CPU Problem | Preopterecenje

Započeo Vasic, Maj 02, 2018, 17:41:49 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: Vasić poslato Maj 02, 2018, 21:45:26 POSLE PODNE
jbg.. I Opet ce se to desiti i sve tako u krug.. I Sta da radim? Da se jebem....
Jbg dao sam ti savjet,kod starijih sistema/računara je obaranje sistema svakih 2-3 mjeseca nešto što bi se trebalo raditi.
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!

Voli sve ne pravi razliku by LoOdaK




Ako imas 2gb rama i 64 bitni sistem stavi na 32 i nece ti nista lagovati :D
Es ist nicht alles Gold, was glänzt

Citat: Vasić poslato Maj 02, 2018, 21:45:26 POSLE PODNE
jbg.. I Opet ce se to desiti i sve tako u krug.. I Sta da radim? Da se jebem....
Pre svega, ne moras skidati sistem sa neta vec izadji do pijace i nabavi sistem na CD-u (ja sam ga nabavio za 100rsd/1e)
Ako bas zelis skidati sistem, skini ga sa ovog sajta i neces imati problema sem ako ne budes ulazio na sajtove sa 'materijalom'.
https://webforpc.com/software/operating-systems/windows-7-ultimate-download-iso-32-64-bit-free/
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Ja koristim Win 10 imam ponekad problem sa diskom(posto je HDD usran do bola koji imam),pokusaj od ovog klipa da uradis nesto,posto ce verovatno pomoci.
https://www.youtube.com/watch?v=X5w2g8Hbp14


Ili skini Windows 10 x86,pa mozda se nece pojavljivati taj problem

Citat: Vasić poslato Maj 02, 2018, 21:26:05 POSLE PODNE
Koliko sam ja citao po wikipediama i  forumima to je .exe fajl koji veze brojne servise na racunaru.

Da jeste na neki nacin, ali njega win ne bi trebalo da prikazuje u task menadzeru, ali virus (vjerovatno trojan) je nakacen na njega i prikazuje ga kao aplikaciju sto ne bi trebalo da se desi to je isto kao kad bi moglo da pise u task menadzeru Windows 7 i da mozes da ga stopiras..

svchost.exe je ne'moguce stopirati jer preko njega dosta procesa funkcionise ()

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Jednostavno je to proces koji je najbolje napadati virusom jer kontrolise rad drugih procesa.
Ostaje ti reinstalacija kao najlaksi moguci nacin za otklanjanje tog virusa. :D


Jesi probao sa AVG skines ga sa njihove stranice besplatnu verziju a placenu verziju aktiviras kao key code nadjes na netu npr. probaj sa ovim kodom da aktiviras. radi sto se tice virusa koji prave problema sa cpu usage npr meni je origin.exe imao virus i avg ga je resio a dotle nisi mogao da koristis pc 100% cpu usage xD
9XTA-RE6FG-SRA4Z-A489R-9U2PP-EACAS-ABAX

Radni sistem svakih 2-3 meseca a mozda ti se i puni disk ili vise upaljenih programa imas pa ne moze sve lepo ocitati zato je mali fps
•Atlas Gaming Administrator•
•Zara Gaming Head Supporter•
•Smart Project Administrator•
•Assensio Administrator•
•Ambush Gaming Administrator•