◄ Vaše ime ►

Započeo m1lfman, Decembar 01, 2015, 22:56:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Naravno EldooxD,U RL Ime Eldin Prezime Sakriveno HAHA :D:D:D:D , Ali EldooxD mi je nadimak


Citat: Uros_Edition poslato April 09, 2017, 21:18:55 POSLE PODNE
Moj nick: Uros_Edition
Dosao sam do imena tako sto editujem modove pa glupo staviti skripter jer malo znam ne previse pa sam stavio to
HAAHHAAHAHHAAHAHAHAHAHHAH :3
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci

Cadilab - ne znam ni sam otkud mi ovo ime, igrao sam prije wow pa sam pokusao staviti Cadillac al nije moglo pa sam stavio Cadilab i odtad to tu stoji, inace, ime nema znacenje

@Cadilab A mustang,pontiac to nista a?
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Ih daje mn kad napunim 18 da doceram sebi pontijaka iz amerike

Citat: Bašovski poslato Februar 07, 2017, 22:49:55 POSLE PODNE
Rahim Bashovski - Rahim(ruski CS:GO streamer na twitch.tv)
Bashovski- mix rl prezimena i ovski - da ispadne makedonski iako sam bosnjo :D
@BaÅ¡ovski zato i jesi meto sliku bradonje  :D
-propo-

Citat: NapaćeniBošnjo poslato April 12, 2017, 01:27:23 PRE PODNE
Citat: Bašovski poslato Februar 07, 2017, 22:49:55 POSLE PODNE
Rahim Bashovski - Rahim(ruski CS:GO streamer na twitch.tv)
Bashovski- mix rl prezimena i ovski - da ispadne makedonski iako sam bosnjo :D
@BaÅ¡ovski zato i jesi meto sliku bradonje  :D
HAHAHAAHHA
Ovaj je kubanac


bilo je lijepo dok je trajalo.


Citat: Harexe Svabo poslato April 12, 2017, 01:02:18 PRE PODNE
Ih daje mn kad napunim 18 da doceram sebi pontijaka iz amerike
Ja kad bi imo Sudca ja nebi imo para da naspem gorivo sine,7.0 motor jede zemlju @Harexe Svabo
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Zar je moje teško zaključiti :D ?
Graphic & Web Designer

Citat: Ognjenᵈᵉˢᶤᵍᶰ poslato April 12, 2017, 14:45:56 POSLE PODNE
Zar je moje teško zaključiti :D ?
Pa ime ne znam,a bavis se vjerovatno auto limarijom?
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Citat: LoOdaK poslato April 12, 2017, 14:43:52 POSLE PODNE
Citat: Harexe Svabo poslato April 12, 2017, 01:02:18 PRE PODNE
Ih daje mn kad napunim 18 da doceram sebi pontijaka iz amerike
Ja kad bi imo Sudca ja nebi imo para da naspem gorivo sine,7.0 motor jede zemlju @Harexe Svabo
Koliko trosi? minimalno 10 litara na 100 kilometara? :D

Citat: anDroâ,,¢ poslato April 12, 2017, 14:48:02 POSLE PODNE
Citat: LoOdaK poslato April 12, 2017, 14:43:52 POSLE PODNE
Citat: Harexe Svabo poslato April 12, 2017, 01:02:18 PRE PODNE
Ih daje mn kad napunim 18 da doceram sebi pontijaka iz amerike
Ja kad bi imo Sudca ja nebi imo para da naspem gorivo sine,7.0 motor jede zemlju @Harexe Svabo
Koliko trosi? minimalno 10 litara na 100 kilometara? :D
The top option was the 370 hp (280 kW) Ram Air IV, which featured special header-like high-flow exhaust manifolds, high-flow cylinder heads, a specific high-rise aluminum intake manifold, larger Rochester QuadraJet four-barrel carburetor, high-lift/long-duration camshaft, plus various internal components capable of withstanding higher engine speeds and power output. Unlike the highest RPM big-block Chevy and Hemi engines, the Ram Air IV utilized hydraulic lifters.


Upalis odma 20 litara povuce
Poslednja Izmena: April 12, 2017, 14:51:51 POSLE PODNE od LoOdaK
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Imas par imena "Eric" meni to bilo gotivno i stavim Eric, al se sjebem kad sam kucao i stavim "Erick" i tako ostalo haha i tako furam vec skoro 2god

Citat: LoOdaK poslato April 12, 2017, 14:50:16 POSLE PODNE
Citat: anDroâ,,¢ poslato April 12, 2017, 14:48:02 POSLE PODNE
Citat: LoOdaK poslato April 12, 2017, 14:43:52 POSLE PODNE
Citat: Harexe Svabo poslato April 12, 2017, 01:02:18 PRE PODNE
Ih daje mn kad napunim 18 da doceram sebi pontijaka iz amerike
Ja kad bi imo Sudca ja nebi imo para da naspem gorivo sine,7.0 motor jede zemlju @Harexe Svabo
Koliko trosi? minimalno 10 litara na 100 kilometara? :D
The top option was the 370 hp (280 kW) Ram Air IV, which featured special header-like high-flow exhaust manifolds, high-flow cylinder heads, a specific high-rise aluminum intake manifold, larger Rochester QuadraJet four-barrel carburetor, high-lift/long-duration camshaft, plus various internal components capable of withstanding higher engine speeds and power output. Unlike the highest RPM big-block Chevy and Hemi engines, the Ram Air IV utilized hydraulic lifters.


Upalis odma 20 litara povuce
Kod nas nastavnik vjeronauke prvo vozio obicnog megana,poslje sport version v2 megan,a sad Mustang 2015 i to 5.0....
Respect: Harexe,Muma,Depay,Hrustanovic,Tosic,#Rakic,Maxwell,Medo,anDro,Dedic,SlavicBeast,gReeDy.amx,berroni.amx,LoOdak,Kasperzi

GAME OVER