[YUB] YUnited Balkan - Big Update/Global restart [Coming Soon]

Započeo Skanko Konzumenta, Septembar 10, 2018, 23:10:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

//
Poslednja Izmena: Novembar 02, 2018, 10:52:59 PRE PODNE od Ɗ∊ѵoχχ







Posao Ronilac

Server nam je uljepšao još jedan od mnogih novih poslova, a to je Ronilac!
Da bi započeli sa poslom, obavezno morate obući ronilačku opremu, zatim napuniti vaše boce sa kisikom.
Imajte na umu da kisik u bocama traje samo 15 minuta, tako da cete boce morati puniti ukoliko budete radili.
Početak posla odvodi vas na nasumičnu lokaciju, pri dolasku na nasumično postavljenu lokaciju morate skočiti iz čamca
i pronaći dragulje (dijamante) koji se nalaze u potopljenom brodu ispod površine mora.
Brod se sastoji od 6 kontejnera u koje možete ući, ali samo ćete u jednom kontejneru pronaći dragulje koje tražite.






Boombox System (VIP)

VIP sistem je sada uljepšan jednim malim dodatkom, a to je Boombox.
Boombox je predmet kojeg igrač može postaviti gdje god on želi, a isto tako i podignuti.
Izbor za puštanje muzike je ogroman, biti ćete u mogućnosti da raspolažete sa desetak radio stanica.
Boombox muzika se čuje u radiusu od 15 metara i svako ko se priblizi Boomboxu, čut će radio stanicu koju ste pustili.



Objavljeno: 11.9.


UreÄ'enje početnog spawna.

U nizu mnogih promjena odlučili smo da napravimo malu promjenu na početnom spawnu.
Od sada "Market Station" ima ljepši izgled.



Posao Lovac

Posao Lovac nalazi se nedaleko od Los Santosa.
Vaš zadatak je da ubijete jednu od srna koje se nalaze u šumi blizu Red Country sela.
Nakon ubistva srne, srnu morate utovariti u vozilo i odvući je na zadanu destinaciju.


Objavljeno: 12.9



Sistem TV Emisija

Ovaj sistem je takoÄ'er neÅ¡to Å¡to nikada nigdje do sada niste vidjeli, radi se o TV Emisijama, dakle..
LS News od sada ima studio i članovi istog mogu voditi TV emisije.
Ostali igrači će takoÄ'er moći gostovati u tim emisijama.
LSN ima kompletan uvid u statistiku emisije,  može gledati koliko gledaoca trenutno imaju, mogu premijeÅ¡tati kamere tokom emisije itd...







Novi interijer LSN agencije

Još jedno osvježenje, a to je novi interijer Los Santos News organizacije.





Posao Rudar

Posao Rudar je takoÄ'er neÅ¡to zanimljivo Å¡to vas očekuje na najvećem update-u u historiji YUB-a.
Postoji 5 različitih vrsta metala, veće vrste metala donose vam veću zaradu.
Napravljen je i lift za rudare s kojim mogu doći do najbolje vrste metala koji se nalazi duboko ispod zemlje.




Objavljeno: 13.9



Izmjene u MUPu

Promijenjeni su skinovi za neke rankove te je rank 2 (Sudski policajac) preimenovan u "Presretač". Specijalcima i lideru je dodan objekt pancir kad uzmu isti iz /poprema. Saobraćajac takoÄ'er ima mogućnost stavljanja policijske kape. Spawn je premjeÅ¡ten u garažu. Dodana je rampa na ulazu u dvoriÅ¡te MUPa. Tazer od sada ne tazuje viÅ¡e igrača istovremeno, takoÄ'er dodana je animacija prilikom ispaljivanja elektro Å¡oka te je dodan objekt u ruci policajca. Specijalcima je dodan snajper i dimna bomba. ÄŒlanovi MUPa viÅ¡e ne mogu koristiti komandu /dajoru. Odjelu presretača su postavljena vozila: Cheetah, Bullet i Infernus.



