[GM] Eklata's Battlegrounds

Započeo Eklata, Avgust 16, 2009, 10:42:01 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Eto bilo mi dosadno pa doso na ideju da napravim jednostavni TDM, ima oko 1,3k linija..

edit- GM je na engleskom jer sam objavio na samp forumu a nije mi se dalo na hrv prevodit :D u v2 cu prevest i na nasi..
Pa ukratko.. 3tima teroriste, policajci i un.. Kada izaberete tim na Class Selection server ce vam dodati tag u nick npr Eklata[TE] za teroriste.. Tim mjenjate tako da pritisnete F4..
Onda sam stavio GEO IP od Abhinava cisto radi izgleda kda se igrac konektira na server  ;D
Napravio sam malu misijicu, svakih 5min morate pronaci mali kovceg koji se nalazi negdje u area51, nakon sto ga nadete odnesete u chechkpoint i mission done ;D dobite +5 score

Na spawnu birate gunse koje ocete + 50killova i vise mozete minigun ili zolju izabrat :D
Sto veci score veci spawn armor :P
Eto ukratko, 2screenshoota i to je to :D




Poslednja Izmena: Avgust 16, 2009, 10:42:34 PRE PODNE od Eklata


fala   :-* btw zaboravio sam dodati da sam napravio random poruke, samo dajte u pawno search "Your text here" i moze se editovat



lol ja sam to objavio na samp forumu.. omg

http://forum.sa-mp.com/index.php?topic=116315.0

I ovako nesto jednostavno naprvait moze svatko.. btw vi ni ne znate tko sam ja?

Correlli


heh ako kazem da sam s lga, odma ce biti da to nisam ja radio da sam glup jer igram tamo itd. (lego) thumbsup


ti slobodno tvrdi sta oces ;) nadi mi na samp forumu isti taj mod cestitam ti

Correlli

Citat: Eklata poslato Avgust 16, 2009, 20:50:16 POSLE PODNE
heh ako kazem da sam s lga, odma ce biti da to nisam ja radio da sam glup jer igram tamo itd. (lego) thumbsup

Nije važno odakle je tko, samo je važno da se ne pravi previše pametnog kao neki ljudi.

nikad ne reci nikad, sta decka odmah napadate i to bez dokaza kad neko nade to na sa-mp forumu nek objavi tu i gotovo

Eklata nice gm  thumbsup
LG ip- 188.40.57.132:7704
uskoro i rpg

And Special thanks to RK01 who was my scripting teacher Smiley
ee ako te on ucio skriptat jbg onda.....je istina...posto on i don jedini na balkanu ne skidaju scripte sa neta  thumbsup
btw lego aka guzi tj.wuzi ? :D
Poslednja Izmena: Avgust 16, 2009, 21:50:10 POSLE PODNE od Ken0

Citat: Ken0 poslato Avgust 16, 2009, 21:48:32 POSLE PODNE
And Special thanks to RK01 who was my scripting teacher Smiley
ee ako te on ucio skriptat jbg onda.....je istina...posto on i don jedini na balkanu ne skidaju scripte sa neta  thumbsup
btw lego aka guzi tj.wuzi ? :D

da :) i sad me uci XD cim nes zatrebam njemu se obratim..
ty bugs :)
Poslednja Izmena: Avgust 16, 2009, 21:56:31 POSLE PODNE od Eklata

i sad me uci XD cim nes zatrebam njemu se obratim..
Dobro ti je to..Dobar GM sam tak nastavi  thumbsup