[GM] Las Venturas Balkan Party Server

Započeo nastoe, Mart 13, 2010, 16:28:18 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nastoe

Citat: ¤Metallica¤ TomO poslato Mart 13, 2010, 22:27:03 POSLE PODNE
Izgleda odlično....
Sve pohvale....
Hvala ljudi :) ipak se isplatilo cijelo jutro potrositi XD

Citat: ExtremePower poslato Mart 13, 2010, 22:27:57 POSLE PODNE
Citat: ¤Metallica¤ TomO poslato Mart 13, 2010, 22:27:03 POSLE PODNE
Izgleda odlično....
Sve pohvale....
Hvala ljudi :) ipak se isplatilo cijelo jutro potrositi XD

Sutra cu skiniti i probati igrati malo sa frendovima preko hamachija da vidim kako izgleda  ;)
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

nastoe

Citat: ¤Metallica¤ TomO poslato Mart 13, 2010, 22:36:31 POSLE PODNE
Citat: ExtremePower poslato Mart 13, 2010, 22:27:57 POSLE PODNE
Citat: ¤Metallica¤ TomO poslato Mart 13, 2010, 22:27:03 POSLE PODNE
Izgleda odlično....
Sve pohvale....
Hvala ljudi :) ipak se isplatilo cijelo jutro potrositi XD

Sutra cu skiniti i probati igrati malo sa frendovima preko hamachija da vidim kako izgleda  ;)
super, pa reci kako je bilo :)

Citat: ExtremePower poslato Mart 13, 2010, 16:28:18 POSLE PODNE
Evo cijeloo jutro sam radio ovaj mode pa sada mi vi recite sta mislite, budite sretni jer sam cijeeeelu admin skriptu preveo i uredio popravio sve bugove i jos mode vam napravio XD zato molim vas da mi rad ne propadne bar ga probajte, razlog zas sam ga napravio je jer je previse RP servera na balkanu a premalo fun servera ovaj se radi u LV ne u LS tako da komajte probajte bla bla bla XD

EVO VIDEO! nisam sve pokazao ali eto: i zaboravio sam upalit admin system da bude ono register i to: SVE U DIALOGU

Las Venturas Balkan Party

DOWNLOAD: http://solidfiles.com/d/T314

Komande: /anims /tele /admins /pravila /pm /info /ubise /oruzja /noc /dan /padobran /bg /prekinibg /ocisti /kuca /premium /ducan /web /prijavi
Tele komande: /dm /naselje /lokal /garaza /party1 /okupljaliste /skok1 /pocetak /baza /stunt1 /terasa /skok2 /skok3 /skok4 /party2 /utrka /skok5 /cj /skok6 /sumo /selo /mol /stunt2 /terasa2 /terasa3 /piramida
Svaka ti cast!,Konkurencija si djuri !

Citat: [CH]Nino poslato Mart 14, 2010, 14:03:26 POSLE PODNE
Citat: ExtremePower poslato Mart 13, 2010, 16:28:18 POSLE PODNE
Evo cijeloo jutro sam radio ovaj mode pa sada mi vi recite sta mislite, budite sretni jer sam cijeeeelu admin skriptu preveo i uredio popravio sve bugove i jos mode vam napravio XD zato molim vas da mi rad ne propadne bar ga probajte, razlog zas sam ga napravio je jer je previse RP servera na balkanu a premalo fun servera ovaj se radi u LV ne u LS tako da komajte probajte bla bla bla XD

EVO VIDEO! nisam sve pokazao ali eto: i zaboravio sam upalit admin system da bude ono register i to: SVE U DIALOGU

Las Venturas Balkan Party

DOWNLOAD: http://solidfiles.com/d/T314

Komande: /anims /tele /admins /pravila /pm /info /ubise /oruzja /noc /dan /padobran /bg /prekinibg /ocisti /kuca /premium /ducan /web /prijavi
Tele komande: /dm /naselje /lokal /garaza /party1 /okupljaliste /skok1 /pocetak /baza /stunt1 /terasa /skok2 /skok3 /skok4 /party2 /utrka /skok5 /cj /skok6 /sumo /selo /mol /stunt2 /terasa2 /terasa3 /piramida
Svaka ti cast!,Konkurencija si djuri !