Objavljeno: 14.9



Promijenjene stvari 15.09.2018.

- Povećane plate u organizacjijama Taxi i MD sa 700$ na 1800$
- Organizaciji hitman dodana još 2 auta i helikopter
- Poslu dostavljač robe povećana plata i smanjeno trajajanje rute
- Povećane  i  usklaÄ'ene plate svim poslovima, ovisno o njihovom levelu i težini obavljanja istog.


Izmijenjen sistem oglašavanja

Sistem oglašavanja, tj. komanda /ad dobila je novu funkciju.
Ukoliko je jedan od članova Los Santos Newsa online, vaš oglas ukoliko ga postavite bit će poslan u redakciju LSN-a, zatim
će član LSN-a odlučiti da li će se vaš oglas odobriti ili ne. Kazne za odobrene oglase snose članovi Los Santos News-a,
a mogu ih i prijaviti, staff teamu.

Datum otvorenja servera

Donešena je odluka o datumu otvorenja servera, a datum je 10.10.2018. godine.
Objavljeno: 15.9



Izmjene u organizaciji LS Street Racers.

Organizacija LS Street Racers od sada ima i svoj interijer, svoje skinove i svi bugovi vezani za tu organizaciju su popravljeni.




Novi interijer Opštine

OpÅ¡tina je dobila novi interijer, a takoÄ'er i nove komande.



Novo mjesto za preradu droge

Napravili smo i novo mjesto za preradu droge.


Lepo
Ko je mapao ovaj market station
Posto poznata mapa mnogo na ruskom sajtu
Poslednja Izmena: Septembar 16, 2018, 22:55:37 POSLE PODNE od Joey.pwN
[pawn]
= Ex Owner & Developer у Acuzio Gaming Online Community
= Ex Developer у Perfect Gaming Community
= Ex Developer у Smart Project Community
= Ex Developer у Athlone Community[/pawn]

Citat: Joey.pwN poslato Septembar 16, 2018, 22:50:48 POSLE PODNE
Ko je mapao ovaj market station
Posto poznata mapa mnogo na ruskom sajtu

'Ko je mapao', 'poznata mapa na ruskom sajtu' - Rusi ostavljaju credits, ako je sa Ruskog sajta, provjeri tamo ko je izmapao, ne razumijem značenje tvog komentara, kojem definitivno ovdje nije mjesto i suviše je djetinjast, doduše ne znam koliko imaš godina, možda je i na mjestu.

Usao sam par puta na YB, lepo upakovane mape i sistemi, sve uredno i na svom mestu. Ova decurlija TDera i skriptera bi mnogo mogla da nauci. Srecno.
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

#A.J.

Citat: SlavicBeast poslato Septembar 17, 2018, 15:08:37 POSLE PODNE
Usao sam par puta na YB, lepo upakovane mape i sistemi, sve uredno i na svom mestu. Ova decurlija TDera i skriptera bi mnogo mogla da nauci. Srecno.
I ja sam dijete, 16 godina, a kao neki TDer sam haha. :D
@tema Ajmo YUB, sad ćemo mi iz Srebrenika da popunimo 50 igrača u slotovima. :D

Sretno, svidjaju mi se mape, a i skripta svakako :D


bilo je lijepo dok je trajalo.


Super ovo izgleda lijepo odraÄ'eno mape kao i skripta. Vidimo se na openu :P



gl  ;)
[ InGame TextDraws ] Klasicni IG TextDraws - #1
[ InGame TextDraws ] Klasicni IG TextDraws - #2
[ InGame TextDraws ] RedRose IG TextDraws - #3
________________________

[ Login TextDraws ] Klasicni Login TextDraws - #1
________________________

[ Brzinomer TextDraws ] Klasicni Brzinomer TextDraws - #1
________________________

Facebook Profil: David Vukovic