◄ Glavni razgovor #40 ►

Započeo SlavicBeast, Jun 11, 2019, 10:34:09 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

evo jedan fin screenshot iz ghost recon wildlandsa
mapa - extra
prica - ku**c

Citat: wrench poslato Jul 15, 2019, 12:26:39 POSLE PODNE
evo jedan fin screenshot iz ghost recon wildlandsa
mapa - extra
prica - ku**c


Kao i uvek  8)




Give Honor To The One Who Deserve It





Šta je loše sa pričom? meni jedna od najjačih igrica, rokaš se sa kartelom, ima podosadnih stvari jer se ponavljaju tipa supplies ali to se ne mora raditi ako nećeš xd ovako je solidna 8 samo zbog ponavljanja i kraj je malo poglup jer se brzo završi bez neke akcije ali bože moj hahahaha :D

Citat: mumitza. poslato Jul 15, 2019, 17:56:48 POSLE PODNE
Šta je loše sa pričom? meni jedna od najjačih igrica, rokaš se sa kartelom, ima podosadnih stvari jer se ponavljaju tipa supplies ali to se ne mora raditi ako nećeš xd ovako je solidna 8 samo zbog ponavljanja i kraj je malo poglup jer se brzo završi bez neke akcije ali bože moj hahahaha :D
ne znam, meni je draza prica npr. GTA ili Watch Dogs, ovde se samo rokas, al eto nastavit cu prelazit mozda mi se promjeni misljenje :D

Citat: wrench poslato Jul 15, 2019, 22:30:24 POSLE PODNE
ne znam, meni je draza prica npr. GTA ili Watch Dogs, ovde se samo rokas, al eto nastavit cu prelazit mozda mi se promjeni misljenje :D
ja kad upadnem u fight volio bih da nikad ne prestaje samo skinem supresor hahahaha

ima'l 3. smjene

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU


neka dobra RPG Survival igra ?
Da nije ark i rust

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Citat: Fqris poslato Jul 16, 2019, 03:37:51 PRE PODNE
neka dobra RPG Survival igra ?
Da nije ark i rust
Stranded Deep ako se tako pise? Pogledaj :D
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security


Citat: Vasic poslato Jul 16, 2019, 09:40:42 PRE PODNE
Stranded Deep ako se tako pise? Pogledaj :D
igrao sam i to... brzo dosadi..
ima neku drugu ?

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Završen FC5 opet, prejaka igra nema šta, i opet nisam mogao na kraju da odem nego rokanje sa Josephom xD

Citat: mumitza. poslato Jul 16, 2019, 16:11:55 POSLE PODNE
Završen FC5 opet, prejaka igra nema šta, i opet nisam mogao na kraju da odem nego rokanje sa Josephom xD
Ja sam ipak nastavio prelazit ghost recon wildlands, i nije losa igrica uopste :D

Citat: mumitza. poslato Jul 16, 2019, 16:11:55 POSLE PODNE
Završen FC5 opet, prejaka igra nema šta, i opet nisam mogao na kraju da odem nego rokanje sa Josephom xD
Zadnje sto sam ja presao Horizon Zero Dawn na PS4, jaka igrica u PM, ja inace ne prelazim svaku igricu, samo koje mi se bas svide :D

Citat: wrench poslato Jul 16, 2019, 18:06:15 POSLE PODNE
Ja sam ipak nastavio prelazit ghost recon wildlands, i nije losa igrica uopste :D
kad budeš rokao El Comandante-a, on je kao leader UNIDAD-a, bukv u njegovoj regiji ne možeš heliš koristit, odma te obore xD a ovako najjače mi fore Ghost-ova jbt hahahahaha




Citat: Purdinho poslato Jul 16, 2019, 18:30:56 POSLE PODNE
Zadnje sto sam ja presao Horizon Zero Dawn na PS4, jaka igrica u PM, ja inace ne prelazim svaku igricu, samo koje mi se bas svide :D
Ja sam skoro opet Mafiu 2, slabo dobrih igara izlazi..
Poslednja Izmena: Jul 16, 2019, 18:54:07 POSLE PODNE od mumitza.