Ghetto Community - By MR.Programer

Započeo milkic.Dev, Septembar 08, 2019, 00:46:04 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ne svidja mi se odabir fonta. Ostalo je okej.
Moderator: 2018 (( Development ))
Moderator: 2019 (( Forumske igre ))

Nista specijalno i jako lose uklopljeno, deluje jako amaterski.

2/10
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton




Citat: 𝗕𝗶𝘁𝗰𝗵𝗟𝗮𝘀𝗮𝗴𝗻𝗮 poslato Septembar 14, 2019, 00:57:45 PRE PODNE
Nista specijalno i jako lose uklopljeno, deluje jako amaterski.

2/10

Hvala na komentaru.
Ne znam sa cije strane je amaterski ali u redu, radjeno je po zelji vlasnika.
Usput, to je samo home page, postoje jos par stranica koje jos uvek ne mozete videti.

Hvala svima na komentarima.

Ako mislis da je sa moje strane "Amaterski" www.milkic.dev izvoli pa se divi "Amateru".
Poslednja Izmena: Septembar 14, 2019, 03:11:59 PRE PODNE od MR. Programer


Hello World, can I help you?
If it's true, send me a message

Citat: MR. Programer poslato Septembar 14, 2019, 03:10:55 PRE PODNE
Hvala na komentaru.
Ne znam sa cije strane je amaterski ali u redu, radjeno je po zelji vlasnika.
Usput, to je samo home page, postoje jos par stranica koje jos uvek ne mozete videti.

Hvala svima na komentarima.

Ako mislis da je sa moje strane "Amaterski" www.milkic.dev izvoli pa se divi "Amateru".

Ne vidim u cemu je problem, evo pogledao sam ti i portfolio i idalje smatram da nije nista posebno.

Kako god da je "Vlasnik" trazio na tebi je kao web dizajneru da prilagodis ono sto klijent zeli sa onim sto deluje lepo, realno kazem da na ovom portalu nista ne izgleda kako treba i boje su jako lose uklopljene, a vidim da i vecina deli misljenje sa mnom tako da ono.

(( Ovo ne zelim ni komentaristati. ))

Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton




Sry za dp...

/
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton




Haha u redu,
Druze kad radis klijentu za novac ne mozes mu nametnuti nesto svoje ako mu se to ne svidja. Vlasnik je trazio da bas ovako izgleda, ja sam mu predlozio par varijanti on je trazio bas ovo. A sta to ne bi komentarisao za moj portfolio slobodno napisi.. Voleo bih da znam misljenje Profi Dizajnera s obzirom da sam ja za tebe amater 😉


Hello World, can I help you?
If it's true, send me a message

Citat: MR. Programer poslato Septembar 14, 2019, 17:14:39 POSLE PODNE
Haha u redu,
Druze kad radis klijentu za novac ne mozes mu nametnuti nesto svoje ako mu se to ne svidja. Vlasnik je trazio da bas ovako izgleda, ja sam mu predlozio par varijanti on je trazio bas ovo. A sta to ne bi komentarisao za moj portfolio slobodno napisi.. Voleo bih da znam misljenje Profi Dizajnera s obzirom da sam ja za tebe amater 😉

Zato sto se ne istice ni po cemu, nema nista sto vec nije vidjeno a deo u kom stavljas svoje vestine u progress bar bez ikakvog detalja o stecenom znanju, nikakav timeline, nista sto bi zainteresovalo, a koliko vidim i ostali radovi nisu spektakularni, ne smatraj ovo kao uvredu, ja sam sada nastavio jer me trigeruje to sto se povukla prica o tome " amater " a realno  portal je smejurija i izgleda plac, Vlasnik Ghetto rpa definitivno nema predstavu kako zapravo portali izgledaju.
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton




Citat: 𝗕𝗶𝘁𝗰𝗵𝗟𝗮𝘀𝗮𝗴𝗻𝗮 poslato Septembar 14, 2019, 19:10:29 POSLE PODNE
Zato sto se ne istice ni po cemu, nema nista sto vec nije vidjeno a deo u kom stavljas svoje vestine u progress bar bez ikakvog detalja o stecenom znanju, nikakav timeline, nista sto bi zainteresovalo, a koliko vidim i ostali radovi nisu spektakularni, ne smatraj ovo kao uvredu, ja sam sada nastavio jer me trigeruje to sto se povukla prica o tome " amater " a realno  portal je smejurija i izgleda plac, Vlasnik Ghetto rpa definitivno nema predstavu kako zapravo portali izgledaju.

