Fusion Gaming ~ Register x InGame ~

Započeo .klinvcc ♥, Januar 15, 2020, 18:14:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: 365capì poslato Januar 15, 2020, 23:00:45 POSLE PODNE
Nije da nećeš da se mučiš, praviš se pametan. Nemoj glumit majmuna i idiota, ako si ti dijete, mi nismo.
Vjerovatno si zalutao i nisi odgojen, pa smiješ da se kurčiš kao i 85% kidara koja su kročila na ovaj forum.
Nesposoban si da uradiš nešto svoje i nemoj da te to jede, kritike prihvataj isto kao i pohvale. Da ne duljim, popit ću ban zbog tebe. LP. :)
Aj idi ubij se, kao prvo glup si ko kurcina a kao drugo ja nemam tu mogucnost da vidim tvoje postove, ajde idi na lecenje majmuncino glupava, idi operi oci i ponovo procitaj sta sam ja/ti napisao/li. šukurac više.

#A.J.

Citat: .klinvcc ♥ poslato Januar 15, 2020, 23:02:23 POSLE PODNE
Aj idi ubij se, kao prvo glup si ko kurcina a kao drugo ja nemam tu mogucnost da vidim tvoje postove, ajde idi na lecenje majmuncino glupava, idi operi oci i ponovo procitaj sta sam ja/ti napisao/li. šukurac više.
Vidim da si odgojen na nivou, bravo kralju. Ajd pohvali se drugovima da si se nagovorio nekom boljem od sebe. :-*

Citat: 365capì poslato Januar 15, 2020, 23:06:51 POSLE PODNE
Vidim da si odgojen na nivou, bravo kralju. Ajd pohvali se drugovima da si se nagovorio nekom boljem od sebe. :-*
po cemu si bolji od mene? U pravljenju tdova u igrici staroj 15+ godina? BRAVO CARE SKIDAM KAPU !!

#A.J.

Citat: .klinvcc ♥ poslato Januar 15, 2020, 23:08:26 POSLE PODNE
po cemu si bolji od mene? U pravljenju tdova u igrici staroj 15+ godina? BRAVO CARE SKIDAM KAPU !!
Gdje si ti vidio u ovoj drugoj poruci da sam napiso da sam u tome bolji ?
Bolji jesam, jede te to, a bolji sam i inače. Nisam na tvom nivou inteligencije, po tome sam bolji.

Citat: 365capì poslato Januar 15, 2020, 23:10:53 POSLE PODNE
Gdje si ti vidio u ovoj drugoj poruci da sam napiso da sam u tome bolji ?
Bolji jesam, jede te to, a bolji sam i inače. Nisam na tvom nivou inteligencije, po tome sam bolji.
U cemu si bolji druze moj ... Predpostavljam da imas 17/18+ godina, koji se kurac svadjas sa mnom druze, udji ts3 da porazgovaramo ako hoces ako neces nemoj da smaras vise, niti znas ko sam, nista ne znas o meni i pricas bolji sam, skontaj da je ovo igrica a ako ne mozes da skontas onda nemoj ni da igras. Hvala i prijatno, dovidjenja.


Više se ne radi o igrici već o kulturi ponašanja.
Da ne nastavljamo dalje, ovaj podforum nije namijenjen za ovo!

#A.J.

Citat: .klinvcc ♥ poslato Januar 15, 2020, 23:12:49 POSLE PODNE
U cemu si bolji druze moj ... Predpostavljam da imas 17/18+ godina, koji se kurac svadjas sa mnom druze, udji ts3 da porazgovaramo ako hoces ako neces nemoj da smaras vise, niti znas ko sam, nista ne znas o meni i pricas bolji sam, skontaj da je ovo igrica a ako ne mozes da skontas onda nemoj ni da igras. Hvala i prijatno, dovidjenja.
Neću da ulazim na teamspeak da pričam sa maloumnim ljudima, i loše radiš svoj posao. Loša kopija. :D

Hvala svima, znam da sam otkinuo volim i ja vas <3 <3 <3 !!!