◄ Filmovi & Serije ►

Započeo SlavicBeast, Septembar 28, 2015, 12:48:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Da li ovde ima neko da je odrastao gledajuci Americku pituu ;)

Gledao ovaj Suicide Squad. Film prosto vredja inteligenciju i zdrav razum pa to neverovatno. Aj sto meni tih 2h niko ne moze da vrati, ali je razocaravajuce koliko su se klinci popalili na film, ceo fejs i instagram su mi preplavljeni promasenim Dzokerom i one Harli... Ja mislim da se sada Hit Ledzer prevrce u grobu  ???
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Citat: Darko Neskovicâ,,¢ poslato Avgust 29, 2016, 08:53:28 PRE PODNE
Da li ovde ima neko da je odrastao gledajuci Americku pituu ;)
Ja sam uz Policijsku Akademiju.. :D

Citat: Aussie poslato Septembar 05, 2016, 08:22:04 PRE PODNE
Gledao ovaj Suicide Squad. Film prosto vredja inteligenciju i zdrav razum pa to neverovatno. Aj sto meni tih 2h niko ne moze da vrati, ali je razocaravajuce koliko su se klinci popalili na film, ceo fejs i instagram su mi preplavljeni promasenim Dzokerom i one Harli... Ja mislim da se sada Hit Ledzer prevrce u grobu  ???
Hahahaha nije ni ovaj Joker loÅ¡, ima sesy tetovaže xD Meni nije loÅ¡ film, najviÅ¡e mi se sviÄ'a ona ženska u filmu :3

Margo Robi je imala vrhunsku ulogu u Vuku sa Vol Strita, za ovo se bas i ne bih slozio, no dobro..
Poslednja Izmena: Septembar 12, 2016, 14:13:17 POSLE PODNE od Aussie
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Mrak 3 :D sam u kuci filmovi znacii...

Nova Kuca Community - Founder , Owner

Citat: [F] Muma poslato Septembar 10, 2016, 14:34:12 POSLE PODNE
Hahahaha nije ni ovaj Joker loÅ¡, ima sesy tetovaže xD Meni nije loÅ¡ film, najviÅ¡e mi se sviÄ'a ona ženska u filmu :3
Citat: Aussie poslato Septembar 12, 2016, 14:11:15 POSLE PODNE
Margo Robi je imala vrhunsku ulogu u Vuku sa Vol Strita, za ovo se bas i ne bih slozio, no dobro..
Meni se viÅ¡e sviÄ'a kao osoba, a kao glumica nije loÅ¡a jer sam je prvi put vidio u SS. :D

al se ismija Scary Movie

Nova Kuca Community - Founder , Owner

Ako znate neku dobru komediju, pišite. :)

Ima li neko neki film za preporucit slicno Paranormalnim aktivnostima 1,2,3 itd il Islamskom Horroru Semum
• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.



Kako najlakÅ¡e da pronaÄ'ete neki dobar film. :D

Idete na Facebook i kliknete na "Photos" ili "Slike" > http://prntscr.com/cyap5u

I onda skrolate malo dole pa ćete pronaći "Movies" ili "Filmovi" pa možete pronaći neke od najpopularnijih xd > http://prntscr.com/cyao4o
8) :D