◄ Glavni razgovor #40 ►

Započeo SlavicBeast, Jun 11, 2019, 10:34:09 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jesam li dobrodosao u 1k Klub  :D :D 8)




Give Honor To The One Who Deserve It






Citat: Purdinho poslato Avgust 05, 2019, 01:11:47 PRE PODNE
Pazi sta objavljujes i psujes po komentarima drug :)
Vidi drug moj , ja nikada prvi ne objavljujem i ne psujem dok me neko ne ocepi po bilo kojoj osnovi a onda sam malo na svoju ruku :)
Voli sebe postuj druge , ali ako tebe neko ne postuje onda mu jebi familiju i uzduz i popreko ;)

Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Avgust 05, 2019, 01:26:01 PRE PODNE
Vidi drug moj , ja nikada prvi ne objavljujem i ne psujem dok me neko ne ocepi po bilo kojoj osnovi a onda sam malo na svoju ruku :)
Voli sebe postuj druge , ali ako tebe neko ne postuje onda mu jebi familiju i uzduz i popreko ;)

Preglupo razmisljanje iskreno , cak se usudjujem reci i Ograniceno..




Give Honor To The One Who Deserve It





SA-MP 0.3.7-R3 Client Mirror by Horizon Gaming
SA-MP 0.3.7-R3 Client Mirror by SA-MP Team

koja je razlika ?

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Citat: imnaithan poslato Avgust 05, 2019, 01:44:30 PRE PODNE
Preglupo razmisljanje iskreno , cak se usudjujem reci i Ograniceno..
Zasto bih ja imao postovanja prema nekome ko mene ne postuje? samo mi to objasni ;)
A ovo za Purdu sto je napisao , i objavljivacu i psovacu sve dok postoje takvi bilmezi koji ne znaju sta je za javno a sta nije :)

Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Avgust 05, 2019, 02:55:56 PRE PODNE
Zasto bih ja imao postovanja prema nekome ko mene ne postuje? samo mi to objasni ;)
A ovo za Purdu sto je napisao , i objavljivacu i psovacu sve dok postoje takvi bilmezi koji ne znaju sta je za javno a sta nije :)
ko si ti da te iko postuje? ponasanje - nula bodova, odnos prema drugima - nula bodova, tebe treba neko da postuje, aj usuti molim te.


bilo je lijepo dok je trajalo.


Citat: psychosomatic poslato Avgust 05, 2019, 03:08:28 PRE PODNE
ko si ti da te iko postuje? ponasanje - nula bodova, odnos prema drugima - nula bodova, tebe treba neko da postuje, aj usuti molim te.
Moje ponasanje i moj odnos prema drugima iskljucivo zavisi od tebe kao osobe , kako se ti postavis prema meni tako se ja postavljam prema tebi ;)
Umem da budem i dobra dusa ali umem da budem i veliki smrad :)
Mene postuju oni koje ja cenim i to postovanje je real a ne kao danas sto se neki postuju samo da bi imali neku korist od te osobe ;)

Citat: psychosomatic poslato Avgust 05, 2019, 03:08:28 PRE PODNE
ko si ti da te iko postuje? ponasanje - nula bodova, odnos prema drugima - nula bodova, tebe treba neko da postuje, aj usuti molim te.

Objasnio




Niko se nece upravljati i postavljati prema tebi , svako gleda sebe i bude ono sto jeste , a tvoje je hoces to prihvatiti ili ne... Postovanje dolazi tek kasnije  8)




Give Honor To The One Who Deserve It





Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Avgust 05, 2019, 03:15:22 PRE PODNE
Moje ponasanje i moj odnos prema drugima iskljucivo zavisi od tebe kao osobe , kako se ti postavis prema meni tako se ja postavljam prema tebi ;)
Umem da budem i dobra dusa ali umem da budem i veliki smrad :)
Mene postuju oni koje ja cenim i to postovanje je real a ne kao danas sto se neki postuju samo da bi imali neku korist od te osobe ;)
ti samo umijes da budes veliki smrad a da si "dobra dusa" to nikad nisam vidio
i imas razmisljanje dijeteta od 7-8 godina

Postovanje je opste prihvacen manir uvazavanja drugih osoba.
Za one koji nisu upućeni.

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Citat: ʙᴜɴᴛᴀ ꜰᴜᴊɪᴡᴀʀᴀ poslato Avgust 05, 2019, 09:52:43 PRE PODNE
Postovanje je opste prihvacen manir uvazavanja drugih osoba.
Za one koji nisu upućeni.

Postoje dve vrste postovanja , iz ljubaznosti i postovanje kao osobe  8)




Give Honor To The One Who Deserve It





lol, šta vi sad njega napadate vas par zbog nečeg što se desilo a nije vezano za vas, kakve to veze ima sa vama da vi dajete neke argumente i da mu nešto govorite, nije se zakačio za vas nit vas spomenuo a vi nešto serendate...

ne branim ga, al ne stavljajte nos gdje vam nije mjesto, Purdinho i on neka rijeÅ¡e izmeÄ'u i to je to :)
Poslednja Izmena: Avgust 05, 2019, 11:41:06 PRE PODNE od mus4.

Citat: mus4. poslato Avgust 05, 2019, 11:39:43 PRE PODNE
lol, šta vi sad njega napadate vas par zbog nečeg što se desilo a nije vezano za vas, kakve to veze ima sa vama da vi dajete neke argumente i da mu nešto govorite, nije se zakačio za vas nit vas spomenuo a vi nešto serendate...

ne branim ga, al ne stavljajte nos gdje vam nije mjesto, Purdinho i on neka rijeÅ¡e izmeÄ'u i to je to :)

Mi pricamo sta znaci Postovanje  8)




Give Honor To The One Who Deserve It





Citat: imnaithan poslato Avgust 05, 2019, 01:44:30 PRE PODNE
Preglupo razmisljanje iskreno , cak se usudjujem reci i Ograniceno..
ovo ti pričanje za poštovanje?