Pitanje oko kupovine TS3 servera

Započeo Paul Scripter, Januar 01, 2023, 18:09:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav svima ljudi, zanima me gde i kako mogu da kupim ts3 server od npr 100 slotova? Posto bas ne vidjam na domacim hostinzima kao za SAMP server npr: E-trail host itd... Ne znam kako ide to, verovatno je nesto drugacije nego kad se uzima SAMP server, takodje i forum, koji su najcesci hostinzi gde se uzima to, hvala svima unapred :)

Imas i ts3 i forum na etrailu, e-trail.net, ali moja preporuka za ts3 je living bots, a web digital ocean,

zamisli koristiš teamspeak u 2023. godini.


Citat: realnaith poslato Januar 02, 2023, 00:31:54 PRE PODNE
Zasto si onda sarkasticno napisao "zamisli koristiš teamspeak u 2023. godini." ? :D
pa kakve to veze ima sa discordom?

Citat: realnaith poslato Januar 02, 2023, 01:13:25 PRE PODNE
Ako ne koristis teamspeak, koja ti je druga najpopularnija solucija ? - Discord :D
ne mogu se upoređivati jer discord nema istu namenu kao teamspeak, aspekt korišćenja

Citat: backer33 poslato Januar 02, 2023, 12:44:09 POSLE PODNE
ne mogu se upoređivati jer discord nema istu namenu kao teamspeak, aspekt korišćenja
Tupis kurac i pravis se glup, ili si zaista glup, radi se o voice serveru, nista drugo ne treba, nikakav discord ne moze da prismrdi ts3 po pitanju svoje namene, za sta se i uzima i za sta decko iznad trazi predlog...

Citat: PazzOnee poslato Januar 02, 2023, 15:03:23 POSLE PODNE
Tupis kurac i pravis se glup, ili si zaista glup, radi se o voice serveru, nista drugo ne treba, nikakav discord ne moze da prismrdi ts3 po pitanju svoje namene, za sta se i uzima i za sta decko iznad trazi predlog...
glup si ko tri kurca, nisam ja spomenuo discord tringoloidu. Rekao sam "zamisli koristiš teamspeak u 2023. godini" ironično jer je idiotski, a i u proslom komentaru sam naznačio da se ne mogu upoređivati discord i teamspeak jer nemaju istu namenu, glup si

Citat: realnaith poslato Januar 02, 2023, 16:43:15 POSLE PODNE
Discord :Teamspeak :
Primarna namena je komunikacija, tako da imaju istu namenu.
teamspeak je zastareo, očajan je oduvek bio, smeće, očajnog dizajna, pristupačnosti, osnovna namena jeste ista, ali ts nema 1 procenat toga što discord sadrži, zato discord ima mnogo širu namenu

Citat: realnaith poslato Januar 02, 2023, 17:22:29 POSLE PODNE
Pricamo o osnovnoj nameni, u kojoj je teamspeak daleko bolji
vidiš, ja ne pričam, ni ne upoređujem ta dva

Ma instagram zakon...ne treba ti ni hosting za njega...
Discord: fros7y
Resavam sve HITNE probleme za samp i generalno u vezi administracije i odrzavanja servera za $$$.

Ne skriptam generalno osim ako nije neka sitnica da se napravi ili popravi.

DM na Discord pa po dogovoru. Uplate samo preko paypal ili na banku direktno. Nista western, kripto i ostala sranja.

Citat: realnaith poslato Januar 02, 2023, 18:09:07 POSLE PODNE
Onda uzmes i ne komentarises ovako nesto jer ocigledno nemas pojma sta pricas...
pričaš nepovezano jer očigledno nemaš šta za reći, šta nije jasno u tome što sam napisao?

Citat: realnaith poslato Januar 02, 2023, 18:15:36 POSLE PODNE
Jedina osoba ovde koja prica nepovezano, izvlaci se na sve moguce nacine si ti. Teamspeak je tata igre i tu je kraj price, koriscenje istog je masovno sa razlogom, konkurencija mu po kvaliteti nije ni blizu, tako da svoje ironicne komentare ostavi za sebe, jer ocigledno ne mozes dosegnuti do razumevanja onoga sto je napisano. Pozdrav :D

Podrzavam ovog gospodina @realnaith, mislim da @backer33 mnogo tupis u prazno, previse pokusavas da se pravis pametan, hvala svima svakako

Citat: Paul Scripter poslato Januar 02, 2023, 20:54:30 POSLE PODNE
Podrzavam ovog gospodina @realnaith, mislim da @backer33 mnogo tupis u prazno, previse pokusavas da se pravis pametan, hvala svima svakako
ne pokušavam ništa retarde, rekao sam da je tužno koristiti teamspeak danas jer je očajan

Citat: realnaith poslato Januar 02, 2023, 18:15:36 POSLE PODNE
Jedina osoba ovde koja prica nepovezano, izvlaci se na sve moguce nacine si ti. Teamspeak je tata igre i tu je kraj price, koriscenje istog je masovno sa razlogom, konkurencija mu po kvaliteti nije ni blizu, tako da svoje ironicne komentare ostavi za sebe, jer ocigledno ne mozes dosegnuti do razumevanja onoga sto je napisano. Pozdrav :D
ti si nakon mog komentara poceo bez razloga uspoređivati teamspeak i discord
ok, teamspeak ima bolji kvalitet zvuka iako koriste opus kodek i nemaju toliku primijenjenu razliku, ali zato sam spomenuo da discord ima širu svrhu, ako nisi primjetio

moderniji interfejs, besplatan je za korišćenje i upravljanje, screen sharing i kvalitet istog (koji nije dostupan na teamspeaku :D) aktivan razvoj, jednostavan za korišćenje, bez input laga, moguće ga je modifikovati, karakteristika previse, od kreiranja foruma, threadova, do raznih uloga, backgroundova, nitroa, pfp-ova, bannera... Do sutra se moze nabrajati koliko se koristi i koliko je napredniji od zastarjelog teamspeak-a, boli mene kurac, al' kad si već počeo, eto ne treba uspoređivati

Mislim da bi trebalo grupu na skajpu napravit.