Zatrazite Tutorijal

Započeo []Flynâ„¢, Oktobar 08, 2015, 05:03:31 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



  • Cuvanje pozicije
GM LVL
  • Detaljan opis tutorijala
Napravio sam poziciju GameMaster level 2, radi sve, ali kada izadjem sa servera vrati mi GameMastera level 1, zna neko o cemu je problem?

Poslednja Izmena: Avgust 17, 2018, 23:21:26 POSLE PODNE od SKAQ



  • Naziv tutorijala
Kako napravitii anti cheat u raknetu
  • Detaljan opis tutorijala
Kako napraviti anti aim bot u rak netu


Naziv tutorijala
   HouseSystem i Log/Reg
Detaljan opis tutorijala
   Dinamicno pravljenje kuca in game, mogucnost prodaje igraču,Log/Reg sistem da je neki dobar po mogucnosti

Treba mi neki tut oko mysql npr uzmem neki skillarenin mod bez mysql i kako d napravim ono sql i da cuva sve podatke ali od nekog moda na kraju a ne na pocetku ako me razumete za sve vozila igraci kuce i td valjd znate



  • Naziv tutorijala
Music System
  • Da samo admin moze samo pustati pjesme,saltao sam po forumu ali nmg naci
Tekst




  • Naziv tutorijala
Ubacivanje moda u launcher
  • Detaljan opis tutorijala
Zelio bih da napravite tutorijal za ubacivanje nekog moda u samp launcher,primjer auta. HVALA.


Citat: Bilchoni poslato Decembar 01, 2018, 20:28:50 POSLE PODNE


  • Naziv tutorijala
Ubacivanje moda u launcher
  • Detaljan opis tutorijala
Zelio bih da napravite tutorijal za ubacivanje nekog moda u samp launcher,primjer auta. HVALA.


Ne ubacuje se to u SAMP launcher nego u gta3.img fajl...
Download ovo:
Na gamemoddingu mozes naci modele sa insallerom tako da ti ne treba ALCI IMG EDITOR, ali ako imas .dff i .txd onda preko ALCI'S IMG EDITORU import u gta3.img fajl i onda save :D
IMG EDITOR: https://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=17269
EDIT: Mislis na server sided vozila?
Pomogao sam ti?
- Zahvali se!





Naziv tutorijala
   Admin sistey
Detaljan opis tutorijala
  Poceo sam pravim mod od 0 (pocetnik sam u skriptanju) Mozete mi dati neki admin sistem da ubacim da testam i to?


Citat: Josip Beljo poslato Decembar 22, 2018, 17:32:59 POSLE PODNE
Naziv tutorijala
   Admin sistey
Detaljan opis tutorijala
  Poceo sam pravim mod od 0 (pocetnik sam u skriptanju) Mozete mi dati neki admin sistem da ubacim da testam i to?
mogu ti dati nekoliko admin komandi i mogu ti dati setadmin komandu ali moras imati playerinfo enum i imati register system



  • Naziv tutorijala
Pa menjanje boja novca
  • Detaljan opis tutorijala
Treba mi ko moze da mi objasni kako da textdraw novca bude druge boje a ne zelene ? jel sam to vidjao na drugim serverima ? dali je to samo text draw il ? i ako je text draw dal moze neko poslat bio bi zahvalan :)


Citat: Saxy Bracurda poslato Jul 04, 2019, 20:22:55 POSLE PODNE


  • Naziv tutorijala
Pa menjanje boja novca
  • Detaljan opis tutorijala
Treba mi ko moze da mi objasni kako da textdraw novca bude druge boje a ne zelene ? jel sam to vidjao na drugim serverima ? dali je to samo text draw il ? i ako je text draw dal moze neko poslat bio bi zahvalan :)


Filterscript , imas od hazeta na forumu . Kucaj obojan novac fs by Haze
[ мαтяүx ]
- Pusti našu pjesmu , tebi čuvam zadnji ples -

Naziv tutorijala
   MySQL Ownership (Vehicle Ownership npr)
Detaljan opis tutorijala
   Potreban mi je detaljan opis kako odraditi preko mysqla ownership, ukoliko odradim jedan kako treba, odradicu svaki naredni. Recimo da bih krenuo od ownershipa vozila, ali iskljucivo preko MySQLa



  • Naziv tutorijala
Posao Bus Vozac
  • Detaljan opis tutorijala
Ako bi neko mogao da napravi tut za posao Bus Vozac posto meni stalno iskacu errori


Citat: Plen Ki Mun poslato Jul 04, 2018, 21:09:49 POSLE PODNE
Naziv tutorijala
   Textdraw buttons(left/right)
Detaljan opis tutorijala
   Pa evo, nikako da uhvatim kako da se to napravi, kada se stisne lijev td kamera npr ode u ls a desni td ode u lv i tako u krug. NeÅ¡to tipa za mijenjat skin, neka netko uradi tutorial :P
OdraÄ'en, uradio sam ovaj simple jer je najrazumniji iskreno, jes da je proÅ¡lo godinu dana ali nema veze :D

Pišite još predloga (konačno da bumpam ovo) :D
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.