42O DayZ

Započeo 42O DayZ, Maj 12, 2021, 20:51:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.





42O DayZ
Pozdrav svima, danas Vam prestavljamo nesto sto dugo niste videli, sve detaljno mozete pogledati na nasoj wikipediji sto ce biti dole postavljena, takodje i neke prezentacije nekih sistema koji nisu vidjeni na sampu.

INFO:
wiki.420-clan.com
420-clan.com
samp.420-clan.com
discord.io/42Oclan
discord.420-clan.com


Presentation:

Poslednja Izmena: Maj 12, 2021, 20:53:13 POSLE PODNE od 42O DayZ


Jaooo samo kad se setim 420 DayZ servera dok su bili Ino420 i ostala ekipa...Znaci to je toliko bilo kancerogeno i puno citera to je nehumano. Svaki admin je imao aim i kad ga ubijes snajperom samo te banuje za wh nakon minut. Nadam se da je ovo drugacije ekipa i da cete makar anticheat da ubacite kako valja.
Discord: fros7y
Resavam sve HITNE probleme za samp i generalno u vezi administracije i odrzavanja servera za $$$.

Ne skriptam generalno osim ako nije neka sitnica da se napravi ili popravi.

DM na Discord pa po dogovoru. Uplate samo preko paypal ili na banku direktno. Nista western, kripto i ostala sranja.

Citat: Deleted User poslato Maj 13, 2021, 13:18:31 POSLE PODNE
Jaooo samo kad se setim 420 DayZ servera dok su bili Ino420 i ostala ekipa...Znaci to je toliko bilo kancerogeno i puno citera to je nehumano. Svaki admin je imao aim i kad ga ubijes snajperom samo te banuje za wh nakon minut. Nadam se da je ovo drugacije ekipa i da cete makar anticheat da ubacite kako valja.

Sto se tice Ina i ostale kompanije nisi mogao da citujes jer je prejak AC i niko nije imo aim nego su doktori i znaju sta rade, a  sto se tice sad ove ekipice i anticheat je jak mnogo tako da ne sekiraj se :)

⚠️
Česta pitanja što se tiče 42O DayZ
⛔️ Dali je ovo Launcher?
✅ Ne ovo nije Launcher, ovo je SA:MP R4 Verzija(Najnovija)
⛔️ Kad ce biti otvoren server?
✅ Server ce biti otvoren ove nedelje.
⛔️ Kako mogu da dobijem neku poziciju?
✅ Poziciju mozes dobiti tako sto udjes na server, zaigras na njemu i upoznas server kolko god mozes i javiti se meni.
⛔️ Dali je ovo DM Mod?
✅Ne ovo nije DM mod, ovo je DayZ, prezivljavate protiv zombija i ostalih igraca, takodje zombi nisu igraci vec su npcevi koji se spawnuju 15 do 2 minuta zavisi ide random, i koji Vas automatski napadaju, takodje imate iteme na sve strane koje mozete kupiti, znaci trazite sami oruzja i rokate zombije imate levele sve zivo, detaljnije imate obljasnjeno na wiki.420-clan.com


server.420-clan.com
wiki.420-clan.com
420-clan.com
420-clan.com/ucp

Ino42O i Zile na aparatima.

Ovo se dugo nevida sretno posjetit cu sigurno.
CitatNe idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je bio prvi ovdje.

Citat: 42O DayZ poslato Maj 12, 2021, 20:51:50 POSLE PODNE




42O DayZ
Pozdrav svima, danas Vam prestavljamo nesto sto dugo niste videli, sve detaljno mozete pogledati na nasoj wikipediji sto ce biti dole postavljena, takodje i neke prezentacije nekih sistema koji nisu vidjeni na sampu.

INFO:
wiki.420-clan.com
420-clan.com
samp.420-clan.com
discord.io/42Oclan
discord.420-clan.com


Presentation:
samo jakoo
Sunce greje lagano šetam se po Voždovcu
Moja kučka i ja, furam je na povodcu
Zove se Lola i nije nešto lepa
Ali meni daće lapo kada dokopa se repa
Rođena na ulici, dolazi iz geta
I zato je gangsta kučka, a ne starleta
Zahvaljujući njoj meni dignuta je đoka
Krov je spušten, vožnjica od bloka do bloka
I ako glumiš mangupa jebaće ti mamicu
U tašni nema lak za nokte, ali ima palicu
Odrasla na Medaku, iz huda je sestra
Nijedna Snoopova kučka nije tol'ko gangsta
Za nju sam 'Pac, ona moja je Madonna
Ako znaš još neku takvu javi mi preko fona
I kada njesra izbije ona ne vata pištolja
Već nabada na prvu jer je gangsta drolja

Red je da bude nešto što nije RP/G


Nadam se da će proći lijepo



Pozdrav svima,

Danas Vam predstavljamo jos par sistema, ukratko mozete videti na video snimcima ispod

Ovde mozete pogledati kako administracija 42O DayZa dropuje iteme po celoj los santos mapi, takodje mozete da vidite sistem samog dropanja itema i ostalo.
- https://www.youtube.com/watch?v=DnbMTBnrxpE


Tent System ili ti Šator sistem
- https://youtu.be/mDon9_4TAns

Mogu zvanicno da Vam najavim otvaranje 42O DayZ servera

Danas 16.05.2021

17:00h


server.420-clan.com
wiki.420-clan.com
420-clan.com

[/b]

Sretno na openu vidimo se :)
CitatNe idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je bio prvi ovdje.

OBAVEŠTAVAMO VAS DA JE SERVER OPET U FUNKCIJI


Na serveru je uradjeno jos mnogo stvari od poslednjeg otvaranja.