SA:MP v0.3b zadnja verzija SA:MP moda?

Započeo Correlli, April 17, 2010, 20:56:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Correlli

http://forum.sa-mp.com/index.php?topic=167368.msg997646#msg997646

Tema je u vezi Just Cause 2 Multiplayer moda kojeg prave dvojica sampera koji su bili u SA:MP ekipi a sa Kye-om rade već od VC:MP moda.

Citat: Kye poslato April 17, 2010, 20:33:18 POSLE PODNE
Citat: Charles poslato April 17, 2010, 19:25:47 POSLE PODNE
Is it confirmed that the SA-MP Devs are making a MP for JC2?
It is being created by two people who were part of the SA-MP dev team and were very instrumental in the creation of SA-MP. They have been around since the VC-MP days. It is not being created by the current SA-MP dev team (me), although I am providing a small amount of moral support and might one day contribute to the project if it's needed.

I want to point out that I don't think they're really promising anything at this stage. They're just showing what they've been able to do so far. They are certainly not promising an SA-MP style mod on Just Cause 2. There are a lot of factors beyond their control. For example, if Avalanche are planning to add their own multiplayer to JC2 via DLC, that would be a 'death blow' to any mod like this. Please keep that in mind.

I am still on Windows XP and still working on SA-MP 0.3b, which I think may be the last release of SA-MP.
Poslednja Izmena: Jul 26, 2010, 16:28:18 POSLE PODNE od Don Correlli


napravit će sve samo treba vremena  :-[ ;)
Jesi ti NORMALAN, ne smijes imati toliki potpis!!!

Soprano

ne smijem ni kurac pa ga imam
aj odjebi



JC 2 mp jednako je zabava nadd zabavama a tek ludosti haha


Sto se mene tice nek bude zadanja officijalna verzija samo da relesaju source code.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

A jbg-a barem ce izaci

NADAJMO-SE!
Igra je legendarna igro sam jedinicu i dvojku i zakon su!

Correlli


Correlli

Poslednja Izmena: Jul 26, 2010, 16:28:51 POSLE PODNE od Don Correlli

Citat: <=[♫]_3m1r_[♫]=> poslato Jul 26, 2010, 15:49:17 POSLE PODNE
Citat: |ALIVE| poslato Jul 26, 2010, 14:34:41 POSLE PODNE
A jbg-a barem ce izaci

NADAJMO-SE!
Igra je legendarna igro sam jedinicu i dvojku i zakon su!
Hoce to biti slicno SA:MPu ili sta?Nisam bas upucen u to... :-X


Ni jedan igra nece biti kao SA-MP Razloga su 3.

1.GTA SA ima interjere zasebno sto znaci da ga GTA IV Nece nikad moci zajeniti jer ima OpenINT i nemozes napraviti kuce/zgrade...itd..tako isto i za JC2
2.SA-MP je razvijen-a igra koliko godina je na njemu radila najbolja ekipa (Pola te ekipe nece raditi ni na IV-MPu ni na JC2MP Jer pola je islo raditi IV-MP a pola JC2MP JBT)
3.Unikatni PAWN!

Correlli

Citat: |ALIVE| poslato Jul 26, 2010, 19:48:24 POSLE PODNE
3.Unikatni PAWN!

Kaka bolan unikatni. Mogli su i bolji jezik izabrati u početku. Nadam se da će JC2-MP pružati LUA jezik.

Citat: Don Correlli poslato Jul 26, 2010, 19:58:07 POSLE PODNE
Citat: |ALIVE| poslato Jul 26, 2010, 19:48:24 POSLE PODNE
3.Unikatni PAWN!

Kaka bolan unikatni. Mogli su i bolji jezik izabrati u početku. Nadam se da će JC2-MP pružati LUA jezik.

LUA LUA...JBG To je istina mogli su LUA jezik ali MTA koristi LUA jezik pa nemozes napraviti npr TAXI JOB...Pawn je dobar ali ga treba doraditi!

Correlli

Citat: |ALIVE| poslato Jul 26, 2010, 20:16:15 POSLE PODNE
LUA LUA...JBG To je istina mogli su LUA jezik ali MTA koristi LUA jezik pa nemozes napraviti npr TAXI JOB...Pawn je dobar ali ga treba doraditi!

Možeš napraviti šta god hočeš.