Pomoc

Započeo 0skar_Zlo, Septembar 17, 2009, 11:42:49 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

C:\Documents and Settings\Infinity\Desktop\Taso\gamemodes\Taso.pwn(7) : fatal error 100: cannot read from file: "morphinc"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.

nemogu skontat error :S

u includes moras imati sljedeci file: "morphinc"

provjeri ako ga imas ...

ako imas, onda jednostavno .pnw file otvori tako da udjes u mapu pawno, udjes u program pawno te odes gore new-open i nadjes taj taso.pnw probaj compilat i onda ce biti uredu...

cesto zna biti u tome stvar jer je pawno neka cudna biljka pa ga zbunjes...

reci dali si uspio rijesit...



EDIT: evo ti jedan citat od Mateja, mogao si pogledat teme ispod pa bi i nasao odgovor...

Citat: [CH]matejdz poslato Septembar 15, 2009, 15:02:55 POSLE PODNE
Odi u folder gdje ti je server, otvori Pawno folder pa zatim kliknes na pawno i odi na Fule -> Open i nadi svoj mod...

Ako ti tako nece raditi onda stavi include Utils.inc u folder includes

ovdje je utils kod tebe je morphic sve je to isto kada su ovakvi problemi u pitanju!
Poslednja Izmena: Septembar 17, 2009, 11:56:47 PRE PODNE od Kora

//--------------------------------Include-------------------------------------//
#include <a_samp>
#include <core>
#include <float>
#include <time>
#include <file>
#include <morphinc>
#include <utils>
#include <MidoStream>
//----------------------------------------------------------------------------//

ovo imam u pawno

Citat: 0skar_Zlo poslato Septembar 17, 2009, 12:00:00 POSLE PODNE
//--------------------------------Include-------------------------------------//
#include <a_samp>
#include <core>
#include <float>
#include <time>
#include <file>
#include <morphinc>
#include <utils>
#include <MidoStream>
//----------------------------------------------------------------------------//

ovo imam u pawno


jesi napravio onda ovo sta sam ti rekao ??

ovo drugo... ?

Poslednja Izmena: Septembar 17, 2009, 19:30:28 POSLE PODNE od 0skar_Zlo

imas to sranje sad otvori pawno i odi open i otvori taso.pnw i compile ;)

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









omg  8)

C:\Documents and Settings\Infinity\Desktop\Taso\gamemodes\Taso.pwn(412) : error 001: expected token: "#endif", but found "-end of file-"
C:\Documents and Settings\Infinity\Desktop\Taso\gamemodes\Taso.pwn(412) : warning 203: symbol is never used: "IsNumeric"
C:\Documents and Settings\Infinity\Desktop\Taso\gamemodes\Taso.pwn(412) : warning 203: symbol is never used: "ReturnUser"
Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.

matejdz

Kopiraj redak 412 te 10-ak redaka iznad i 10-ak redaka ispod 412 redka...

Citat: 0skar_Zlo poslato Septembar 17, 2009, 19:27:56 POSLE PODNE
omg  8)

C:\Documents and Settings\Infinity\Desktop\Taso\gamemodes\Taso.pwn(412) : error 001: expected token: "#endif", but found "-end of file-"
C:\Documents and Settings\Infinity\Desktop\Taso\gamemodes\Taso.pwn(412) : warning 203: symbol is never used: "IsNumeric"
C:\Documents and Settings\Infinity\Desktop\Taso\gamemodes\Taso.pwn(412) : warning 203: symbol is never used: "ReturnUser"
Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.



pa ti si nesto poprckao ili ubacivao pitaj boga sta


DiEgo

izbrisi #include <morphinc> mi je reko prijatelj jedan da to nesto nevalja,ne bavim se skriptanjem pa sad neznam na sta je toćno mislio

jesam isti .......

C:\Documents and Settings\Infinity\Desktop\Taso\gamemodes\Taso.pwn(411) : error 001: expected token: "#endif", but found "-end of file-"
C:\Documents and Settings\Infinity\Desktop\Taso\gamemodes\Taso.pwn(411) : warning 203: symbol is never used: "IsNumeric"
C:\Documents and Settings\Infinity\Desktop\Taso\gamemodes\Taso.pwn(411) : warning 203: symbol is never used: "ReturnUser"
Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.

ja nisam vidio greske iz ovih slika, nekazem da je sve tocno nego nije stvar ocita...

izbaci sta si zadnje ubacio ili vrati backup (ako ga imas) ako ne mos ga jebat!

dodaj me na msn taso_@live.com posaljem ti GM pa vidi di je greska  :mad:

Citat: 0skar_Zlo poslato Septembar 17, 2009, 22:59:41 POSLE PODNE
dodaj me na msn taso_@live.com posaljem ti GM pa vidi di je greska  :mad:

nemam na ovom laptopu ni pawno niti jednu svoju scriptu, a starim laptop gdje mi se to nalazi je prazan a kabel za punit mi popucao...

cijena mu je 370kn pa imam povecih problema...

a imam nekog tasa na msn-u valjda si to ti