Never Forget Srebrenica. Never Forget 11 July

Započeo rane, Jul 11, 2019, 15:13:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Počivali u miru.🕊️
Poslednja Izmena: Jul 11, 2019, 18:42:09 POSLE PODNE od Aaron

Citat: mumitza. poslato Jul 11, 2019, 18:35:57 POSLE PODNE
"kao što su", očigledno imaš problema sa čitanjem, a svakako ovakvim stvarima nije mjesto na gaming forumu te bih potpuno zabranio ikakvo pominjanje ali nije moj forum tkd jbgg :)
fala Bogu da nije mada ovaj forum je opet 10 godina ispred zbsa , tamo su mi odmah poslali poruke prjetnje zbog toga zato su i propali , ne razumem nit cu razumjeti takve ljude , u redu je negirati genocid koji je priznat od strane UNa i suda u hagu a nije u redu odati pocast zrtvama bas kao sto anderson87 kaze mozda je neko na ovom forumu izgubio nekoga u tom strjelhanju , a komentare kao sto su vincievi necu ni pominjati

Kao sto KurAn kaze Vama Vasa vjera nama nasa mada ovo nije stvar vjere ovo je stvar ljudstva , ko nema neki pametan komentar ili negira genocid koji se desio neka zaobidje topic i gotovo

[Filterscript] Simple Treasure Hunt
[Filterscript] Sistem pecanja
[Filterscript] Meditacija
[Filterscript] Molitva
[Include] Alarm
[Include] Posao Taxi


O cemu ti pises... Da ti razjaznim ja nesto, ko je rodjen u vreme rata...

Nije bitno ko je ucinio , nacija , vera... Rat je zlo i samo nanosi isto. Postoji jos milion mesta gde su streljani razni narodi , na danasnji datum , za nedelju , dve. Postujem sve u vezi Srebrenice i zao mi je zbog svega , ali mislim da je tebi okolina nametnula razmisljanje , po nacinu pisanja ovog posta...

Odajem pocast i molim te ne komentarisi nista u vezi mog odgovora , ne poznajes me....
Poslednja Izmena: Jul 12, 2019, 00:19:42 PRE PODNE od imnaithan




Give Honor To The One Who Deserve It





Ovaj forum nije onaj, tako da na jednom ovakvom forumu, otkako je nastao, nece se pokretati diskusija ovog niti bilo kakvog tipa koji podstice na diskutovanje o ratu. O tome mozete pricati, prvo kad malo porastete, a drugo, na nekom drugom mestu.
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"