◄ Glavni razgovor #40 ►

Započeo SlavicBeast, Jun 11, 2019, 10:34:09 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

To je pitanje na verifikaciji za forum, eo i dan danas ne znam
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.


Evo ga stupili veliki DDoS-eri a.k.a Zlatko Musić i Velja Root na ovaj forum. ðŸ˜,
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.


Citat: Osamu Dazai poslato Avgust 22, 2019, 17:55:59 POSLE PODNE
Evo ga stupili veliki DDoS-eri a.k.a Zlatko Musić i Velja Root na ovaj forum. ðŸ˜,

Legendo jes mi dobar ? Zlatko ? nebi rekao da se tako zovem nebitno nemoj biti balonja i pisati kakve gluposti po forumu idi malo na svez zrak idi nadi sebi devojku hodaj je za rucicu po nekoj livadi malo prirode idi vidi pa dodi svjez na forum.

Citat: zlaja95 poslato Avgust 22, 2019, 18:52:09 POSLE PODNE
Legendo jes mi dobar ? Zlatko ? nebi rekao da se tako zovem nebitno nemoj biti balonja i pisati kakve gluposti po forumu idi malo na svez zrak idi nadi sebi devojku hodaj je za rucicu po nekoj livadi malo prirode idi vidi pa dodi svjez na forum.
a da zlatan, jos gore
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.




Jel ima neko steam sa samo GTA 5 ili GTA 5 i PUBG?




Citat: Vasic poslato Avgust 22, 2019, 12:11:38 POSLE PODNE
Sry na dp ali @LoOdaK ni da se pohvali da je bio na BN-u, cestitam!

Hvala, ne volim se hvaliti.
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Fajront xF




Give Honor To The One Who Deserve It