Glavni razgovor #26

Započeo Streetboy, Maj 05, 2015, 21:44:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



Citat: Blaeks poslato Maj 07, 2015, 16:31:28 POSLE PODNE
Citat: Yook3R5o5 poslato Maj 07, 2015, 14:31:04 POSLE PODNE
prezime si malo omasio, ali taj sam :P
haha, odakle ti ovde ?
dosao malo da vidim sta se radi

Member since: 26.04.2010.


Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

opaa, gledaj ti ekipee ovdjee, pa sta je reci

Member since: 26.04.2010.

Citat: Yook3R5o5 poslato Maj 07, 2015, 18:33:35 POSLE PODNE
opaa, gledaj ti ekipee ovdjee, pa sta je reci

ej, da ne pisem i na PM, posle 9 cu da udjem, idem na trening sad, tako da znate, posle 9 udjite na ts malo da se ispricamo  :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

nzm da li cu ja biti tu, idem na slavu neku, cucemo se ovih dana uglavnom

Member since: 26.04.2010.

Citat: Yook3R5o5 poslato Maj 07, 2015, 18:44:11 POSLE PODNE
nzm da li cu ja biti tu, idem na slavu neku, cucemo se ovih dana uglavnom

Dogovoreno  8)


https://instagram.com/ivanbjj_/ udrite follow ko ima   ;)
Poslednja Izmena: Maj 07, 2015, 18:47:19 POSLE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Poludeo svet za instagramom, ne mogu da verujem.  ???  Na kojim je drogama bio ovaj kad je to smisljao samo da mi je znati. Da se okusam i ja, mozda mi uspe nesto..

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Citat: Denis_Lapi poslato Maj 07, 2015, 18:52:05 POSLE PODNE
Poludeo svet za instagramom, ne mogu da verujem.  ???  Na kojim je drogama bio ovaj kad je to smisljao samo da mi je znati. Da se okusam i ja, mozda mi uspe nesto..

Lapi #instahater #instagay  :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Denis_Lapi poslato Maj 07, 2015, 18:52:05 POSLE PODNE
Poludeo svet za instagramom, ne mogu da verujem.  ???  Na kojim je drogama bio ovaj kad je to smisljao samo da mi je znati. Da se okusam i ja, mozda mi uspe nesto..

Slicno je i sa Twitterom, a najgore kod obe drustvene mreze jeste to da nekima ( mnogima ) placaju da postavljaju slike odnosno tvitove. Moguce da je i laz, ali sam citao da placaju po par hiljada evra mesecno da svakodnevno izbace po 10-20 tvitova odnosno 4-8 slika. Ko zna sta ce jos izmisliti.
Ja takodje imam Instagram i Twitter nalog. Instagram proveravam svakih 2-3h..jednostavno mi u mislima da vidim ko je koju sliku izbacio ( od devojaka ), ne znam ni sam zasto je tako haha  :D

Pa vi ste bre ljudi bolesni, ali kad kazem bolesni onda to stvarno mislim. Znam jednu curu koja se bre slika svaki jebeni sat, ja ne znam odakle bre nekome snaga da se slika cim ustane. Ali cim dodje u skolu ona se slika, do kraja dana ima 20 novih slika 100%. To je bre bolest. Meni je taj instagram alatka protiv dosade, znaci kad ti je dosadno i ne znas sta ces sa sobom, udjes na instagram i listas slike koje si video po 100-i put. Bolest cista, zavisnost.


EDIT: A sto ja spremam jedan UI/UX dizajn, to je druga prica  8) Bice i live verzija
Poslednja Izmena: Maj 07, 2015, 20:09:10 POSLE PODNE od Denis_Lapi

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Citat: Denis_Lapi poslato Maj 07, 2015, 20:08:24 POSLE PODNE
Pa vi ste bre ljudi bolesni, ali kad kazem bolesni onda to stvarno mislim. Znam jednu curu koja se bre slika svaki jebeni sat, ja ne znam odakle bre nekome snaga da se slika cim ustane. Ali cim dodje u skolu ona se slika, do kraja dana ima 20 novih slika 100%. To je bre bolest. Meni je taj instagram alatka protiv dosade, znaci kad ti je dosadno i ne znas sta ces sa sobom, udjes na instagram i listas slike koje si video po 100-i put. Bolest cista, zavisnost.


EDIT: A sto ja spremam jedan UI/UX dizajn, to je druga prica  8) Bice i live verzija

Pa i ja iz dosade udjem, kada se smorim na casovima udjem pa lajkujem slike samo i izadjem, ne gledam slike sto sam vec gledao..kod mene u razredu ima 5-6 devojcica sto tako imaju 20 slika dnevno..kako kazu "volu deca da se slikaju, sta ces" haha  :D

Ajde cekamo da vidimo to iako ne znam sta UI/UX znaci. . :)

Citat: bryant ãƒ,, poslato Maj 07, 2015, 20:57:41 POSLE PODNE
Citat: Denis_Lapi poslato Maj 07, 2015, 20:08:24 POSLE PODNE
Pa vi ste bre ljudi bolesni, ali kad kazem bolesni onda to stvarno mislim. Znam jednu curu koja se bre slika svaki jebeni sat, ja ne znam odakle bre nekome snaga da se slika cim ustane. Ali cim dodje u skolu ona se slika, do kraja dana ima 20 novih slika 100%. To je bre bolest. Meni je taj instagram alatka protiv dosade, znaci kad ti je dosadno i ne znas sta ces sa sobom, udjes na instagram i listas slike koje si video po 100-i put. Bolest cista, zavisnost.


EDIT: A sto ja spremam jedan UI/UX dizajn, to je druga prica  8) Bice i live verzija

Pa i ja iz dosade udjem, kada se smorim na casovima udjem pa lajkujem slike samo i izadjem, ne gledam slike sto sam vec gledao..kod mene u razredu ima 5-6 devojcica sto tako imaju 20 slika dnevno..kako kazu "volu deca da se slikaju, sta ces" haha  :D

Ajde cekamo da vidimo to iako ne znam sta UI/UX znaci. . :)
Ma bolesnice xD

Objavicu u development ceo rad, radim na dizajnu pa cu kasnije da krenem sa kodiranje, ako zavrsim danas, objavicu.

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com