◄ Filmovi & Serije ►

Započeo SlavicBeast, Septembar 28, 2015, 12:48:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Harry Potter, old but gold :)
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!

Voli sve ne pravi razliku by LoOdaK





Definitivno pogledajte The Walking Dead :)

Po meni Fast Five jedan od jacih filmova ! Mislim da vrijedi pogledati definitivno 8)
Facebook : Morelli Samper

Meni je najaci The Invisible Man ! brutalan film :D



Citat: deyne.bp poslato Septembar 11, 2020, 00:18:08 PRE PODNE
Čuo sam da je "Elite" slična LCDPu.
Elite nije ni slican la casa de papel-u, elite je "teenage" drama (pogledajte nije losa serija) ali ako hoces nesto slicno lcdp mozes pogledati breaking bad (odlicna serija, nije toliko slicna lcdp ali je vezana sa kriminalom) ili narcos (igrana serija o DEA u kolumbiji za vrijeme Pabla Escobara)

Citat: andr00- poslato Septembar 11, 2020, 17:50:52 POSLE PODNE
Elite nije ni slican la casa de papel-u, elite je "teenage" drama (pogledajte nije losa serija) ali ako hoces nesto slicno lcdp mozes pogledati breaking bad (odlicna serija, nije toliko slicna lcdp ali je vezana sa kriminalom) ili narcos (igrana serija o DEA u kolumbiji za vrijeme Pabla Escobara)
Nemam pojma nisam gledao, čuo sam samo.. Hvala svakako. :D

Sta je umro GLChat ?
Citat: Galardo poslato Januar 01, 1970, 01:00:00 PRE PODNE
Ako mislis da radis mod od 0 i da uzimas tudje radove i samo krhnuti u mod i ocekivati da radi?
Ako mislis da ne mrdnes kurcem i da pravis "mod" od "0" sa tudjim radovima,molim te,pomozi nama i sebi,radi nesto drugo.
Tebi ovaj forum dodje kao "Ispuni mi zelju" pa da ti za svaki jebeni error/warning neko pomaze i da se jebe oko tebe,a kada ti nesto zatrazi ti mu neces biti u stanju poslati jer ne znas o cemu taj isti prica iako je to nesto osnovno sto bi trebao da znas. Hvala i dovidjenja

Citat: naithanwav poslato Septembar 12, 2020, 14:18:36 POSLE PODNE
Sta je umro GLChat ?
Nije umro nego gotovo leto , pocela skolica , fakulteti obaveze :D

el gledao neko Falcona i Winter Soldiera?

Citat: 'xza poslato April 24, 2021, 10:21:56 PRE PODNE
el gledao neko Falcona i Winter Soldiera?
pricao mi je drug da je dobar film i stalno me smara da ga pogledam, pa cu ga pogledati prvom prilikom :D
Graphic Designer - Contact info
davidmarkovic628@gmail.com
https://markovicdesigns.carrd.co/

Citat: DavidScript poslato April 24, 2021, 11:53:18 PRE PODNE
pricao mi je drug da je dobar film i stalno me smara da ga pogledam, pa cu ga pogledati prvom prilikom :D

Serija je, i ja sam na prvom traileru mislio da je film al eto izbacili seriju i bolje je, 6 ep ima samo, sinoć u 1 gledao zadnju ep zaboravio da je petak, kidanje su napravili

Sad se čeka Loki i Black Widow i to će biti serije 100%, onda spiderman i doctor strange, marvel grmi kako radi