio bi font, ne uklapa mi se bas (sto ne mora nuzno da bude svacije misljenje) :D ali sve su svemu pohvale :D



[pawn]La vita E bella [/pawn]

Hvala :D
A sto se tice fonta opet kazem ako ima kakav bolji jer nisam zelio tiba font iz GTA npr jer to nema picke da bi neko skonto sta pise 40+, ali ako imate neki opet da je lijpog izgleda ali citak, ime fonta bi mi dobro doslo :D

EDIT: Dodao sam anketu vezanu za ufc8, pa moze glas, anketa je na principu da bolje, ne nije bolje i nemaju ulogu da li je "C" = "Č,Ć"
Poslednja Izmena: Februar 26, 2019, 11:29:41 PRE PODNE od --Lood--

Meni se iskreno svidja, boje si veoma lijepo uklopio i slika ti se slaze uz boje. Samo ovaj font malo nije dobar ukoliko ti treba fontova mozes naci na dafont.com
Stranica izgleda bas onako kako poslovna stranica treba da izgleda. Svaka cast!