New Game RolePlay

Započeo #A.J., Januar 26, 2020, 15:35:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

#A.J.

Citat: V01D poslato Februar 02, 2020, 21:52:19 POSLE PODNE
Na osnovu toga sto sam rekao da fali slika, ti zakljucujes da sam ja skripter u pokusaju, pritom niti znas ko sam, niti znas kako radim? Wow..

Nisam rekao da si ti skripter u pokušaju, općenito govorim, a u drugom dijelu posta sam napisao kako se mod može provjerit da li je dobar i bez slika. :)
nohate

frka frka drama me hvata  :D
Nije neki moj tip moda,svakako mi je drago sto ne vidim SA/ATH mod  ;)

#A.J.

Citat: Galardo poslato Februar 02, 2020, 22:35:48 POSLE PODNE
frka frka drama me hvata  :D
Nije neki moj tip moda,svakako mi je drago sto ne vidim SA/ATH mod  ;)
Iskreno, svako je naviko na neku tipu moda, ja sam na ovakvu, odnosno NG i YUB vrsta skripte. :)
Više vremena sam proveo na YUB-u, tako da kad udjem npr. na Skill Arenu, nije mi to to. :D
Hvala u ime osoba koje su radile na ovom modu. ♥

Citat: .foux poslato Januar 31, 2020, 14:11:30 POSLE PODNE
To nisam znao, nek prepravi moderator, neka i tebe doda u creditse.

a i shipwars vidim da si naveo, to je bukvalno sistem na Cold Lifeu koji je zamjenio Freezonu, valjda si to trebao znati buduci da si igrao kod nas dosta :D

#A.J.

Citat: Slade poslato Februar 12, 2020, 23:41:49 POSLE PODNE
a i shipwars vidim da si naveo, to je bukvalno sistem na Cold Lifeu koji je zamjenio Freezonu, valjda si to trebao znati buduci da si igrao kod nas dosta :D
Čak sam jednom i video snimio, /swport. :D
Vjeruj da sam zaboravio neke stvari, znam da je sw bio na CL-u, al' hiljadu misli u jednom momentu...
Uglavnom, zamolio bih moderatora još jednom da prepravi u credtsima imena, odnosno da doda i Slade-a u creditse. :)


#A.J.

Citat: Slade poslato Februar 13, 2020, 00:01:07 PRE PODNE
Ma nije tvoja krivica bruda  8)
Mirnes nikako nije trebo dobit credits, jer sam vidio da je čovjek govno. Gleda da te zajebe isto kakvo dijete od 13 godina, kad se trejdaju po stim grupama...
Ali eto, uradio je te neke stvari, tako da sam i njemu ostavio, a tebi zaboravio jer je sve tvoje. :D

Druze nikako nemogu stisnuti register

#A.J.

Citat: Mslking12member=1996][/member] link=topic=132918.msg956252#msg956252 date=1581549544]
Druze nikako nemogu stisnuti register

A da pokušaš da uđeš u pawno, neće ti niko ostavit gotovu skriptu da otvoriš server ?
Kod mene je mod radio perfekcija, ne znam u čemu je problem.