[Savjet]Otvarate RP server, no niste sigurni hoce li biti igraca?

Započeo V_More, Jul 24, 2011, 13:41:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Mora da si imao veliku inspiraciju za ovo pisati :D
savrseno je ;D




The true terrorists of our world do not meet at the docks at midnight, or scream "Allahu Akbar" before some violent action.
The true terrorists of our world wear 5000 dollar suits and work in the highest positions of finance, government and business.


Naravno da se po tom postupku treba raditi ali mislim da netreba mapperi da se uvate i sredjuju smao burg,pd,vecnicu,kolodvor i to vec da sredjuju i ostatak grada gde igraci prolaze razne puteve itd ... Isto po meni bi to dosta pomoglo serveru i celi vw kada bi se preuredio nista strasno nebi bilo ako vec neko namerava ozbiljno da krene u rad .. Toliko od mene  ;D

Sve je to fino jarane, al ja imam jedan problem xD

Problem je u tome Å¡to sam ja i glavni skripter, glavni maper , glavni web master i dizajner :S

ZaÅ¡to? Odavno radim sa Web Developom i programiranjem, a i skriptam. Mappingom se isto bavim dugo vremena, i mogu sebi napravit mape kakve zamiÅ¡ljam, da naÄ'em nekog pa da mi radi one kafiće sa jetdorom nema Å¡anse :D

Kao što sam i rekao gore Web Master i developer sam već par godina, a i dizajnom se bavim isto toliko, pogotovo Grafički dizajn =)


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: ismettrako@yahoo.com


Citat: [GTX] Makaveli aka Make poslato Jul 24, 2011, 16:58:16 POSLE PODNE
Citat: tbedy.amx poslato Jul 24, 2011, 16:37:40 POSLE PODNE
odlican post! stvarno bih ga svatko trebao procitati prije otvaranja servera..

sada tek vidim pogreske u otvaranju mog servera koji je bio, i na moju iskreno srecu se raspao

Cekaj, ti si bio vlasnik Modern-a?
Pa uzmi mod i otvori ga opet, skripta je odlicna.
Treba imat zivaca, vremena, para, motivacije i ekipe.
Mi to bas i nismo imali... Kolko god se trudili 0 igraca je bilo.

Tesko je novim serverima prikupit puno igraca.....svi igraci zele imati neku poziciju, ak prvi dan otvoris prijave za admine/gm-ove/lidere oni koji nece bit ni na jednoj poziciji ce vjerojatno otic....malo je igraca koji ne igraju zbog pozicije....


Citat: [GG] Fox poslato Avgust 30, 2011, 20:24:26 POSLE PODNE
Tesko je novim serverima prikupit puno igraca.....svi igraci zele imati neku poziciju, ak prvi dan otvoris prijave za admine/gm-ove/lidere oni koji nece bit ni na jednoj poziciji ce vjerojatno otic....malo je igraca koji ne igraju zbog pozicije....

Istina,.. Ako imas neki prosjecan gamemode.. opet je upitno dali ces imat igraca radi ovakvih igraca koji igraju samo za admina ili nesto..

PING GAMING
Gaming Community

Forum Nickname: Kudrow
Forum Status: Super Moderator
Postova: 50+
Karma: +8/-0
Online serveri: CS 1.6, COD 4
URL Foruma: www.ping-gaming.com
Vlasnik Community-a: Korda



Nemojte ovde spamati, ako hocete nesto predloziti, pitati, ali bez "Super, odlicno, pomoglo mi je" itd.

Citat: [A] Michael poslato Avgust 27, 2011, 14:54:44 POSLE PODNE
Sve je to fino jarane, al ja imam jedan problem xD

Problem je u tome Å¡to sam ja i glavni skripter, glavni maper , glavni web master i dizajner :S

ZaÅ¡to? Odavno radim sa Web Developom i programiranjem, a i skriptam. Mappingom se isto bavim dugo vremena, i mogu sebi napravit mape kakve zamiÅ¡ljam, da naÄ'em nekog pa da mi radi one kafiće sa jetdorom nema Å¡anse :D

Kao što sam i rekao gore Web Master i developer sam već par godina, a i dizajnom se bavim isto toliko, pogotovo Grafički dizajn =)

Isto tako i ja, samo ja to nebi nazvao problemom vec mozda cak i prednost. Znas koje mape radis, znas da nisu zbugane, znas da si sve dobro napravio a ne da ti pola objekta lebdi nad zrakom i slicno. Za scriptanje isto tako. Web master tj. dizajner ne igra bas neku ulogu u tome svemu, ali i tu ti isto je prednost sta sam radis. Iskreno vise volim raditi na svemu sam nego da mi neko nesta radi pa zaje*e to malo sta sam mu dao.

Prvi post = To ionako vecina igraca zna, al ono najvaznije od svega je Scripta. Je da se isto tako gleda i admin tim itd itd. Al scripta je svima na prvome mjestu, jer gledaju gdje ima nesto novoga ( unikatnog ), gdje ima zanimljivih mapa, dosad nevidenih poslova...


Da obavijestim da je topic sada unlock te da mozete pitati u vezi ovoga, ukoliko otvarate server, znam da imate neko pitanje uvijek, pa ga postavite.

Uskoro ce biti EDIT tutoriala, te izmjena o necemu.
Last nick: Vectro64

.
Poslednja Izmena: Februar 22, 2012, 14:35:17 POSLE PODNE od [TL:RP] sTrumF

Citat: [TL:RP] sTrumF poslato Februar 09, 2012, 20:10:09 POSLE PODNE
Ja kada bi otvorio svoj server volio bi da mi bude Gotti skripter :) Jer je on na BU Glava Skriptanja :D

Si ti LUD, na BU ti skripta Gigi, a ne Gotti, hahahahahah

A i kakve to veze ima sa ovim?
Last nick: Vectro64