◄ Glavni razgovor #46 ►

Započeo Vasic, Jun 12, 2020, 12:36:07 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: SlavicBeast poslato Jun 12, 2020, 16:59:37 POSLE PODNE
Ja samo konstatujem sa ste u poslednje vreme postali pravi mali revolucionari i buntovnici, ono, sto vise poruka i zahvalnica, veca drskost i bezobrazluk. To vam nikakvu moc ne daje ;)
jel ovo forum za dokazivanjem "moci" ili forum gdje pomazemo jedni drugima ?

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Citat: Fqris poslato Jun 12, 2020, 17:11:01 POSLE PODNE
jel ovo forum za dokazivanjem "moci" ili forum gdje pomazemo jedni drugima ?

Pa ocito neki putem zahvalnica i postova misle da su mocni..
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Kako pomazete, tako sto se konstantno svadjate i raspravljate, pa jos i dali sebi za pravo da napadete Votku i mene? Taj stepen denokratije na ovom forumu necete gledati. Ovakvo ponasanje od strane clanova nikada nije bilo, od strane administratora je bilo X puta gore, ne znate jer niste tada ni bili na forumu.

Ljudi moji, ako vam se nesto ne svidja, komotno mozete da napustite forum.

Vi ne razmenjujete misljenja, nego klanski, kao hijene napadate. Na forumu postoje grupice ljudi koje deluju zajedno u nadi da ce ostvariti, verujem, neki visi cilj.

Dobrog sam raspolozenja jer sam danas polozio, moze se reci, najtezi ispit na studijama, pa nesto i ne planiram da se macujem sa baljezgarijama kojekakvih "BS influensera".

Budite dobri i postujte pravila.  8)

"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Citat: SlavicBeast poslato Jun 12, 2020, 17:57:36 POSLE PODNE
Kako pomazete, tako sto se konstantno svadjate i raspravljate, pa jos i dali sebi za pravo da napadete Votku i mene? Taj stepen denokratije na ovom forumu necete gledati. Ovakvo ponasanje od strane clanova nikada nije bilo, od strane administratora je bilo X puta gore, ne znate jer niste tada ni bili na forumu.

Ljudi moji, ako vam se nesto ne svidja, komotno mozete da napustite forum.

Vi ne razmenjujete misljenja, nego klanski, kao hijene napadate. Na forumu postoje grupice ljudi koje deluju zajedno u nadi da ce ostvariti, verujem, neki visi cilj.

Dobrog sam raspolozenja jer sam danas polozio, moze se reci, najtezi ispit na studijama, pa nesto i ne planiram da se macujem sa baljezgarijama kojekakvih "BS influensera".

Budite dobri i postujte pravila.  8)
Ako mi kao clanovi postujemo ili moramo da postujemo pravila , zasto vi iz administracije to nekada ne radite , zasto da na ovom forumu vlada onaj istorijski sistem zvani ja mogu da krsim pravila a ti ne smes jer sam ja administrator , moderator ili koja vec funkcija a ti si obican clan , zar nije bolje da budemo slozni(naravno koliko je to moguce na balkanu) i da napravimo od ovog foruma mesto gde cemo svi biti podjednaki (barem sto se tice osnovnih stvari foruma) i neku zabavu kao sto se pocelo sa ovim battleovima pa zbog mozda ispravne a mozda i ne ispravne odluke da dodjemo u situaciju da nemamo ko da odrzi taj vid zabave , nije ovo nikakva poruka koja upucuje na neku svadju ili raspravu vec kao neki vid molbe ili kako vec hocete da nazovete da jos jednom promislite oko vasih odluka u ovih 1-2 dana.
BTW : Cestitam na polozenom ispitu , samo neka tako i ostane za dalje :D

Citat: SlavicBeast poslato Jun 12, 2020, 17:57:36 POSLE PODNE
Kako pomazete, tako sto se konstantno svadjate i raspravljate, pa jos i dali sebi za pravo da napadete Votku i mene? Taj stepen denokratije na ovom forumu necete gledati. Ovakvo ponasanje od strane clanova nikada nije bilo, od strane administratora je bilo X puta gore, ne znate jer niste tada ni bili na forumu.

Ljudi moji, ako vam se nesto ne svidja, komotno mozete da napustite forum.

Vi ne razmenjujete misljenja, nego klanski, kao hijene napadate. Na forumu postoje grupice ljudi koje deluju zajedno u nadi da ce ostvariti, verujem, neki visi cilj.

Dobrog sam raspolozenja jer sam danas polozio, moze se reci, najtezi ispit na studijama, pa nesto i ne planiram da se macujem sa baljezgarijama kojekakvih "BS influensera".

Budite dobri i postujte pravila.  8)
cestitam bruda..
ali cemu to "bogovsko" ponasanje ?

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Hvala hvala.

