Virtual Games 3.3 Orginal

Započeo Filip., Jul 22, 2019, 16:34:47 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Pokrenuo sam mod da vidim čisto o čemu se radi i video dosta dobrih mapa za to vreme i napredak u skripti ..

Svaka čast za mod ko ga je radio vidi se da je tu bio uložen trud, samo reči hvale jer ja tad nisam znao šta je skriptanje .. :)

Citat: Terza Lazarevic poslato Jul 23, 2019, 22:57:17 POSLE PODNE
Pokrenuo sam mod da vidim čisto o čemu se radi i video dosta dobrih mapa za to vreme i napredak u skripti ..

Svaka čast za mod ko ga je radio vidi se da je tu bio uložen trud, samo reči hvale jer ja tad nisam znao šta je skriptanje .. :)
Hvala od mene na takvom miÅ¡ljenju, Elvedin iskreno i nije bio neki vrhunski skripter, jer je mod razbacan u pawnu kako sam čuo, ali svejedno mod da nije bio dobar tada prije 4,5 godina tj. ta verzija 3.3 nebih je ni kupio iskreno haha, kasnije sam sa iskusnijim skripterima saznao da taj mod koji sam kupio nije baÅ¡ i nekakvo bogatstvo i neÅ¡to čemu se treba diviti, bilo je i boljih u to vrijeme navodno..no opet rijetko tko je imao mape sa teksturama u to vrijeme ( čast izuzetcima ) koje su odraÄ'ene sa odličnom zamisao i maÅ¡tom i realno dosta je ljudi igralo zato Å¡to su bile dobre mape, sreća naÅ¡a pa smo imali mapera koji je znao svoj posao i svakog update-a je povećavao broj igrača.. dosta bih tu joÅ¡ napisao u vezi zajednice same, ali previÅ¡e je i ovo nahvaljivanje