Slusaj da ti objasnim nesto.. ne znam koga interesuje gde sam stekao neku vestinu iskreno. To stoji u cover ili cv a ne na sajtu koji je portfolio. Timeline? Ja iskreno na mom portfoliu nisam zeleo da stavim jer nema svrhe. Usput zamolio bih te da budes svesniji kad ubuduce pokusas da potcenis nekog. I veruj mi trebao bi postovati tudje ukuse. I ako vec govoris o tome da na mom sajtu nema nista sto nije vidjeno. Izvini ali voleo bih da vidim taj fazon koji sam ja koristo za svoj sajt. Uzgred hvala za tvoje "profesionslno" misljenje 🤣🤣🤣🤣, nisam znao da "profesionalni" dizajneri rade uz pomoc drugih alata za izradu web sajta. I nisam video da se iko slozio sa ovim glupostima koje si ti do sad izneo tako da stavicu tacku na ovu raspravo.


Hello World, can I help you?
If it's true, send me a message

Ti si decko ozbiljna dalabu a realno stanje stvari je da si go polni organ i da radovi koji te prezentuju prikazuju da mazes oci klijentima *ako ih u opste i imas.*
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton




Citat: 𝗕𝗶𝘁𝗰𝗵𝗟𝗮𝘀𝗮𝗴𝗻𝗮 poslato Septembar 14, 2019, 20:37:22 POSLE PODNE
Ti si decko ozbiljna dalabu a realno stanje stvari je da si go polni organ i da radovi koji te prezentuju prikazuju da mazes oci klijentima *ako ih u opste i imas.*

Haha mnogo si duhovit. Izvini sto sam te uvredio iznoseci cinjenicu da ne umes rucno da napises HTML i CSS ne daj boze da pomonem Javascript. Uzivaj u tom svom verovanju. A to sto se tice mazenja ociju ti to iz svog iskustva svaljujes meni? A da izvini zaboravio sam da ti nemas klijente.

P.S. kad radis nekome web dizajn sa kojom pozicijom ugl budes zadovoljan?
Poslednja Izmena: Septembar 14, 2019, 20:45:06 POSLE PODNE od MR. Programer


Hello World, can I help you?
If it's true, send me a message

Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton




jako fino  :o


credits: Xunder, Ino420, Muma

Citat: Pottus;3903994SetPlayerPos("dreni1998", 666.666, 666.666, 666.666, 666.666);    ///// GO IN HELL MOTHERFUCKER

https://i.imgur.com/XHLx9oj.gif
https://i.ibb.co/ZJqQKWT/NXRX.gif

Ua za vlasnika Ghetta, a i skripter im nije neki
Ghetto Community Owner

Citat: Dissident poslato Septembar 14, 2019, 21:16:01 POSLE PODNE
Ua za vlasnika Ghetta, a i skripter im nije neki

Tako je reci Vlasniku Ghetta!

Haha nista Å¡ta da ti kazem nepoznati covece, vidis decko sa vrlo malo iskustva tupi k. ovde. Pogledao sve prethodne komentare i stavio ih u jedan pa tupi. Na sve to mi pokazuje svoj rad koji je najobicnije uradjen. Mislim jadno. Sta reci koju posluku porati.



Hello World, can I help you?
If it's true, send me a message

Citat: Dissident poslato Septembar 14, 2019, 21:16:01 POSLE PODNE
Ua za vlasnika Ghetta, a i skripter im nije neki

Alo druze nemoj da mi diras Terzu da nebi vadio prangiju