Pomoc oko Sampctl

Započeo bendzamin4674, Mart 18, 2024, 15:45:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kada pokusam da buildam u vsc sampctl mod izadje mi sljedece:

INFO: Package does not have any tags, consider versioning your code with: `sampctl package release`
ERROR: failed to interpret directory as Pawn package: failed to ensure dependencies are cached: Failed to clone the repo

Moze pomoc?

Citat: bendzamin4674 poslato Mart 18, 2024, 15:45:29 POSLE PODNE
Kada pokusam da buildam u vsc sampctl mod izadje mi sljedece:

INFO: Package does not have any tags, consider versioning your code with: `sampctl package release`
ERROR: failed to interpret directory as Pawn package: failed to ensure dependencies are cached: Failed to clone the repo

Moze pomoc?
koji mod?

obrisi cache od sampctl i onda namjesti packages
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

CitatNe idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je bio prvi ovdje.

Daj package.json bez toga sve je sviranje kurcu
Discord: fros7y
Resavam sve HITNE probleme za samp i generalno u vezi administracije i odrzavanja servera za $$$.

Ne skriptam generalno osim ako nije neka sitnica da se napravi ili popravi.

DM na Discord pa po dogovoru. Uplate samo preko paypal ili na banku direktno. Nista western, kripto i ostala sranja.

Citat: Detth poslato Mart 18, 2024, 17:31:10 POSLE PODNE
obrisi cache od sampctl i onda namjesti packages
gdje se nalazi taj cache citao sam nesto po githubu al ne mogu da skontam gde da ga lociram

Citat: Bit Frosty poslato Mart 18, 2024, 18:43:44 POSLE PODNE
Daj package.json bez toga sve je sviranje kurcu
ne razumijem se najbolje mozes rec gde stoji to pa cu poslati

Citat: bendzamin4674 poslato Mart 18, 2024, 19:17:49 POSLE PODNE
ne razumijem se najbolje mozes rec gde stoji to pa cu poslati
Eto ti, nasao si problem...
Discord: fros7y
Resavam sve HITNE probleme za samp i generalno u vezi administracije i odrzavanja servera za $$$.

Ne skriptam generalno osim ako nije neka sitnica da se napravi ili popravi.

DM na Discord pa po dogovoru. Uplate samo preko paypal ili na banku direktno. Nista western, kripto i ostala sranja.


Citat: bendzamin4674 poslato Mart 18, 2024, 20:09:36 POSLE PODNE
pa kako da ga rijesim majstore
Za pocetak citas uputstva ako ne znas...
TI ni nemas taj fajl, a kako da ga napravis (sam se generise), imas sve napisano, ali citaj sve a ne djelimicno
https://github.com/Southclaws/sampctl
Discord: fros7y
Resavam sve HITNE probleme za samp i generalno u vezi administracije i odrzavanja servera za $$$.

Ne skriptam generalno osim ako nije neka sitnica da se napravi ili popravi.

DM na Discord pa po dogovoru. Uplate samo preko paypal ili na banku direktno. Nista western, kripto i ostala sranja.