[Pomoc] Snimanje

Započeo 032.Marcus, April 02, 2012, 10:15:58 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Program: Cam Hack
Problem 1: Trazi mi .dll fajl
Opsirnije: Skinuo sam taj .dll fajl sto treba, ali posle imam jos 1 problem
Problem 2: Cam Hack Not responding
Opsirnije: Nakon skidanja tog .dll fajla i ubacivanja, Cam Hack se pokrene ali ne radi (not responding)

Sta da uradim, treba mi sto pre zbog Servera


Ako imas win 7 radi,ali moras skinuti taj dll,i ubaciti u MAP Racunalo pod windows !



Citat: bolinx poslato April 02, 2012, 18:48:55 POSLE PODNE
Koji operativni sustav koristis?  ???

Windows 7

Citat: |Doubles~ 3RSI | poslato April 02, 2012, 19:05:53 POSLE PODNE
Ako imas win 7 radi,ali moras skinuti taj dll,i ubaciti u MAP Racunalo pod windows !

Kako mislis u MAP? Ja ubacim tamo gde je Cam hack ono not responding, ubacim u system32 ono not responding...

Bump! Zna li neko, ljudi treba mi sto pre :( Moram da snimam grad kako je uredjen :S

Skini ovo jebemuuu!!!

http://www.dlldump.com/download-dll-files_new.php/dllfiles/D/dx8vb.dll/5.03.2600.2180/download.html

idi
START
kucaj dole CMD i desni klik na CMD i RUN AS ADMINISTRATOR
regsvr32 dx8vb.dll to upisi!!

Kad upises upri enter,i onda mora da radii!!

To ti je win 7 ...



Hmmm....

Taj dll. file trebas ubacit u windows->system32 , a ne u mapu gdje je instaliran camhack  ::)

Citat: bolinx poslato April 03, 2012, 20:08:41 POSLE PODNE
Hmmm....

Taj dll. file trebas ubacit u windows->system32 , a ne u mapu gdje je instaliran camhack  ::)
Pa to mu pricam cijelo vrijeme samo sam ja napisao map racunalo umijesto map windows 32 mislio sam da če skužiti!!!



Covece, procitaj ti gore sta sam napisao. Ubacim ovaj fajl u system32 nece, tj udje u program ali not responding, obrisem odatle stavim u isti folder gde je cam hack, o5 isto... Nisam ja lood, 1000x sam skidao dll fajlove...
http://zaslike.com/files/dr2oyf5lwg21x5sv1cd.jpg

EDIT: The module dx8vb.dll was loaded but the call dllregisterserver with error code  0x80070005
EDIT 2: Uspeo sam da resim, hvala
Poslednja Izmena: April 03, 2012, 21:44:48 POSLE PODNE od 032.Marcus

[CM]Cundrajz

Ovako,ne ubacuj fajl u system32 nego u mapu na program filesu od tog programa!