Old Nation Freeroam

Započeo Vasic, Jul 14, 2018, 21:21:49 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

OLD NATION
Freeroam



Zdravo! - Old Nation je ime osnovano od strane Vasica, pod tim imenom je se koristio RP Server, dok ga nisam ukinuo, i naravno, zapoceo ovaj Freeroam Mod, od 0. Otvaranje servera je odprilike 5. Avgusta. Ocekujem vas na Openu. U Nastavku mozete pogledati Staff, i neke Slike sa Servera. Ostalo je jos da uradim neke MiniGames. Dakle, radnja servera se bazira na vec dosta poznati freeroam server UIF. Nadam se da ce vam se svideti, i naravno, ostati da igrate! - Uskoro ocekujte gotov mod sa DL u GM Skripte! Uzivajte!



[â˜...] Owner: Vasic
[â˜...] Mapper: Vasic & SAMP Forums
[â˜...] Scripter: Vasic
[â˜...] Credits: SAMP Forum



VIDEO SA SERVERA




SLIKE [PRIKAZANO VAM JE VISE NA VIDEU!]
KOMANDE (Ima Jos Da Se Radi)




ODABIR VOZILA/LISTA




AUTOMATSKO POPRAVLJANJE I DODAVANJE NITRA U VOZILA



STUNT LS AIRPORT (1 MAPA STUNTA, IMA PREKO 20+, TREBA JOS DA SE RADI!)



TELEPORT MENI




CHALLENGES (IMA JOS NEKOLIKO, USKORO PREKO 10+ CE BITI NAPRAVLJENO!)

DEATHMATCH MINIGAME (Treba jos da se uradi modova sa razlicitim puskama u DM-u (minigun,m5,shotgun,uzi))


ODABIR SKINOVA

ODABIR ORUZIJA




USKORO TREBA DA SE URADI RACE SYSTEM, DERBY I FALL! KAO STO REKOH, BAZIRA SE NA UIF SERVER! NARAVNO, TREBA I KLAN SISTEM DA SE URADI, TO CU ZA NEKI DAN URADITI! USKORO OCEKUJTE MOD U GAMEMODE SKRIPTE! - UZIVAJTE DO TADA - Skripter Vasic! :)

• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Srecno, ovde cu se opustati nadam se 8)
MAJ SKVEL BOGOTAC JA SAM MAJ SKVEL MAKAVELI MAJSTOR OH NE JA SAM BOGOTAC JA ZNAM MAJ SKVEL TI KORISTIS .INI OH NE TI SI BOTARA I KANCER SI JER NE KORISTIS MAJ SKVEL MAKAVELI OH NE...

ili
Y_INI ne odredjuje tvoje sposobnosti :D
(Ono gore Joey)

Citat: 6YuKiMuRo9 poslato Jul 14, 2018, 21:43:02 POSLE PODNE
Srecno, ovde cu se opustati nadam se 8)
Hvala, svako je dobrodosao ;)
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Svaki dan na serveru se radi sve vise. Danas smo uradili PMSystem, sto znaci u prevodu Privatne Poruke! Preostalo je da uradimo jos 2 MiniGamea i sitne stvari neke, mapice neke, i cekamo OPEN!
Cekamo aktivaciju foruma, posetite ga www.onation.com ! Uskoro tu mozete videti vise informacija! Hvala! :)
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security



Hvala, ocekujemo vas na Openu! :)
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Cao drugari, danas smo uradili sistem po imenu Temp Ban ili lakse receno Vremenski Ban, sto znaci da komandom /tban banujete igraca na broj dana koji ste vi upisali. Ispod ovog teksta, mozete videti slike kako to izgleda! Hvala, Skripter - Vasic! :)

Kada ukucamo /tban upisemo ID igraca, vreme u danima ili broj dana, i razlog. Ovako to izgleda:

Nakon sto pritisnemo ENTER, vi ste banovali tog igraca.


Evo kako to izgleda kada se igrac konektuje na server, a banovan je:

Nadam se da se pogledali, i shvatili poentu ovog sistema. Ocekujemo vas na otvaranju, te ne zaboravite, na Minigames ne smete koristiti nikakve hakove, u suprotnom sledi ovakav ban. Na obicnom Freeroam modu, mozete koristiti bilo kakve cleo/sobeit skripte. Hvala vam na citanju, uzivajte! :)
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security


Hvala, trudim se :D
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security


Hvala :)
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Bumpaj / Refreshaj sa slikama sistema i tako toga i nekih novih stvari a ne sa dp  :)
@pravila-svaki sljedeci dp ce biti obrisan