[RESENO] Prvi Scavenge and Survive / DayZ SA:MP server

Započeo .dofuu, Mart 20, 2016, 13:16:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav svima,

vjerujem da je ovdje sve nova ekipa, tako da nema nas više onih oldschool u svijetu SA:MPa... :'(
Ne znam koji mi vrag bi da skinem opet ovu igricu, ali eto nešto me natjeralo ::) Manje više bitno to, odoh previše OT

Dakle, skinem ja GTA i SA:MP i zaletim se da tražim Scavenge and Survive ili DayZ servere. Ja tamo, samo ih par ima, a to sve Southclaw mod koristi. Kontam se odavno, kako bi bilo da otvorimo prvi SNS ili DayZ SA:MP server na Balkanu?
???
Počeo sam da ponavljam ovaj programski jezik, pa ko zna dokle ću dogurati. Ako ima zainteresovanih, neka se jave...
8)

Lijep pozdrav.
;D
Poslednja Izmena: Septembar 06, 2016, 22:55:53 POSLE PODNE od MegatroNâ„¢

Neki su pokusali da otvore nesto ali su odustali od projekta,pa ako budes zelio da napravis nesto,sretno ! :)

Iskreno, razmišljam krenuti od 0 jedan dobar mod. Imam par dobrih ideja, potrebno ih je realizovati. Nadam se uspjehu.

Bilo bi dobro da imamo jedan takav aktivan server, imaÅ¡ moju podrÅ¡ku  ;) ;)

Citat: .dofuu poslato Mart 20, 2016, 19:14:29 POSLE PODNE
Iskreno, razmišljam krenuti od 0 jedan dobar mod. Imam par dobrih ideja, potrebno ih je realizovati. Nadam se uspjehu.

Bilo bi lijepo jer ovo ostalo je iskreno smorilo...

Pa eto, dali ste mi ideju i volju. Bitna je sad realizacija. Vidimo se uskoro u WIP sobi  8)