[Traze se pomocni skripteri]Eazy Touch 2010

Započeo U.S.A, Decembar 13, 2009, 18:21:01 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

U.S.A

PozZ ev ja sam dosada izradjivo jeadn svoj GM koj bi se trebo an hostu naci u pocetku 1.mj 2010.god,tu ima jos toga za napraviti pa evo odlucio sam se uzeti pomocne skripter ak neko oce neka se javi na
CitatMSN: e.johnson@usa.com

(Traze se):
CitatGL.Skripter (1338),
                    Zamjenik Skriptera (1337),
                    I 2Pomocna-Skripter (4)
(****)=Admin lvl
Rank cete dobiti po zanju!


Hvala i ugodan DAN

[CH]grudvo

pa uredu sto si ovde posto ali ima tu kvaka svi skripteri imaju svoj server i niko ti nece igrati radi admina a kamoli skriptati na praznom serveru to si trebao malo prouciti igrace koji ne igraju online nigdje pa onda njih pitati al eto nije lose :)

U.S.A

heheh ovaj GM Sta imam je DOBAR Pola GMa mi je izradio jedan tip iz njemacke (on me i naucio SKRIPTATI)?
Tak da je skript KVALITETAN nego njega vec duze vrjeme nema na MSNu pa nemogu komunicirati sa njime,Nisam ja reko sad da neko IGRA Zbog admina ja samo dajem adimna uz to jer ide uz to ak lsucajno treba uci u igru i /save ili nesto...

Ako bas oces pomoc imas mene na MSNu, vjerujem da se znamo [zic.mortal@gmail.com], ja sa Luksi puno pomogao oko kuca, organizacija, eventa - opcenito svega pa ako zatrebas moju pomoc tu sam  :)
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]