Lost connectio to the server....

Započeo Filip96, Maj 29, 2020, 01:39:05 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Problem: Lost connection to the server. Znaci svaki put kad se ulogujem na neki server, mogu da igram odredjeno vreme a zatim mi pise lost conn. to the server, zavisi nekad mi to izbaci cim se ulogujem na server a nekad mi dozvoli da igram duze na serveru i onda me izbaci. Guglao sam malo po netu video da su i neki drugi imali slican problem ali nema resenja. Najjace od svega je sto sam skoro digao Win 10 i na njemu nemam nikakav virus koji bi uticao na ovo, imao sam samo samp od igrica i par nekih programa pre toga sam koristio Win 7 i mislio sam da je mozda neki problem do windowsa pa sam se opet vratio na Win 7 ali je isti problem ostao.Zvao sam i internet provajdera jer ja igram na laptopu preko wi-fi sam povezan zalio se oni kazu da su najbolje opcije podesene, sto pretpostavljam da i jeste istina jer kad god mi se ovo desavalo uvek sam proveravao net brzinu i uvek su bile najbolje preformanse na testu, znaci do interneta ne moze biti. Stvarno ne znam u cemu je problem, ovo sve je jako iritantno jer uopste ne mogu igrati normalno kad me svaki minut izbacuje, brisao sam i gta i samp po 100 puta reinstal ali dzaba nista ne pomaze  Da li neko zna mozda sta moze biti resenje ?
Verzija SAMPa: 0.3.7
Slika problema: nema potrebe za slikom jednostavno pise LOST CONNECTION TO THE SERVER. RECCONNECTING.
Dodatak (ukoliko imate nesto dodati): Samp Addon koristim ali probao sam i bez njega i sa njim isto je.
Poslednja Izmena: Avgust 23, 2020, 22:01:20 POSLE PODNE od Vasic

Mozda problem s firewallom pokusaj iskljucit sav internet security pa onda?

ocito imas problem sa pingom pa te ac kikuje.. povezi se preko utp žgabla i pokusaj uc na srv..
Ne'mora da znaci da ti je ping stalno visok mozda u jednoj milisekundi naraste na 10k i logicno server kikuje odma

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Hvala, uradio sam tako nesto pre nego sto sam video ovaj kom i izgelda da je stvarno problem do wirelssa, zanimljivo mi je samo sto pre nisam imao tih problema. Nista kupujem utp kablom i igram na taj nacin jer preko wirelessa ne funkcionise. U svakom slucaju hvala za pomoc.

do provajdera interneta je 100%.
Nestabilna konekcija verovatno.
Ili kabel ne radi dobro.
PAWN DEVELOPER - 2016

KAD JE NAJTEZE BUDI CVRST KAO CELIK
I SJAJI KAO NAJSKUPLJI DIJAMANT

VER MONT COMMUNITY

Kontakti:
FB: https://www.facebook.com/zmajko.youtube
IG: https://www.instagram.com/zmajkobrate