Da se ne nastavljamo, uzivajte i bez nekih bespotrebnih komentara
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Citat: Ƭ H Σ Ʋ 1 ∏ ∏ Ψ _ poslato Jun 12, 2020, 18:10:05 POSLE PODNE
Ako mi kao clanovi postujemo ili moramo da postujemo pravila , zasto vi iz administracije to nekada ne radite , zasto da na ovom forumu vlada onaj istorijski sistem zvani ja mogu da krsim pravila a ti ne smes jer sam ja administrator , moderator ili koja vec funkcija a ti si obican clan , zar nije bolje da budemo slozni(naravno koliko je to moguce na balkanu) i da napravimo od ovog foruma mesto gde cemo svi biti podjednaki (barem sto se tice osnovnih stvari foruma) i neku zabavu kao sto se pocelo sa ovim battleovima pa zbog mozda ispravne a mozda i ne ispravne odluke da dodjemo u situaciju da nemamo ko da odrzi taj vid zabave , nije ovo nikakva poruka koja upucuje na neku svadju ili raspravu vec kao neki vid molbe ili kako vec hocete da nazovete da jos jednom promislite oko vasih odluka u ovih 1-2 dana.
BTW : Cestitam na polozenom ispitu , samo neka tako i ostane za dalje :D
Daj ne seri casti ti, niko tebe ne tera da koristis forum, mislis da njih boli kurac za tvoje misljenje ? Ovaj forum treba tebi ti ga koristis zbog sebe ako ti se ne svidja nemoj da ga koristis i tjt. Vodka da je opsovao majku nekome tamo u onoj temi on moze to da uradi zato sto je vlasnik svega ovoga.


A i ti nemoj da ispljujes nesto pa onda kao 'njnj ja to nisam mislio njnjnjj samo predlog njnjnj ja vas volim', previse se cmaris.

Citat: //>> Vedran poslato Jun 12, 2020, 19:11:30 POSLE PODNE
Daj ne seri casti ti, niko tebe ne tera da koristis forum, mislis da njih boli kurac za tvoje misljenje ? Ovaj forum treba tebi ti ga koristis zbog sebe ako ti se ne svidja nemoj da ga koristis i tjt. Vodka da je opsovao majku nekome tamo u onoj temi on moze to da uradi zato sto je vlasnik svega ovoga.


A i ti nemoj da ispljujes nesto pa onda kao 'njnj ja to nisam mislio njnjnjj samo predlog njnjnj ja vas volim', previse se cmaris.
Lepo si se ucmario ovim postom a meni pricas nesto :D


Citat: //>> Vedran poslato Jun 12, 2020, 19:13:59 POSLE PODNE
Samo sam rekao onako kako jeste
Bolje receno , dao si primer kako treba cmariti se ? :D

Citat: Ƭ H Σ Ʋ 1 ∏ ∏ Ψ _ poslato Jun 12, 2020, 19:14:41 POSLE PODNE
Bolje receno , dao si primer kako treba cmariti se ? :D
Ne nego si glup da shvatis ne cmarim se nikome zabole me kurac za forum, nego mi ide na zivce sto prvo kazes kako nesto ne valja kako je lose sto to sto ovo i onda kao pa ja samo dajem predlog, ako vec zelis da se svadjas sa njima onda fino napisi sve od reci do reci

Citat: //>> Vedran poslato Jun 12, 2020, 19:16:01 POSLE PODNE
Ne nego si glup da shvatis ne cmarim se nikome zabole me kurac za forum, nego mi ide na zivce sto prvo kazes kako nesto ne valja kako je lose sto to sto ovo i onda kao pa ja samo dajem predlog, ako vec zelis da se svadjas sa njima onda fino napisi sve od reci do reci
Pa pazi , predlog ili sugestija ne mora odmah da se veze za svadju e sad sto smo mi balkanci pa svaki predlog ili sugestiju pretvorimo u svadju ili raspravu jebes ga ;) a tebi bi bilo bolje da odes da scriptas pod komandom Omche nego sto si ovde ;)


Citat: Ƭ H Σ Ʋ 1 ∏ ∏ Ψ _ poslato Jun 12, 2020, 19:18:32 POSLE PODNE
Pa pazi , predlog ili sugestija ne mora odmah da se veze za svadju e sad sto smo mi balkanci pa svaki predlog ili sugestiju pretvorimo u svadju ili raspravu jebes ga ;) a tebi bi bilo bolje da odes da scriptas pod komandom Omche nego sto si ovde ;)
Skriptam ti po majci, kakve veze ima omcho sa ovim zasto ste svi tako zapeli za mene, predlog




"Ako mi kao clanovi postujemo ili moramo da postujemo pravila , zasto vi iz administracije to nekada ne radite , zasto da na ovom forumu vlada onaj istorijski sistem zvani ja mogu da krsim pravila a ti ne smes jer sam ja administrator , moderator ili koja vec funkcija a ti si obican clan"

I ovog debelog majmuna @Vodka Play isto nabijem na kurac

Idi jebi nesto, vidi kako izgleda picka, nije ti to tastatura i mis pizda ti materina