MIÅ LJENJA O 0.3.DL VERZIJI

Započeo sjsjansjd8878, Septembar 10, 2019, 18:03:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdravim svim članovima foruma,

Verujem da ste svi već upoznati sa novom SA-MP 0.3.DL verzijom, navešću nekoliko pitanja pa me zanimaju vaši odgovori.
Zamolio bih vas da ne pišete bilo šta što NIJE vezano za ovo ili da pišete bilo kakve glupe komentare.

- Vaše mišljenje o 0.3.DL veriji?
- Vaše mišljenje o custom objektima?
- Zašto se na našim prostorima izbegava ova verzija?

Ukoliko postoje neke greške u ovoj temi, zamolio bih moderatora da je ne obriše odmah već da me kontaktira privatnom porukom kako bi to bilo ispravljeno.
Poslednja Izmena: Septembar 10, 2019, 18:08:55 POSLE PODNE od The Dark Knight

Hteo sam reći poslednja verzija, ali hvala svakako.  :D

@Vasic Prebaci temu u SA-MP 0.3.DL rubriku ako ne odgovara ovde.

Jednostavno čim se SA , OS ,BS , BE i ti veći serveri prebace na 0.3dl svi će se prebacit tkd   :D

Edit - btw super je verzija radio sam jedan projekt sa custom modelima i tim .. Ali kod nas sve dolazi kasno isto kao i mysql ..
Poslednja Izmena: Septembar 10, 2019, 18:24:31 POSLE PODNE od ᴅᴀʀᴋᴀɴɢᴇʟ
[ мαтяүx ]
- Pusti našu pjesmu , tebi čuvam zadnji ples -


Citat: á´...ᴀʀᴋᴀɴɢᴇʟ poslato Septembar 10, 2019, 18:20:08 POSLE PODNE
Jednostavno čim se SA , OS ,BS , BE i ti veći serveri prebace na 0.3dl svi će se prebacit tkd   :D

Edit - btw super je verzija radio sam jedan projekt sa custom modelima i tim .. Ali kod nas sve dolazi kasno isto kao i mysql ..
O tome sam i ja razmiÅ¡ljao, ukoliko se bar 3-4 jača servera prebace na 0.3.DL verziju automatski će većina sampera da preÄ'e na istu.


Super jer je:
- +1 feature
- daje kreatorima servera mogućnost više, da uključe svoju maštu
- omogućava neke nove stvari u igri
- ulijeva ili je barem tada ulio volju jer su dali do znanja da se radi na nečemu nakon toliko dugo vremena

Na našim prostorima se ne izbjegava nego ljudi nemaju dovoljno znanja, ideja i mašte da rade sa tim.

Custom objekti su extra stvar, daje mogućnost da se starija igra kao što je ova izmijeni i osvježi.

Znaš što mislim o 0.3.DL ? Ništa.

Od kada je verzija izbačena niti sam je skinuo niti išta čitao u vezi iste.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords


Citat: Contixo poslato Septembar 11, 2019, 13:34:15 POSLE PODNE
Super jer je:
- +1 feature
- daje kreatorima servera mogućnost više, da uključe svoju maštu
- omogućava neke nove stvari u igri
- ulijeva ili je barem tada ulio volju jer su dali do znanja da se radi na nečemu nakon toliko dugo vremena

Na našim prostorima se ne izbjegava nego ljudi nemaju dovoljno znanja, ideja i mašte da rade sa tim.

Custom objekti su extra stvar, daje mogućnost da se starija igra kao što je ova izmijeni i osvježi.
Šta misliš o šansama da se najveći serveri naših prostora prebace na tu verziju? Konkretno mislim na SA, OS, BE, ZG itd.

Citat: M0nster poslato Septembar 11, 2019, 14:19:26 POSLE PODNE
Znaš što mislim o 0.3.DL ? Ništa.

Od kada je verzija izbačena niti sam je skinuo niti išta čitao u vezi iste.
Isprobaj je na nekom stranom serveru, verujem da se nećeš pokajati. Mnogo je zanimljivija igra.

Citat: The Dark Knight poslato Septembar 11, 2019, 14:59:53 POSLE PODNE
Šta misliš o šansama da se najveći serveri naših prostora prebace na tu verziju? Konkretno mislim na SA, OS, BE, ZG itd.

Možda ne žele riskirati još i prelaziti ako već imaju neku bazu igrača. Ali mislim da se može mnogo bolje poboljšati i content zajednice a samim tim i kvalitet.

Možda čekaju napredak i prelazak stranih zajednica ali s obzirom na samp situaciju trenutnu razumijem i ako ne žele preći.

Citat: Contixo poslato Septembar 11, 2019, 15:07:17 POSLE PODNE
Možda ne žele riskirati još i prelaziti ako već imaju neku bazu igrača. Ali mislim da se može mnogo bolje poboljšati i content zajednice a samim tim i kvalitet.

Možda čekaju napredak i prelazak stranih zajednica ali s obzirom na samp situaciju trenutnu razumijem i ako ne žele preći.
na SA uvek moras imati najnoviju verziju klijenta, oni nisu presli na dl zato sto modeli nisu enkriptovani, i bukvalno moze svako da dodje i da ih ukrade i nasere se nekome u rad
https://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=645498 vise o tome
to je najverovatnije razlog za vecinu servera. ;)
i SA i BS i svi ostali serveri bi ostali bez citera uglavnom, sto i nije neki problem right?

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Citat: The Dark Knight poslato Septembar 11, 2019, 14:58:23 POSLE PODNE
Zavisi na koju godinu misliš. :)

Mislim na administratora zajednice, jedan jedini s tim nickom, al ocigledno nisi
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Citat: SLAVICBEAST poslato Septembar 11, 2019, 16:09:04 POSLE PODNE
Mislim na administratora zajednice, jedan jedini s tim nickom, al ocigledno nisi
Nisam onda, bio sam jedno vreme na zajednici ali pre tipa 2 godine kao game admin.