Skill Arena In-Game TD (pack)

Započeo aleks4k, Septembar 21, 2022, 23:04:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

au pa ti si lud djecace
BIGDOG ENTERTAINMENT


Citat: blasty poslato Septembar 23, 2022, 12:13:07 POSLE PODNE
Sa kime ces ti da se obracunas fizicki sine imas 14 godina
Ti si za mene dado suki sine.



tdovi su ok
Ne vidim razlog za ovakvo debilisanje vas dvojice
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

Citat: .paradoxDSGN poslato Septembar 24, 2022, 12:59:30 POSLE PODNE
tdovi su ok
Ne vidim razlog za ovakvo debilisanje vas dvojice
debilisanje', paradox nam nasao pricati hahah
BIGDOG ENTERTAINMENT


E'

*

Drugi je moj TextDraw, i uopste nije original, samo losa kopija koja ko zna kako izgleda.
Ieder mens zondigt, niemand wordt met instructies geboren.
                               @ x'.

Citat: guest. poslato Oktobar 25, 2022, 00:02:43 PRE PODNE
Drugi je moj TextDraw, i uopste nije original, samo losa kopija koja ko zna kako izgleda.
Eto sam si izvređo svoj TD da nije ni za kurac, original je.

E'

*

Citat: aleks4k poslato Oktobar 25, 2022, 09:28:51 PRE PODNE
Eto sam si izvređo svoj TD da nije ni za kurac, original je.
Decko je l' si ti mentol? Gde sam rekao da nije ni za kurac? Rekao sam da je losa kopija koja ko zna kako izgleda. I nije original.
Ieder mens zondigt, niemand wordt met instructies geboren.
                               @ x'.

Citat: guest. poslato Oktobar 25, 2022, 14:25:00 POSLE PODNE
Decko je l' si ti mentol? Gde sam rekao da nije ni za kurac? Rekao sam da je losa kopija koja ko zna kako izgleda. I nije original.
Original je pogledaj koordinate rotacije itd. Glupane glupi

E'

*

Citat: aleks4k poslato Oktobar 25, 2022, 14:37:53 POSLE PODNE
Original je pogledaj koordinate rotacije itd. Glupane glupi
Bas zato ti i kazem, jer si mali mentol i ne razumes sta ti drugi pricaju. TextDrawovi nisu original, taj TextDraw Stealer sto koristis od Amirezze Ahmady-a je sranje. Mogu ti poslati TextDrawove koji su stvarno original da se ne blamiras bzvz. Rotacije, Text, Kordinate, nista nije isto.
Ieder mens zondigt, niemand wordt met instructies geboren.
                               @ x'.

Citat: guest. poslato Oktobar 25, 2022, 15:24:29 POSLE PODNE
Bas zato ti i kazem, jer si mali mentol i ne razumes sta ti drugi pricaju. TextDrawovi nisu original, taj TextDraw Stealer sto koristis od Amirezze Ahmady-a je sranje. Mogu ti poslati TextDrawove koji su stvarno original da se ne blamiras bzvz. Rotacije, Text, Kordinate, nista nije isto.
Kao prvo ovaj stealer sam sam napravio a ne uzo od neke muslimančine a kolko si glup sve si dokazo otvori svoj i otvori ove koordinate uporedi i vidi majmune retardirani

E'

*

Citat: aleks4k poslato Oktobar 25, 2022, 15:26:15 POSLE PODNE
Kao prvo ovaj stealer sam sam napravio a ne uzo od neke muslimančine a kolko si glup sve si dokazo otvori svoj i otvori ove koordinate uporedi i vidi majmune retardirani
IQ ti je manji od veverice. A to da si sam napravio textdraw stealer nesto i ne verujem, no kako kazes. Vidim da nemas argumente pa zato i vredjas, originali TextDraw ima samo Xunder i ja. Kao sto sam i rekao nijedan od ovih TextDrawova nije original, kako moj tako i ostali, 3. TD je radio moj prijatelj, poslao sam mu Pastebin koji si ti ovde postavio, i samo se nasmejao. Preporucio bih ti da sledeci put pitas mozda ti i damo, ne samo mi, vec i autori drugih textDrawova. Takodje jos jedan besplatan savet, ne glumi mafiju preko tastature, ne kurobecaj se mnogo neko ce ti jaja odseci.
Ieder mens zondigt, niemand wordt met instructies geboren.
                               @ x'.