"Trebam nešto" - tema

Započeo Vasic, Jun 15, 2020, 09:33:02 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: .agency poslato Jul 05, 2020, 16:39:23 POSLE PODNE
Trebam system za logovanje komandi/stvari. (da nije ini/dini)....

[pawn]LogNesto(string[]) //Funckija za log, da ne bi morao sve ovo unutar nje da pises, lakse je ovako posto ces vise puta koristiti
{
    new entry[128];
    format(entry, sizeof(entry), "%s\n",string);
    new File:logFile;
    logFile = fopen("nesto.log", io_append); //Ovo ce se cuvati u scriptfiles, takodje navedes ime umesto nesto.log
    fwrite(logFile, entry);
    fclose(logFile);
}

CMD:komanda(playerid, params[])
{
   new string[64]; //Nova varijabla tipa sring
   format(string, 64, "Cao %s, kako si danas?", ImeIgraca(playerid)); //Primer, shvatas poentu
   LogNesto(string); //Sada ce se u fajlu scriptfiles/nesto.log ispisati linija "Cao V01D, kako si danas?" PRIMER
   return 1;
}[/pawn]

Ovo ce raditi bez bilo kakvog include-a ili plugina. Tako da nije ni INI ni DINI.

FWRITE, FOPEN i FCLOSE su funkcije unutar a_samp biblioteke, tako da treba raditi bez problema.

Ne preporucujem ovu metodu za cuvanje logova!

E ovako ako neko moze da uradi jedan veci mod slican Yunited Balkan ako znate,znaci da moze sve zivo u njemu,platit cu koliko treba,neka mi se neko javi u privatno,hvala unaprijed.

Citat: Falsinho14 poslato Jul 05, 2020, 20:55:12 POSLE PODNE
E ovako ako neko moze da uradi jedan veci mod slican Yunited Balkan ako znate,znaci da moze sve zivo u njemu,platit cu koliko treba,neka mi se neko javi u privatno,hvala unaprijed.

Pomesao si PDF, pici ovde KLIK

promenio sam Textdravowe i ovaj error mi izbaciva:

error 035: argument type mismatch (argument 1)

Citat: Suki_Petnaest poslato Jul 08, 2020, 01:33:05 PRE PODNE
promenio sam Textdravowe i ovaj error mi izbaciva:

error 035: argument type mismatch (argument 1)
Daj liniju

Pozdrav,
Poceo sam da ucim da se skriptam i drug mi je dao svoj stari mod koji je on prije odrzavao (prestao je da igra)
Imam iskustva u programiranju C++ i C#
Skripta je oko 50000 redova koda a nemogu da nadjem komandu da respawnam sva auta. (/rac)
Samo ima rtc, mozda je on dao neko drugo ime. Kako da je nadjem?

Citat: Wudy poslato Jul 13, 2020, 11:40:57 PRE PODNE
Pozdrav,
Poceo sam da ucim da se skriptam i drug mi je dao svoj stari mod koji je on prije odrzavao (prestao je da igra)
Imam iskustva u programiranju C++ i C#
Skripta je oko 50000 redova koda a nemogu da nadjem komandu da respawnam sva auta. (/rac)
Samo ima rtc, mozda je on dao neko drugo ime. Kako da je nadjem?
Jel se ti zajebavas ili? Kako mi da znamo taj mod? Kako mi da znamo sta je u tom modu? Ako vec kako si naveo znas da programiras tj imas iskustva sa C++ i C# mada sumnjam al dobro, koristi FIND CTRL+F jebeno..

Citat: Wudy poslato Jul 13, 2020, 11:40:57 PRE PODNE
Pozdrav,
Poceo sam da ucim da se skriptam i drug mi je dao svoj stari mod koji je on prije odrzavao (prestao je da igra)
Imam iskustva u programiranju C++ i C#
Skripta je oko 50000 redova koda a nemogu da nadjem komandu da respawnam sva auta. (/rac)
Samo ima rtc, mozda je on dao neko drugo ime. Kako da je nadjem?

Trazi "SetVehicleToRespawn" po skripti, eventualno ces naci..


Zdravo, novi sam u skriptanju, htio bih pitati da li neko ima tutorial za biznis sitem, puno ce mi pomoci, hvala. :D

Citat: IgiPajser poslato Jul 15, 2020, 14:23:12 POSLE PODNE
Zdravo, novi sam u skriptanju, htio bih pitati da li neko ima tutorial za biznis sitem, puno ce mi pomoci, hvala. :D
Uzivaj :)




Trazio sam vec i nisam nasao, hvala u svakom slucaju :D