Trazim familije.

Započeo Salvi, Novembar 04, 2019, 23:01:49 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kao sto i sam naslov teme kaze trazim familije. Radi se o serveru koji je poznat cijelom balkanu "Black School" https://www.facebook.com/blackschoolcommunity/ . Open teamspeak servera ce se odrzati 30.11.2019 ( ts3.bs-rpg.com ) u 20h isto tog datuma ce biti otvoren i forum i nakon toga ulazak u leader team ce se vrsiti iskljucivo preko konkursa na forumu.

Iz tog razloga otvaram temu da vas obavijestim  da prije opena foruma i teamspeaka ljudi koji imaju svoju ekipu ( tzv. Familiju ) imaju prednost uzeti lidera na nasem serveru.Znaci od danas pa do 30.11.2019 iskljucivo trazimo familije. Trazimo ljude koji imaju svoju familiju,a ne znaju gdje zapoceti igru sa svojom familijom,pozivamo ih da se pridruze nama.Naravno nakon dovodjenja familije vodja te familije ce imati nekakve nagrade u pocetku  i imat ce priliku za birati neke svoje zelje sto se tice imena rankova,skinove,mapu itd.

Iskoristite ovu priliku svi koji planiraju doci igrati na server.

Ukoliko budete zainteresirani mozete mi se obratiti putem PP na forumu ili porukom na mom fb profilu :
https://www.facebook.com/profile.php?id=100013545033858 da vam jos objasnim sve dodatno i sva pitanja mi mozete postaviti isto u PP ili na fb.

Hvala ;)

Poslednja Izmena: Novembar 04, 2019, 23:05:11 POSLE PODNE od Salvi

Pa valjda bi se prvo trebali upoznati ic pa onda biti nekakva familiju lol jebem ti rpg i nenormalne servere

Steta sto vise samp nikada nece biti kao prije, kada se blejalo po teamspeaku sa ekipom i kad se sprdalo do zore. Eh...


bilo je lijepo dok je trajalo.


Citat: Bašovski poslato Novembar 04, 2019, 23:50:34 POSLE PODNE
Steta sto vise samp nikada nece biti kao prije, kada se blejalo po teamspeaku sa ekipom i kad se sprdalo do zore. Eh...
Upravo tako brate moj, nikad vise nece biti isto kao pre. Ta ekipa zabava bukvalno pravi RolePlay..
Ovo danas je sve zbog pozicije :)

Citat: â–'â–'â–"█►Manjaneâ—,,â–ˆâ–"â–'â–' poslato Novembar 05, 2019, 01:45:28 PRE PODNE
Upravo tako brate moj, nikad vise nece biti isto kao pre. Ta ekipa zabava bukvalno pravi RolePlay..
Ovo danas je sve zbog pozicije :)
ma izgubila se svrha vise igre, iskreno, svi hoce da budu maperi, skripteri, admini, direktori... ovi novi lete tamo gdje njihovi youtuberi igraju, jadno...


bilo je lijepo dok je trajalo.


Mali je broj ljudi na forumu koji su igrali samp 2010. i 2011, a oni koji su tu mogu to i potvrde to su zapravo bili su bila vremena gde vreme nije postojalo, kad su se po ceo dan radili odredjeni poslovi i gde ti ni u malom mozgu nije bila neka pozicija. CroHerzegovina je bio server koji je imao sve ono sto danasnji serveri nikad nece imati, lep i ozbiljan mod, 500 igraca, rp na solidnom nivou i zagarantovanu zabavu.
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Black school više neće nikada biti kao prije,ja koji sam igrao od samog opena 2017.godine do samog zatvaranja 2018. mogu reci da je to najbolje vrijeme bs bilo,sad pokušavate vratiti bs, ali opet ćete pasti jer ste ukaljali ime bs.

Citat: Bašovski poslato Novembar 05, 2019, 02:11:24 PRE PODNE
ma izgubila se svrha vise igre, iskreno, svi hoce da budu maperi, skripteri, admini, direktori... ovi novi lete tamo gdje njihovi youtuberi igraju, jadno...

Ja kad sam igrao 2015,16,17 svi su hteli da budi admini i direkotri, ko zna kako je sad..  :D

Ne znam koji je razlog da skrecete sa teme da trazim familije na temu kakav je samp danas,kakav je bio prije i kakav ce biti itd. Hvala na vasim misljenjima,ali konkretno sam objasnio sta trazim i tjt.

Citat: Salvi poslato Novembar 05, 2019, 18:16:24 POSLE PODNE
Ne znam koji je razlog da skrecete sa teme da trazim familije na temu kakav je samp danas,kakav je bio prije i kakav ce biti itd. Hvala na vasim misljenjima,ali konkretno sam objasnio sta trazim i tjt.
ja ukratko upozorajem ljude sta ce se desiti  ;)