Krenuti sa cim

Započeo dazer, Novembar 08, 2019, 15:32:14 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: Skrillex. poslato Novembar 09, 2019, 15:48:34 POSLE PODNE
Dečko je rekao da hoće C jezike, a Python je popularan toliko iz razloga što je old i svaki linux developer ga koristi bez izuzetka ali dobro
Ja ti govorim za ovo sto si rekao "python je nah", i ne kontam ovo "old", kakve veze ima, i c je nastao u 80-ima, mozes web sa pythonom i to je jos jedan +, zasto ne bi mogao porediti?

Pa kažem, python je do skoro svaki web koristio, ne treba gledati popularnost toliko, svakako meni je C bolji nego Python, neka sam odluči :-X


Sirah says
Chillin' in Kyoto grand with my man Skrill
Chain smokin' nicotine sayin' fuck a fast deal
We got that white girl so we make those skrill checks
Fuck a white girl, talk ill, neck karate chop her grill, bitch I kill
Born from the center of a storm
All these boys flappin' gums about how they're hard, bitch I'm harder
Martyr to the swag on the corner
Beat your girl with the drums as the bass makes that bitch cum
Bass makes that bitch cum




Laughin' at the world.


Citat: Skrillex. poslato Novembar 09, 2019, 16:03:22 POSLE PODNE
Pa kažem, python je do skoro svaki web koristio
Ne kontam te, jel po tebi to nesto lose ili sta?

Citat: Skrillex. poslato Novembar 09, 2019, 16:03:22 POSLE PODNE
Pa kažem, python je do skoro svaki web koristio, ne treba gledati popularnost toliko, svakako meni je C bolji nego Python, neka sam odluči :-X
momak ocigledno nezz sta prica

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Citat: @ndro poslato Novembar 09, 2019, 16:06:02 POSLE PODNE
Ne kontam te, jel po tebi to nesto lose ili sta?
Dobar je Python ali kažem za ono što njemu treba je najlakše i najbrže polako C console app da nauči logic i onda da uči C++ ali dobro, možda i Python ali nista nece propustiti ako već uči C-like Syntax ako krene odmah od C jezika
Poslednja Izmena: Novembar 09, 2019, 16:09:26 POSLE PODNE od Skrillex.


Sirah says
Chillin' in Kyoto grand with my man Skrill
Chain smokin' nicotine sayin' fuck a fast deal
We got that white girl so we make those skrill checks
Fuck a white girl, talk ill, neck karate chop her grill, bitch I kill
Born from the center of a storm
All these boys flappin' gums about how they're hard, bitch I'm harder
Martyr to the swag on the corner
Beat your girl with the drums as the bass makes that bitch cum
Bass makes that bitch cum




Laughin' at the world.


Najveća je greška krenuti npr ganjati programiranje u vidu game-developmenta, i misliti da za 7 dana učenja može se razviti igra kao što je npr Pubg, ne znajući da takve igrice ljudi sa višegodišnjim iskustvom programiranja rade po 2-3 godine, i opet kad je tek izbace (eto PUBG Je pravi primjer) igra uopšte ne bude nešto pretjerano privlačna, već se vremenom, ako skupi dovoljno pažnje, sredi i napravi prava igrica.

Game-development je samo jedan primjer, ako nikad nisi pisao kod, radi nešto najlakše, samo da shvatiš suštinski programiranje, da razumiješ logiku programskog jezika, nadovezati se kasnije je dosta lakše. Odaberi nešto veoma lako. Sretno.

Citat: Skrillex. poslato Novembar 09, 2019, 16:03:22 POSLE PODNE
Pa kažem, python je do skoro svaki web koristio, ne treba gledati popularnost toliko, svakako meni je C bolji nego Python, neka sam odluči :-X
Koristiš pogrešne pojmove koje u ovom slučaju apsolutno ništa ne znače. Mislim da ni ti sam sebe ne razumiješ šta pišeš.
Najprisutniji backend language je još uvijek PHP, zato što je godinama korišten jer je lagan za implementirati i naučiti.

Citat
Dečko je rekao da hoće C jezike, a Python je popularan toliko iz razloga što je old i svaki linux developer ga koristi bez izuzetka ali dobro
Python je popularan zato što je jednostavan i što sa malo linija koda možeš puno stvari uraditi, zato što ima velik community i što ima mnoštvo librarya i frameworka.
Citat
Edti: A i sa C jezicima ne možeš web a sa Pythonom možeš tako da nema svrhe poredit ovo al dbr opet, kako ti kažeš, možda i ja grešim, nzm
dotnet


bilo je lijepo dok je trajalo.


Citat: Bašovski poslato Novembar 09, 2019, 17:22:35 POSLE PODNE
Koristiš pogrešne pojmove koje u ovom slučaju apsolutno ništa ne znače. Mislim da ni ti sam sebe ne razumiješ šta pišeš.
Najprisutniji backend language je još uvijek PHP, zato što je godinama korišten jer je lagan za implementirati i naučiti.
Python je popularan zato što je jednostavan i što sa malo linija koda možeš puno stvari uraditi, zato što ima velik community i što ima mnoštvo librarya i frameworka.dotnet
Dobro, onda sam ja pogrešio oko Pythona...

Svakako neće puno propustiti ako odmah krene od C-a jer je lagan  :D


Sirah says
Chillin' in Kyoto grand with my man Skrill
Chain smokin' nicotine sayin' fuck a fast deal
We got that white girl so we make those skrill checks
Fuck a white girl, talk ill, neck karate chop her grill, bitch I kill
Born from the center of a storm
All these boys flappin' gums about how they're hard, bitch I'm harder
Martyr to the swag on the corner
Beat your girl with the drums as the bass makes that bitch cum
Bass makes that bitch cum




Laughin' at the world.