Ni blizu djuri :S
Al ok je _D

nastoe

Citat: °|Chris|° poslato Mart 14, 2010, 17:21:15 POSLE PODNE
Citat: [CH]Nino poslato Mart 14, 2010, 14:03:26 POSLE PODNE
Citat: ExtremePower poslato Mart 13, 2010, 16:28:18 POSLE PODNE
Evo cijeloo jutro sam radio ovaj mode pa sada mi vi recite sta mislite, budite sretni jer sam cijeeeelu admin skriptu preveo i uredio popravio sve bugove i jos mode vam napravio XD zato molim vas da mi rad ne propadne bar ga probajte, razlog zas sam ga napravio je jer je previse RP servera na balkanu a premalo fun servera ovaj se radi u LV ne u LS tako da komajte probajte bla bla bla XD

EVO VIDEO! nisam sve pokazao ali eto: i zaboravio sam upalit admin system da bude ono register i to: SVE U DIALOGU

Las Venturas Balkan Party

DOWNLOAD: http://solidfiles.com/d/T314

Komande: /anims /tele /admins /pravila /pm /info /ubise /oruzja /noc /dan /padobran /bg /prekinibg /ocisti /kuca /premium /ducan /web /prijavi
Tele komande: /dm /naselje /lokal /garaza /party1 /okupljaliste /skok1 /pocetak /baza /stunt1 /terasa /skok2 /skok3 /skok4 /party2 /utrka /skok5 /cj /skok6 /sumo /selo /mol /stunt2 /terasa2 /terasa3 /piramida
Svaka ti cast!,Konkurencija si djuri !

Ni blizu djuri :S
Al ok je _D
Ko da je mene briga jesam ja ko on ja samo znam da ono sto zelim da cu to napraviti znaci ako si ja pozelim da cu biti bolji od djure (ko god to bio) bit cu samo mi treba malo vremena, a vi si mislite sta god hocete ili necete ;)

Djuro_Zero (djuro) ti je head scripter na CH RPG. Bivši vlasnik SampArene.




U.S.A

Hehe ak si ti ovaj script RADIO = NICE Svidjamise ovo sa kucom...ali jendu stvar nekuzim KAK MOGU LÄŒJUDI IGRATI DM/Stunt servere po 12h dnevno JBT Bolje nek igraju RPG.

nastoe

Citat: U.S.A poslato Mart 14, 2010, 21:43:32 POSLE PODNE
Hehe ak si ti ovaj script RADIO = NICE Svidjamise ovo sa kucom...ali jendu stvar nekuzim KAK MOGU LÄŒJUDI IGRATI DM/Stunt servere po 12h dnevno JBT Bolje nek igraju RPG.
Stunt/DM ne ali Fun servere da, npr. ovaj moj fun je ipak malo bolji, ides na evente, dm, pljackas igrace/banke, ides na pecanje kupujes kuce, ides u nocne klubove, kupujes vozila, imas DM dvorane ima jaaako puno stvari


Dobra je skripta, a pogotovo ona filterskripta Admin, ima dobrih dialoga unutra to ce mi posluzit  ;)

Svaka cast.


Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

Citat: ZicMortal poslato Mart 23, 2010, 00:31:43 PRE PODNE
Dobra je skripta, a pogotovo ona filterskripta Admin, ima dobrih dialoga unutra to ce mi posluzit  ;)

Svaka cast.



potpis

Citat: Sam poslato Mart 23, 2010, 09:49:20 PRE PODNE
Citat: ZicMortal poslato Mart 23, 2010, 00:31:43 PRE PODNE
Dobra je skripta, a pogotovo ona filterskripta Admin, ima dobrih dialoga unutra to ce mi posluzit  ;)

Svaka cast.



potpis
potpis

Pre Pre dobra skripta,svaka cast!
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

nastoe

Citat: ZicMortal poslato Mart 23, 2010, 00:31:43 PRE PODNE
Dobra je skripta, a pogotovo ona filterskripta Admin, ima dobrih dialoga unutra to ce mi posluzit  ;)

Svaka cast.



Da to mi je bilo najvise zao te admin skripte koju sam sada svima dao, ali nema veze ;)