[GIVEAWAY] GTA V Online Penthouse Style into SAMP - Prvi ikad kreairan za SAMP?

Započeo InYourDreams, Novembar 12, 2019, 15:57:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav svima!

Prezentiram vam SAMP Map GTA V Online Penthouse Style into SAMP.

GIVEAWAY: Da biste mogli prisustvovati nagradnoj igri,
morate se subscribeati na moj YT kanal,
te ostaviti neki komentar i osoba sa najvise lajkova na svojem komentaru ce osvojiti ovu mapu potpuno besplatno.
Nagradna igra traje do 25.11.2019. a netom nakon toga ce biti proglasen pobjedinom u komentaru sa slikom kao dokazom.





YOUTUBE VIDEO LINK: https://youtu.be/b89InVNxMYw
My mapping gallery: Youtube channel!
My facebook page: Facebook
My discord tag: InYourDreams#8590

For business inquiries you can contact me via Facebook page ( Prefered ) or via discord.





S obzirom da se moralo napraviti da svaki objekat bude normalan, da nigdje ne izlazi i prolazi kroz druge objekte jer je otvoren enterijer, izgleda predobro, gj :)


Ma imam bug zbog cleo smooth camere nemogu listati kroz texture nego direktno samo naziv texture ukucati, moram reinstal sve komplet da mogu tu mogucnost opet koristiti, slazem se s tobom ivkovicu i ja bi neke texture mozda promjenio.
Hvala ekipa na ovakvim komentarima, stvarno mi mnogo znaci subscribr na kanal i lajk na videoklipovima! Hvala na supportu do sada.
My mapping gallery: Youtube channel!
My facebook page: Facebook
My discord tag: InYourDreams#8590

For business inquiries you can contact me via Facebook page ( Prefered ) or via discord.


Jos malo i nagradna igra zavrsava.  :)
My mapping gallery: Youtube channel!
My facebook page: Facebook
My discord tag: InYourDreams#8590

For business inquiries you can contact me via Facebook page ( Prefered ) or via discord.